Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

kacm
14. pro 2007

U každého Mudr. to je asi jinak....někdo říká že nejrizikovější je to do 8 tt a pak už dají těhu průkazku a u mého doktora až po 12tt....

kaciska
14. pro 2007

to je mě moc líto co se stalo kamarádce to bych nepřežila,támhlé náka s prominitím kunda hodi mimčo do popelnice a je jí to jedno a a mi se strachujeme abysme jej donosili a aby byli zdravé....ta přírodaje nekdy nespravedliva ale asi to tak má být... 😔

many
14. pro 2007

no myslím,že správně je do 12. to se mimi vyvíjí nejvíc - ty orgány,..

many
14. pro 2007

tak tak je to hnus velebnosti 😀 néééééé je to krutý ☹ holky se snaží otěhotnět a nejde to a některé potvory chodí na potrat za potratem,nebo to někde vyhodí,.... mrchy 😠

kacm
14. pro 2007

Právě, že na kole nejezdila ale chodila do práce ráda pěšky aby měla nějaký pobyb...no nevím ale měla také na H.....doktora,ted už má jiného a dneska má krásnou 6ti měsíční holčičku chtěla pak hned otěhotnět, ale museli 3/4 roku počkat, hlavně že je tedˇ štástná, ale vytrpěla si své......fakt jí obdivuju.

many
14. pro 2007

to je fakt hnus 😠 fuj 😠 no uklidněme se maminy 😉 ať znás nejsou ty mimina nervózní 😉

kaciska
14. pro 2007

já bych skončila v kosmonosech to říkam na rovinu...

many
14. pro 2007

to jo,chuderka ☹ a teď už má doma aspoň radost 😉

kacm
14. pro 2007

No dneska jsem to o té matece jak vyhodila do popelnice své dítě také poslouchala, holky normálně jí nafackovat málo, to ho nemohla dát do Babyboxu....fakt je to kráva, nechápu její logiku myšlení...asi má v hlavně fakt nasráno....pardón 😒

kaciska
14. pro 2007

taky ste tak unavené na večer já bych šla ted klidne na kute... 😖

many
14. pro 2007

kaciska - kosmonos - to neznám 😉 já sem to ještě neslyšela 😉

kaciska
14. pro 2007

blázinec 😅 😅 😅 😉

many
14. pro 2007

aha 😉 tak už zase něco znám 😀 tak tam bych skončila taky ☹

kaciska
14. pro 2007

sledujte novu...

kacm
14. pro 2007

Holky nechci vás stresovat, ale pro mě je to také děsné, pořád na to všechno co se může stát myslím, ale prý je těch případů málo ale stanou se v životě i horší věci.....bylo by horší kdyby mimi umřelo třeba už tří leté.....tak a už pštttttt už na to nebudem myslet.....pryč od takových témat....my budeme štˇatsné a laskyplné těhulky..... 😀 😀 😀

kaciska
14. pro 2007

s tím miminkem jak ho ta píča zkurvená hodila do popelnice....já bych jí tu kundu zalila rozteklím olovem....omlouvám se za výrazy ale střílela bych takoví píči

many
14. pro 2007

jo ta únava je síla 😉 já teď spávám tak 10 až 11 hodin v kuse 😉 a snažím se nespat přes den,to mimi si prý na to zvyká,když jdete spát a spíte celou noc,tak je to prý dobrý 😉 moje sestřenka má 3.měsíční holčičku a kojí a najednou malá prý kolem desáté usne a spí až do rána,no to je super a nebudí ji na kojení,tak bych to brala taky 😀

many
14. pro 2007

😀 😀 😀 😀 😀 tak mrchám vyhlásíme válku 😉 😉 😉

kacm
14. pro 2007

no jo tedˇ to o té maceše bylo na TV nova......to je ale Káča, přece to dítko mohla dát k adopci.....no prostě mi to mozek nebere.....

many
14. pro 2007

podváááááááááááázat,aby už v životě nemohly mít miminko a zase ho vyhodit 😠

kaciska
14. pro 2007

presne tak má se chránit když dite nechce a nebo jit na interupci ale to pochybuju ze by sla urcite to byla náka šmucka špinavá... 🙄 mě je vždycky do breku fakt!!

many
14. pro 2007

ááááááá zprávy sleduju,ale když je manžel doma a hraje u počítače na kytaru,dnes má firemní chlastačku,tak jsme s Drobečkem sami doma a můžeme s váma teď kecat,jinak jsme tu spíš ráno 😀

kacm
14. pro 2007

Jo přesně tak.........takový bych přála aby nemohla mí děti....mrcha!!!!
Jééééé kacisko ty jsi také z Liberce tak to jsme asi sousedky.....paráda.

many
14. pro 2007

já taky u takových smutných zpráv se držím,abych se nerozbřečela ☹ je to hnus,co se děje ☹

kaciska
14. pro 2007

jo a kde přesně sídlíš?já na vápence v hanychově...a dělám v hypernově v humanicu...

kacm
14. pro 2007

Kam chodíš k Mudr.? A v jaké části Liberce bydlíš? Nebudeš někam tady chodit na těhu cvičení? To je otázek vidˇ?.....

kaciska
14. pro 2007

já se ptala dřív!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

kacm
14. pro 2007

Cože to je neuvěřitelné.....já pracuji také v Hypernově, v Outdoorové prodejně na skialpy a lezecké potřeby pro horolezce, né že bych byla nějaká skalní žena, ale tento sport mě docela baví a hlavně lyže no prostě jsem sportovkyně alespoň v tomhle.......to je paráda....zitra jdu do práce. Já bydlím ve Vesci .......

many
14. pro 2007

no to byste měly super,kdybyste chodily spolu 😀 😀 😀

many
14. pro 2007

jé tak vy děláte i kousek od sebe 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru