Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

rolincova
2. srp 2008

Ahojky holčičky, teď jsem to nějak nestíhala. To bylo teda vedýrko, ale dneska už je přijatelněji. Teda přijde mi, že když je špatný tlak, tak malá celý den v bříšku cvičí, jako by na to reagovala. Zítra jedeme na ten 4D. Už se fakt těším.
lestep: Ahojky Leni, ty už to máš taky za chvilinku to překvapeníčko vid? Jak se těšíš? Teda už jsem zvědavá...za tebe. Já jsem teď s Miškou jezdila k našim na koupání, mají veliký, zabudovaný bazén, tak je šťastnej. A už se naučil plavat, tak mi udělal radost. Teda to je takový můj brouček, není den, aby neřekl Natálka a nešáhl mi na bříško. Leni kolik jsi už přibrala?
Micanek: Ahojky Zuzi, to Mišulku lituju, ale příští rok už si to budete užívat a cachtat se v bazénku. A ono už to vedro zase tak dlouho nebude. Tak ho otírej vlažnou žínkou. Má potničky? Včera mě kámoška fotila bříško,tak Vám pak přidám nějakou fotečku. Každý se mi směje, že vypadám jako když jsem snědla meloun. Tak ho bobánka opatruj.... 🙂

micanek
2. srp 2008

rolincova: Dáji, to máš dobrý, že jen meloun ze mě si dělaly srandu, že jsem sežrala malej tank 😀
Jak na začátku při těch prvních vedrech potničky měl, tak teď musím zaklepat, že vcelku dobrý ... teď je o to víc protivnej 😀

micanek
2. srp 2008

Dávám sem fotku toho jak jsem sežrala ten tank https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... to jsou 2 dny před porodem ... je to strašný, když se na to teš dívám 😀

lestep
2. srp 2008

ahojky, jak se máte? Co je nového?
Ahojky roli- moc tě zdravím a samozdřejmě i Míšu i Natálku..To je super, že jste si am pěkně rochnily..Dneska už je líp a jsem ráda..Včera jsem toho měla fakt plný kecky.Byla jsem pořád zalezlá doma a když jsem ve 3 h odpoeldne vylezla a chtěla pověsit pádlo, tak jsem pověsila jen půlku a myslela jsem, že sebou seknu, jak mě svítilo na hlavu, tak jsem byla fakt úplně hotová.. To je super, že jedete na 4D ultrazvuk.. Předtím jsi byla na 3D ultrazvuku? Těším se,snad bude vše v pořádku..Jak jsem doma pořád sama, manžel přijedet vždycky večer ze stavby, ak hned jdeme spát a ráno zase. Mezitím do práce, tak je to takový náročný..Tak mě je pak smutno a napadají mě takový blbosti..Mám tento týden takový divný pocit, hlavně aby bylo mimi v pořádku..Na kontrolu jdu teď ve čtvrtek, tak snad se s dr. domluvíme na ten temín 3D ultrazvuku..Já jsem přibrala tak 1,5 kg s bídou..Bříško roste, ale jinak netloustnu..Budu ráda, když zase písneš,aspoň ¨mě nebude smutno..
Dopoledne jsme vařily s tchýnkou oběd chlapům na stavbu..Pekly jsme maso, vařily zelí a knedlíky, tak to bylo náročný.. teď chuděra valila na odpoeldní do práce..

micanek- kolik jsi přibrala? To je docela mazec?Ale slušelo ti to..

ismail
2. srp 2008

ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, protoze jsem nevedela, jestli budu i nadale k Vam patrit, ted uz vim, ze ne, vcera jsem prodelala na zacatku 8. tydne revizi delohy z duvodu zamlklého těhotenství, je mi smutno, ale vím, ze zivot jde dal a za tri mesice zase zacnu bojovat. Vam vsem preju pohodove tehotenstvi a zdrava a krasma miminka.

lestep
2. srp 2008

ismail- to mě je moc líto. myslela jsem na tebe, že ses dlouho neozvala.Drž se, určitě bude líp. Brzy se vyzdravíš a zase se začnete snažit o mimíska. Sama jsem prodělala spontánní potrat v 6 tt. Pocity jsou potom hrozný,ale bojuj. Nevzdávej to, zase bude dobře..Teď se snaž odpočívat, myslet na pěkné věci a nestresovat se tím. Osud to tak chtěl..Držím palce.. 🙂 opatruj se.

ismail
2. srp 2008

lestep: dekuju tu, to jsem nevedela, to sis muselamprozit svoje, pevne doufam, ze priste se to uz povede. Moc drzim palecky, at je vse v poradku a obcas k Vam nakouknu. 🙂

hanufka
2. srp 2008

Ahoj jsem Hanka,včera jsem si dělala test a vyšel mi negativní podle počítání bych mohla být asi ve 3-4 týdnu ale že by se test i takhle pozdě ukázal negativní to se mi nezdá.Už 4 dny mě bolí v podbříšku,chce se mi sem tam zvracet a mám návaly tepla tak nevím. 😒 😕

aaggnneess
3. srp 2008

Ahojky Hani, tak to jsme na tom podobně. Mám návaly na zvracení, celý týden mě bolí podbříško, ale fakt dost!Zpoždění mám přes týden, od dob, co beru Clomhexal se mi nikdy nezpozdily. Taky mi test ukázal negativní výsledek! Chci si ho udělat ještě jednou, ale zatím počkám, ta naděje, že bych mohla být těhu, je krásná. Holky, nevíte za jak dlouho po zpoždění doktor pozná ultrazvukem těhu? my se snažíme přes rok, a jsem na nerv! 🙄

micanek
3. srp 2008

lestep ... hejbalo se mi to kolem 8 - 10 kg ... ale malej měl ve mě koupaliště. během těhu jsem ale ještě musela zhubnout, protože s porodky jsem odjížděla z - 15kg.

holky já měla 17.8. poslední měsíčky ... 15.9 mi test ještě nic neukázal .. 16.8. už ano.

ambret
3. srp 2008

Ahojík těhulky 🙂

lestep
4. srp 2008

ahojky. zdravím naše nové uživatelky. Hanufka i aaggnneess- vítám vás mezi námi..Uvidíte, jak se to bude dál vyvíjet. Musí se tomu nechat volný průběh. Udělejte si test další dny a uvidíte, jestli bude pozitivní nebo negativní.. každopádně vám přeju aby všel pozitivní. Držím vám pěsti..

ismail- život je někdy krutej,ale říkám si, že to asi tak mělo být..Také doufám, že už bude vše v pořádku a budeme jen a jen zdraví. Také mám strach, že třeba není něco v pořádku, ale to je normální.. Drž se, přijď se mezi nás zase někdy podívat..

micanek- To jsem si myslela, podle té fotky, že to bylo víc. To jsi měla hodně plodové vody?

Jak se máte při pondělku?

rolincova
4. srp 2008

Krásné pondělní ráno přeji všem a vítám i nové těhulky, kterým samozřejmě blahopřeji 😉
Micanek: Teda ty jsi mě Zuzi rozesmála, jak malý tank. Hned jsem se na tvou fotečku podívala. Ale toho tanka dělá bříško...
lestep: Ahojky Leni, nejdříve moc zdravím, určo už je lépe. Počasí už se nám trošku zlepšilo.. Ty vedra byly fakt šílený. Představ si, že mě se každý den když jsem šla vařit udělalo špatně, že jsem si musela třeba 3x lehnout. Pak jsem se napila Coly, a bylo to mnohem lepší. Leni ty černé myšlenky asi patří k těhotenství, protože na mě čas od času sednou taky a to se jich pak nemůžu zbavit. Manžel je taky hodně v práci a když není, tak je s tatínkem zase u zvířat, mají farmu chinchill a křečků, takže ho fakt moc nevidím. Je fakt, že mi to vynahrazuje Michálek, který je fakt fajn. Nenechá mě nést nic těžkého a je hodný. Ale jak píšeš, že máš strach, před tím ultrazvukem, tak to tě chápu, ale určitě to bude zase dobrý neboj. Já se teda taky bojím skoro vždycky. S tím 4D ultrazvukem mi říkala kámoška, že to je. Ale byl to 3D. Ale byl tam úžasný doktor. Šli jsme tam všichni s manžou, Mímou a ještě s námi šla ségra. Pan doktor mi všechno zkontroloval, ptal se mě jestli chci vědět pohlaví, tak jsem řekla, že určitě. 🙂 No říkal hned a bez váhání, že je to na tuty holčička. A pořád říkal, jak je krásná, že je v pořádku, vidí aby tam třeba nebyl rožštěp, ukazoval mi všechno možný. A když to pak počítač zpracoval na 3D obrázek tak Miška sponátlně řekl, jé to vypadá jako pejsek. Museli jsme se všichni smát. Pan doktor říkal, že to tak opravdu vypadá a že je hezký jak jsou děti bezprostřední. Pak mi říkal, že má doma taky chlapečka, a že manželka měla těžké těhotenství, tak asi už další mít nebudou. A jak to je hezký, že budeme mít holčičku. Ten byl tak strašně lidskej a tak se dokázal do nás vžít. No a řekl mi, že je ještě maličká, že to chce tak za měsíc abych přišla znovu, že mi udělá krásnou fotečku. A nechtěl vůbec žádné peníze. To jsem se docela divila. Manžel říkal, že na něj udělal fakt dojem, a to jako se jen tak nevyjadřuje🙂 Jo ještě se mě ptal ke komu chodím, tak jsem říkala, že jsem z Chrudimi a on mi říkal, že tam je výborná porodnice. A když jsem mu řekla ke kterému dr. Tak mi řekl, abych si hlavně zařídila, aby mě rodil. Tak nevím jestli mu to dneska řeknu🙂
Včera mě pořád bolelo v podbřišku jako by se mrňousek tlačil dolu, tak jsem se úplně bála. Ty jsi přibrala taky malinko, teta mě za to pořád nadává, ale já už jim a fakt mě to jde jen do bříška. Přijde mi, že v obličeji a po těle jsem zhubla a fakt mám ten melounek. Leni a kdy tam jdeš? Nebo jestli jsi mi to psala, tento týden, že? Já jdu za chvíli do poradny. Leni koupila sis ten těhu kalendář? Já jsem si ho v knize koupila, stál 240, a je to po týdnu popisované a fakt moc pěkně. Tak se třeba mrkni. Na netu toho je sice hodně, ale ten kalendář fakt nemá chybu. Můžeš si tam dělat i poznámky. Jéžiši, sem se zase rozepsala 🙂 Jo a jinak ještě přemýšlím nad jménem. Jestli Natálku nebo Sárinku.. 🙂

lestep
4. srp 2008

ahojky roli- moc tě zdravím..Jak se máte při pondělku? Mě bylo taky při těch vedrech divně,ale už je to lepší.. jen ty myšlenky mě minulý a tento týden nějak pronásledují.. Taky doufám, že už bude konečně líp a nebudu na o tolik myslet a že ve čtvrtek bude vše v pořádku..Díky za podporu. Jsi hodná.. 🙂 To je ksrásný, že jste byly na tom ultrazvuku. Muselo to být fantastický. Děti jsou vždycky spontánní. A dvd jste si také nechaly udělat nebo to tam nědělají? Já jdu ve čvrtek do poradny a pak bych se měla domluvit s dr. jestli nás objedná na ten 3 D ultrazvuk do Brna on sám nebo nám řekne, ať se tam objednáme sami. Když jsem šl na tu genetiku na ten ultrazvuk, tak jsem se tam objednávala sama. Je to ve stejný budově, tak uvidíme.. 🙂 Snad to bude brzy, nejradši příští týden, protože Radek má dovolenou týden, takže bysme rádi, kdyby to vyšlo v té dovolený. On pak dovolënou těžko dostane. To je dobře, že tam byl takový fajn doktor. Hned ti to zlepší náladu, když je ten doktor fajn, když se chová jako člověk a ne jako pán bůh,.Tak snad tě ty bolesti přešly a je vše v pořádku..Já jím také dost, nevím, jak bych to do toho břicha nacpala. Jse¨m ráda, za to co sním. Já jsem totiž před těhu měla problémy už od malička se zažíváním, tak jsem ráda, že jsem vůbec nezvracela a ani mě nebylo špatně a vše se mě tak nějak upravilo tím těhu.. A jaký to je kalendář? Nejmenuje se trhací nebo tak nějak? Možná jsem to někde viděla v knihkupectví, ale nevím, jestli to je ono.. Obě jména jsou hezké, tak uviší, které se ti bude líbit víc,a ž půjdeš do porodnice.. 🙂 mějte se s Míšou krásně. Věřím, že je to sluníčko, když tě opečovává. radek je na mě také moc hodný, stará se, ale bohužel má málo času a mě je to pak líto, že jsme spolu tak málo.. 😉

micanek
4. srp 2008

Lestep: Leni .. hnikdo mi ty kg nevěřil ... ale proto, že jsem zhubla 5 kg na těle, tak to šlo taky d Michálka ... Dr. si ze mě dělala srandu, že nebude mít na mě metr. .. Míša měl 3550. Jak mě praskli v porodce vodu, tak jsem setomu srašně řechtala a pořád ukazovala manželovi břicho. Jak ta voda odtekla, tak šel uplně vydět Michálek jak v tom pupíku leží a jen byl přikrytej mojí kůží ... bylo to strašně srandovní A zvláštní 😀

Roli: Dáji ty jsi s Chrudimi? mají na náměstí víbornou pizzu a veeliikánskou. Jsem pizzofil. 😀 😀 😀 Máme známí ve Skuteči.
Včera jsme byli na tom seskoku padákem ... no ... bylo to super. Manža si to fáákt užil. Dám pak do albíka nějakou fotku.
Jinak v sobotu v tom CaA jsem odlouhé době nakoupila fákt jen na sebe. Ryfle, koženou kabelku, halenku a tryčko ... ak jsem si zas na chvilku udělala radst.

lestep
4. srp 2008

micanek- tak o ti věřím, že ti ty kila nikdo nevěřil. Také docela koukám--To jsem nikdy neslyšela, že by po prasknutí plod. vody, tak rychle splasklo bříško..
micanek- to je super, že sis udělala takovou radost. Kde jsi nejvíce nakupovala oblečky na malýho? přes net nebo v krámech? 🙂

micanek
4. srp 2008

lestep: hodně přes mimibazar ... hodně v Tesco od Cheroke .. to jsou suproví a levný věcičky ... pak něco v CaA ty jsou nádherný, ale už dražší .. hodně věcí i ze sekáču ... dají se tam najít fáákt nádherný kousky.Ale velice doporučuji fakt Tesco.

mám toho ale na 3 prdele, takže ani všechno neunosíme .. kor malej roste jak z mlíka.

Jdu zrovna vložit tu manžovu fotku ze seskoku ... vypdá tam jak ťopan, vítr ho načesal jak bárta simsna 😀

jinak s tím pupíkem jsem se fákt taky divila ... flaxy pod břichem m samozdřejmě zůstala ... ale jhak ta kůže ležela na bobešovi, tak toi bylo strašně srandovní .. už když mě píchly tu vodu, tak jsem si připadala jak hubeňour. 😀 Holt malej nechtěl bejt utlačovanej, tak si tam pořídil pořádnej bazének, aby se mohl vrtět:o))

micanek
4. srp 2008

Tady dávám tu jeho fotku https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😀 😀 😀

lestep
4. srp 2008

micanek- tak to je fakicky bezva fotka.Je to docela šílenec..
Také jsou koukala na mimibazar. Kolik si účtují za poštovný? V brně jsem se koukala v tom starým tescu a měli tam jak u sněděnýho krámu. Tak se podíváme v tescu ve futuru. Třeba tam budou mít větší výběr. V sekáču mají taky super věcičky. 🙂

micanek
4. srp 2008

Teď jsem byla ve futuru a nakoupila ... mají tam dost slevy.

Jinak jsem rozhodnutá, že příští rok půjdu taky skákat, ale je to vcelku drahý ... 3760,-kč za seskok a 1900,- za fotky a video. ale stálo to za to.

lenule76
4. srp 2008

ahoj holky, tak jsem dnes byla u dr.

micanek
4. srp 2008

lenula 76: no a co teda ... jak jsi dopadla? 😅

rolincova
4. srp 2008

micanek: teda to je mazec, to přece nemůžeš Mišutkovi udělat, ten seskok 😉 Týjo já mám fobii z výšek a nešla bych v životě. To je manža dobrej a ty taky, že chceš jít. Ale neboj, ono pak půjde vše do baráčku, tak si to třeba rozmyslíš... Manželovi to tam sluší 🙂 Jak píšeš, že nakupuješ na mmb, tak to je fakt number one, já sama pro Míšu nakupuji a zase vše prodávám. Opravdu si schovám jen to nejhezčí... Do toho Tesca vyrazím taky. Asi už bych našemu bobečkovi mohla něco koupit. Ale nebudu to přehánět. Do porodnice mám vybraný obleček v CaA... Já jsem teď z té růžové nějak mimo. Asi proto, že jsem to fakt nečekala. Myslela jsem, že budu mít automaticky druhého hošíčka. Ty Mišáci jsou fakt fajn.... 🙂

lestep: Leničko mmb moc doporučuji. Tam si nakoupíš vše do barvy. Poštovný je většinou kolem 40kč. A taky ta mma, tam se dá občas koupit i za dobrou cenu. 🙂 No bříško mě občas dole tlačí, ale známá říkala, že ji to dělalo taky. Doktor mi dneska říkal, že tam je vše v normálu. Dokonce i moč už mám dobrou a přibrala jsem to kilečko... Ale prý to nevadí. Dal mi hořčík v prášku, každý den si mám brát. Miminko už má dle ultrazvuku 500g. To už je jako půl kila cukru 🙂 Leni já už jsem tak zvědavá co tam máš ty za broučka... 😉 Kámoška jak byla na tom IVF, tak už je měsíc těhotná 🙂 a prý už ji roste bříško, tak jsem tááák ráda. Leni jak se ti v noci spí? A jak spíš na boku? Mě přijde, že tím, že už mám to bříško, tak to začíná být mazec...

Holčičky, škoda, že nejste z blíž... To bychom si pokecali co? Jinak holky jsem z toho jelen, ptala jsem se ho, že beru kyselinu listovou, a jestli to stačí, nebo co si mám zase koupit. On mi řekl, na co ji beru, tak jsem mu řekla, že na vývoj mozku. On se usmál a řekl, na vývoj mozku plodu? A že prý není nutné ji brát. Že to samozřejmě nevadí, ale ať beru vitamínky. Tak mi řekl, že teď doporučují ten mamavit. Tak už jsem si ho koupila. Zase na měsíc, pak dám změnu. Holky dneska jsem dělala zeleninový salát, a ten je tak výborný.... Písnu vám co je v něm: Jinak na mimibazaru jsou i výborné recepty. Nahoře na liště. Holky máte doma domácí pekárnu? Uvažuji o ni, že bych ji chtěla a pekla žitný chléb.... Teda já se zase rozepsala, doufám, že vás tím neotravuji....Ale přece jenom holky jsou holky....

salátek: ledový salát, cerel řapíkatý (třeba 3 stonky), porek, rajčata a papriku a úžasný je na to nastrouhat sýr cihlu a posolit a pak zakapat olivovým olejem. Má výbornou chuť. K tomu Míša obalil smažáka, tak jsem si šmákli.

rolincova
4. srp 2008

lenula76: Teda ty nás fakt napínáš... Taky jsem byla u doktora 🙂

rolincova
4. srp 2008

lestep: Jinak Leni jsou super stárnky www.babyonline.cz a ještě www.babyweb.cz Tam je o těhu fakt hodně a na tom babywebu i jsou jména. A i cvičení v těhu. Fakt super.

Holky a jaké cviky se v těhu cvičí na baloně?

tetadolly
4. srp 2008

Ahojik holky, teda dočíst vás je pěkná fuška 😀
rolincova: S tou kyselinou listovou si mě dostala 😀 ta se bere při chudokrevnosti 😀 na vývoj správné funkce nervové soustavy je dobrý B-komplex, no tak aspoň bude mít prcek dobrou imunitu 😉

Vitamíny v těhu? Nevím, myslím si, že když je vyvážená strava, tak ani nejsou potřeba, skusila jsem si vzít obyčejný B-komplex a vyzvracela jsem ho, a ten muj prcek nic jiného nechce než jenom ovoce a zeleninu, prostě mrně řídí naše chutě už to nejsme my 😀 je fakt, že i můj dr.. řikal, že pokud mám krevní obraz v pořádku neni potřeba nějaké vitamíny a správná strava v těhu prý neexistuje protože si u každé ženy mimi samo řekne co potřebuje, proto ty změny chutě 😀

holky máte nějakou speciální mňamku? 😀 já se můžu utlouct pro housku s borůvkovou marmeládou a k tomu osolenou okurku hadovku 😀

rolincova
4. srp 2008

tetadolly: No na příbalovém letáku je to u kyseliny listové psané. Takže jsem tě nemusela dostávat 😉

micanek
4. srp 2008

Rol: mě o té kyselině taky říkaly, že je to při vívoji plodečku, aby nemělo roštěp páteře..... 😅 ale má se to papkat i při kojení. Každej pes jiná ves ... že?
Váhově jsme byli na tom stejně na tom velkým ultrazvuku ... samozdřejmě myslím mimiska.

Jinak k těm jménům ... vždy jsem chtěla Nelu, a měly jsme ji i psanou v papírech ... teď přemejšlí i nad Amálkou ... teda pokud budu mít jednou holčičku. 😀

Dáji chodila jsem na cvičení na balonech, ale přišlo mi too takové strašně nenáročné ... nechodila jsem tam na konci těhu, pak už to třeba je .... ale tím pádem mě to vůbec nebavilo.

lestep
4. srp 2008

ahojte. tak jste se nějak rozkecaly. Aspoň mám co číst..

micanek- to je mazec ten seskok. Asi bych do toho taky nešla, jak píše roli, ale vše se má v životě vyzkoušet ne. 🙂 Do futura se douám dostaneme příští týden..Uvidíme..

lenule 76- tak co dr. co ti pěkného povídal? 🙂

roli- taky bych asi na ten seskok nešla. Je super, že máš radost, že to bude holčička a vyjde ti holčička i chlapeček. Řekla bych že v našem okolí je docela málo holek, co mají, kluka i holku. Většinou mají buď samý kluky nebo holky.. Já zase pořád koukám po modrých věcech,a el myslím, že se budeme divit, až na ultrazvuku nebude bimbásek. To bude sranda,ale je nám to jedno, hlavně když bude vše v pořádku a budeme oba zdraví- já i mimísek.. 🙂 Mě se v noci spí dobře. Jdu jednou an záchod. většinou ¨to bývalo, tak kolem 3 hodiny ráno,ale teď už se ty intervaly docela prodlužují a včera jsem se probudila až v 7 h ráno. také jsem myslela,že se počůrám. Jinak spím většinou naboku. Na zádech mě to přijde takový nepříjemný. Doma mám knížku co čekat v radostném očekávání, tak si jí občas čtu a tam jsem četla, že žena po 5. měsící těhu by neměla moc ležet a ani cvičit na zádech, je to pro mimi nepříjemná poloha, takže z toho odvozuji i to, že by neměla těhulka spát na zádech.Roli, já jsem přestala listovku brát myslím na začátku 5. měsíce. Prý je to pak zbytečné, protože mozek se vyvíjí v prvním trimestru, tak už jí teď neberu. Beru ten calibrum mami. Mají se brát 2 tablety denně¨, ale já beru jen jednu. myslím, že to stačí. Radši se zeptám dr. jestli ho mám brát dál nebo ne.. To magnézko se bere jako prevence stahů a proti křečím že? Pekárnu mám. Jsem s ní spokojená. Teď peču méně, protože nám chleba dost zbýval,ale určitě doporučuji. Dají se tam péct i sladké chlebíky..Kdy děláme chlebíčky, tak už teď ani nekupujeme veku, udělám kmínový chléb a na to dám vlašák nebo nějakou pomazánku a je to moc velká dobrůtka..Já jsem se teď také pěkně najedla. Asi ne moc zdravě,ale měla jsem na to chuť. Dala jsem si smažený vajíčka. Jedla jsem to už ani nepamatuju. Asi na to boban měl chuť, tak si o to řekl.. 🙂 Ten salátek může být fakticky dobrý..Mám ráda hodně saláty. Třeba z čínského zelí nebo ledový salát se zálivkou.Mňam..
Dneska jsem si vyhrabošila celou skřín a přebírala, co obleču a co ne. No, udělala jsem 2 hromádky. Ta jedna byla obrovská a ta druhá pěkně malá.. Musím něco dokoupit..Když si obleču nějaké své star triko, tak mě z toho leze bříško. Tak si musím dát nějaké delší,aby mimískovi netáhlo na bříško.. 🙂 Roli, tak na ty stránky se podívám a to cvičení mě celkem zajímá.. já jsem byla 2x na cvičení a teď jsem 3 týdny nebyla. pořád se něco dělo nebo byl hrozný hic, tak jsem nechtěla do toho rozpálenýho města jet. Říkala jsem si, že se musím donutit a začít aspoň trošku cvičit. Na první předporodní přípravu jdeme s mamželem 18.8.tak jsem zvědavá. celkem jsou to 3 lekce v celém těhu.. 🙂

tetadolly- tak to je opravdu dobrá mňamka. No, proč ne. 🙂 Jak píše roli, tak kys. listová je na správný vývoj nervové soustavy u embrya, takže je to doporučený i součást vitamínů pro těhotné i nápoje pro těhotné, kde je taky listovka..

micanek
4. srp 2008

Ta kyseli na se má i hodně při kojení .. tak jí sem tam tak ypořád baštím.

Z Michálka se stáva mamiňák .. no ani né mami%nák, ale chovánek ... ach jo ... nechce bejt sám. Stačí, když u něj stojím, ale udělám krok dál a řev. Přes den skoro vůbec nespí ... když jo, tak 20minut, takže vůůůbec nic neudělám. ... teď ho mám na klíně. 😀

Lestep: Leni, ty jdeš kdy na velkej ultrazvuk a prozradíš nám vůbec, co uvnitř schováváš? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru