Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

many
1. led 2008

jo,jo,tam je taky ale na té listovce je napsaný,že v těhu se mají polykat 2 a já se ptala doktorky,jestli mám polykat 2 když beru i calibrum a ona říkala,že jo,nemůže to uškodit 😉 ale teď už jí neberu,četla jsem,že stačí do 12.t to je ten největší vývoj,pak už to mimi jen a jen roste 😀

rezetka
1. led 2008

meni, no zatím to tak vypadá, já tobě taky gratuluju 😉
Jaktože ty čekáš mimi ještě v sprnu? 😀

vendy05
1. led 2008

ahojda holky, už tři dny mě bolí prsa, ale nikyd jsem na to netrpěla před ms a od včera decentně špiním,ale ne jako před ms, spíš je to jen růžové a bolí mě podbříšek, ale taky ne tak jako kdybych to měla dostat, nestalo se vám to některé taky .... 😖

many
1. led 2008

no ty budeš třeba zase rodit dřív jak meni 😉 a nebo budete spolu zaráz tlačit 😀

meni
1. led 2008

jak se to tam nastavilo, tak to je 😀 ,jinak si myslím že to bude rozhraní srpna a září, zítra volám doktorovi, chci to mít od něj potvrzené, mám jen samé silné //testíky 😉 , co vy? Jak dlouho jste se snažili?

rezetka
1. led 2008

Jo, chtěla bych sprňátko 😀

kaciska
1. led 2008

ahoj holky,ahoj many tak jak to jde musela jsem vás dočíst,vetřu se jestli můžu 😅 já papkám denně femibion tak doufám že to bude fajn taky vás některou někdy nepříjemně píchalo v podbřiški,jo holky a v kolikátým tejdnu se pozná mimoděložní těhu??

many
1. led 2008

já přestala brát prášky v červnu 🙂

many
1. led 2008

a v září jsem byla v tom 😀

meni
1. led 2008

mimoděložní těhu by se poznalo, kdyby na ultrazvuku nebylo nic vidět, navíc tu někdo psal, že bys krvácela a měla křeče, takže to snad nehrozí 😉 , jinak mám jen občas pocit, jako by ještě měla přijít MS, ne nepříjemný pocit, ale jen takový trochu tlak v podbřišku, vždycky se běžím uklidnit testem 😀

rezetka
1. led 2008

Taky zítra volám 😉
Mě bolí v podbřišku, skoro jak před MS, ale míň a jen občasně, někdy víc, někdy míň a mám výtok 😒

vendy05
1. led 2008

rezetko jaký máš výtok???

many
1. led 2008

ahoj Káťo 😀 to mimoděložní se pozná na ultrazvuku,ty jsi ještě nebyla u doktora ☹ nebo když tam holka ješte nešla a začne krvácet,tak to může mít taky mimoděložní ☹

meni
1. led 2008

ježíši, ještě to tak, na výtoky jsem nikdy netrpěla, tak snad ani teď ne 😉

kaciska
1. led 2008

mě dr řekla v 5 týdnu že nic nevidla ostatní holky už maj v 5 týdnu fotky miminek a mě řekne že nic nevidí zaráží mě že ani to plodové vejce,mám s toho docela strach zítra jdu na další utz tak se uvidí...jsem hrozná ale mamka prodělala mimi těhu a málem zemřela pač jí to prasklo a začala krvácet do břicha... 😖

meni
1. led 2008

teda many, tys měla pěknou rychlovku, my na to čekaly přes 3/4 roku 😉

rezetka
1. led 2008

výtok má mtakový bezbarvý, vodový

many
1. led 2008

tak výtoky jsou v těhu normální 😉 ale bílé né hnědé 😉 taky jsem na to nikdy netrpěla a teď mám ale naštěstí je to málo ale i tak,myslela jsem,že budem konec s vložkama a začaly slipky 😠

vendy05
1. led 2008

rezetko tak to jo 😵 tak příjemné těhulkování a do těch lázních můžete jet ale s jiným zaměřením 😉

rezetka
1. led 2008

Kaci, to je náhoda, když v 5tt jde na UTZ něco vidět 😉 Neboj se.
Vendy, děkuju a přesně tak, do lázní jen na vodu třeba 😀
Nám se to podařilo hned druhý měsíc 😅

kaciska
1. led 2008

a máte jeste nekdo zkušenost když bolí zub(roste mě moudrák a pekelně me bolí huba)bojím se vzít nkej prášek...tak nevím co stím,zubařka mě nepomůže pač řekne že to musí prorazit a když bude špatnej tak ho vytrhne...

rezetka
1. led 2008

Kaci, to nevím, raděj nic neber a kdyžtak se zeptej v lékárně 😉

many
1. led 2008

no my po milování letěli do koupelky se umít,..... a pak jsem zjistila,že mám ležet do rána tak jsem to udělala a vyšlo to hned,ale rada byla i milovat se 10.den 12. a 14. a pak v den ovulace,a to jsme tak udělali a vyšlo to 😀

rezetka
1. led 2008

Já jsem zkoušela prstíkovou 😉

many
1. led 2008

tu neznám 😀

many
1. led 2008

tos tam jako víc zatlačovala nebo co 😉

gabi78
1. led 2008

Mně taky dr. nic neřekla ☹

meni
1. led 2008

já jsem začla měřitbazálku, ale pak jsem se na to v prosinci vykašlala, byly jiný starosti, a jehle, vyšlo to 😀

gabi78
1. led 2008

meni, já to samé, taky sem se vyprdla na měření bt v prosinci a vyšlo to 😀

many
1. led 2008

je lepší na to moc nemyslet,tu teplotu bych si taky neměřila 😉 to je jen na nervy 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru