Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

many
18. pro 2007

tak razítko i prohlídku už máme za sebou a jinak mi říkala zubařka,že v těhotenství máme nárok na dvě prohlídky úplně zdarma,takže i příští rok jak půjdu na tu druhou před porodem,tak taky nic platit nebudeme 😉
a stromeček už je u nás nazdobený 😀

pavlina05
autor
18. pro 2007

téda many .....
Many používáš nějaké krémy na bříško, boky, prsa????

r.o.s.s.i.b
18. pro 2007

Ahojky maminy,jak se daří,jo Kaciku gratuluji k těhu 😉 taky máte problém s bolením žaludku??Co vám na to pomáhá??Já se najím a potom mě strašně bolí žaludek.Já dostala docela dobrý krém a pěkně i voní proti prasklinám je na tom nakreslená těhotná s bříškem,mažu 3/den a zatím dobrý 😉

many
19. pro 2007

ahoj holky,tak já na prsa používám z avonu - zpevňující krém na prsa a na bříško a zadek jsem si koupila od Dermacolu - přímo pro těhulky - je to ale i na prsa 😉 a mažu se večer po koupání a ráno,četla jsem,že to chce dvakrát denně 😉 takže raději víckrát jak vůbec,kámoška se začala mazat až v 8.měsíci a je rozpraskaná jako ďas ☹ chce to hned od začátku,protože už se ta kůže začíná pěkně napínat 😀

amartina
19. pro 2007

Ahoj holky,
já se mažu normálním zpevňujícím krémem od Garnier - celé tělo, ale to jsem dělala už před těhu, jinak zatím žádné krémíky nepoužívám, ale asi začnu. Jinak, mě prsa vůbec nebolí, mám je totiž dost malá a nebolela mě nikdy ani při MS,takže se tím ani nijak nezabývám. Když na ně trochu zatlačím, cítím trošku bolest, ale nic zvláštního ne.
🙂

pavlina05
autor
19. pro 2007

Ahoj holky!!!!
Tak já se taky mažu Avonem, Garniere a Dermacolem...ale asi si pořídím opravdu něco přímo pro těhulky.
A jak se daří???? 😀

many
19. pro 2007

tak na mě leze nemoc,chytám nějaký bordel od manžílka ☹ celou noc jsem se budila s ucpaným nosem a už druhý den mě ráno hrozně pálí v krku 😠 tak si skočím odpoledne pro něco do lékárny 😉 manžel už bude pomalu zdravej a teď to chytám já 😠
- amartina - no možná to teprve začne 😉 ty prsa 😉 ale né že bych ti to přála tu bolest

schwej
19. pro 2007

Přeju krásný den, těhulky! Jsem tu nová a pravděpodobně taky těhulka, snad mě vezmete mezi sebe 😉
Od soboty mi vycházej pozitivní testy, všude //, i když zatím tošku barevně slabší než je kontrolní čárka. Protože je před Vánoci, zašla jsem k doktorce, prý nemám důvod testům nedůvěřovat a vypsala mi rovnou žádanku na ultrazvuk, kam pošupajdím v 9. týdnu a nebo pokud budu nedočkavá, můžu tam zajít mezi svátky, alespoň si těhotenství potvrdit na vlastní oči.
Schwej

anta
19. pro 2007

Holčiny, tak už jsem tady i s Bublou, dneska je nám dobře, jen nějak špatně spinkám, nevím, čím to je, ale usnu nejdříve v 11 hodin, to je mučení 😉 Asi bych potřebovala dřevěnou narkózu (ránu dřevěnou palicí), abych se konečně vyspinkala 😀

many
19. pro 2007

jéééééééééééé tak vítej mezi náma a blahopřejeme ti k těhu 😀

schwej
19. pro 2007

Many, moc díky, doufám, že bude vše dobré. ...a to i u vás všech 🙂

many
19. pro 2007

jo jo všechny budeme mít miminka zdraví 😀

schwej
19. pro 2007

Jasně, musíme myslet pozitivně, já bych ale nejradši myslela pozitivně ve spánku a ne v práci 😎 😀

many
19. pro 2007

já už se flákám doma 😉 dělala jsem v rachotu a v prachu se dřevem a tahala jsem těžký 😉 tak se válíme s Drobečkem doma 🙂 ale už je pěkná nuda,ještě že máme internet a jsou tu takový super stránky 😀
loučím se sváma holky,zachvíli jdu do lékárny a pak budu ležet ať se vyležím,zitra tu snad budu,tak pa pa a nechte si dařit

zejda
19. pro 2007

Ahoj holky tak jsem včera byla u Dr čekala jsem šílený 2,5 hodiny ale stálo to zato našemu drobečkovy je 5 týdnu a měří 6mm a je jeden

amartina
19. pro 2007

Ahoj Zejdo, tak to velké gratulace !!! 🙂

zejda
19. pro 2007

Dík ale vůbec si to zatim nepřipouštím

amartina
19. pro 2007

neboj, začneš.
Já jsem začla asi v 8tt, když mi začlo být špatně - denně mám návaly na zvracení, sice nezvracím, ale návaly mám 🙂
Nemáš žádné příznaky ?

kacm
19. pro 2007

Ahoj holky......ahoj many ...... 😉

amartina
19. pro 2007

Ahoj kacm....

kacm
19. pro 2007

Ani nevím kde bych začala, takže jsem byla v čera u Mudr. aby mi potvrdil moje těhotenství, takže mě udělal vnější i vnitřní ultrazvuk a já byla natěšená kdy to malé zrničko uvidím....bohužel mi konstatoval, že tam žádnou graviditu nevídí a že je muto moc líto v tu ránu mi začali tést slzy...vzal mi krev s tím, že si jí ještě dnes (včera) odnesu na ambulanci a oni mi zjistí podle krve zda jsem opravdu těhotná a testy zda nezklamaly....krav ukázala, že HCG mám a to 1717 což není zdrovna málo,takže těhotná jsem, ale musí se zjistit kde možná že se právě jedná o mimoděložní těhotenství... dneska jsem byla na ambulanci v nemocnici, jelikož můj Mudr. k nám dojíždí 2x do týdne je jinak z jiného města, takže to ostatní musím řešit z nemocnicí, takže jsem tam dneska byla a čekala co mi řeknou, paní doktorka mě prohlída a říkala, že mě dnes ultrazvuk dělat nebude, prý mám počkat do pátku to už by mohlo něco být vidět, takže jsem holky z toho opravdu moc na nervy a to čekání mě opravdu trízní.......ach jo zase brečím...... ☹

amartina
19. pro 2007

Kacm, v jakém by jsi měla být týdnu ?

kaciska
19. pro 2007

ahojky kaci to bude v poradku neboj je jeste brzo,u me taky videla jen makinkou černou tečičku...v patek tam bude uvidíš,,,,drž se a nestresuj se vím že to nejde ale neprospívá ti to ani miminku ne...pa dej vedet jak to dopadlo....drzime palecky 😵

kacm
19. pro 2007

Já už vůbec nevím.... podle toho co jsem si počítala tak 4,5,6, tt fakt nevím, bojím se že to bude ta horší varianta....
Holky moc děkuju ale je to těžké......

kaciska
19. pro 2007

kdyby si melamimodelozni tak te bude silene bolet ne jedne strane vajecníku bolelo by to tak že bys bolestí plakala,vůbec na to nemysli je jeste moc brzo tak proto to nebylo videt nebo ten doktor to nezaregistroval tu malou bunku...nemej strach uvidíš ze to bude v pohode....zbytecne te strasej 😠 😉

kacm
19. pro 2007

Tedˇ už si vše spojuju jen když mě píchne v boku tak už si říkám tedˇ to začne a je to jasné mimoděložní....fakt na to myslet nechci ale to čekání me fakt dáví....celou noc jsem nemohla z toho spát.....

kaciska
19. pro 2007

kdy si mela poslední měsícky?

kacm
19. pro 2007

Kači tebe bolí podbřišek jeko když to máš dostat? Mě docela jo a také jsem to dneska doktorce řekla,tak nevím nějak mi na to nedokázala odpovědět čím to je....spíš mi to zamlžila, že se děloha jako prokrvuj....tak nevím....

kacm
19. pro 2007

Poslední jsem měla 11.11.2007 .......

kaciska
19. pro 2007

já mela poslední ms 8.11.a bylo to sotva videt,tak ty jsi o 3 dny pozadu tak se neboj v patek nebo maximalne v pondeli tak tu tečku mít budes porád me pobolíva v bodbřišku a doktorka me rekla ze je to normálni ze jak se deloha zvetsuje a prokrvuje se....to ti rekla dobre...neboj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru