Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

mausi
15. lis 2007

Maryshko, ja uz bych s temi testy prestala a pockala proste do pondelka. Zbytecne se s tim nervujes. Vzdyt je mozne, ze jsi teprve hodne na zacatku, takze jeste na ultrazvuku nebylo nic videt a v pondeli uz bude. 😉 Podle tech // bych se skoro vsadila, ze bude. 😉 Podle mych informaci by neco mohlo byt videt od 5.-6. tydne a od 7. tt uz se da pozorovat i srdicko. Drzim palce. 😉

ezop
15. lis 2007

ahojky maryshka 🙂 jasně já tě ichápu.Já jsem si včera dělala také ještě jeden,protože jsem tou nemohla prostě uvěřit a abych sibyla jistější,než to na Dr.vybalím,a abychpaknebyla jak pomatená,že třeba těhu nejsem,tak jsem siprostě udělala další.No je fakt,že to byl třetí a po týdnu,ale neboj určo jsi těhu. 100% ty testy nelžou a uvidíš přesně jak psala mausi,na UTZ je vidět tak kolem 5+6 týden fazolka se žlutým tělískem.Moc držím palečky.A kdy tam vlastně jdeš??

maryshka
15. lis 2007

Dik, holky! Uz s tym prestanem, lebo sa len zbytocne stresujem a to prave nechcem. Citim, ze som a verim, ze vsetko bude OK...len mam taky pocit, ze sa nemam s kym podelit o tuto novinku...priatelovi som este nic nevravela, neplanovali sme to...ale ja sa tesim..🙂 A budem sa o to viac, ked tam uvidim tu fazulku v pondelok....majte sa zatial pekne...idem trochu pracovat...ale dakujem za odpovede, je to v istom zmysle aj podpora pre mna... 😅 😵 😉 🙂

ezop
15. lis 2007

maryshka,vůbec se nestresuj a už se těším na zprávičku z pondělního UTZ.Já jdu také ještě dopoklidit a na poštu.
Páááčko

anta
16. lis 2007

Ahoj holky, tak jsem tu zas, aby Vám nebylo smutno, haló 😀

nadad
16. lis 2007

ahoj holky... chci se zeptat, jestli s tím máte některá zkušenost-mám trochu výtok a dneska ráno, když jsem se utřela, tak to bylo trošinku nahnědlý, měla jsem to místo menstruace a dr mi dala utrogestan, zlepšilo se to, ale teď se to zase objevilo, tak jsem z toho nervózní a na gyndu mám jít až ve čtvrtek.. když jsem tam byla naposledy, tak mi říkala, že nahnědlý výtok nevadí, hlavně to nesmí být krvavý, ale nevím, jsem z toho na vážkách.. 😒

r.o.s.s.i.b
16. lis 2007

anta:hlásím se nová těhulka 😉 nejspíš 7tt,ještě tomu nemůžu uvěřit,po dlouhém snažení 🙂 zatím nevíme co to bude,ale pár oblečků jsme koupili a volili jsme krémovou barvu jako neutrální,jen aby to bylo zdravé a přeji to i všem maminkám+mimiškům

anta
16. lis 2007

R.o.s.s.i.b (to je teda jméno 😀 😀 ), no gratulace, super!! Jak dlouho jste se snažili? Jé já bych leda tak to svoje mímo mohla zabalit asi do deky, ještě nemám vůbec nic 😀 🙂

r.o.s.s.i.b
16. lis 2007

Anta:Snaha byla půl roku,já vím někdo čeká rok a někdo hned na poprvé,ale mě to přišla jako věčnost 😀 Mi máme zatím jen pár bodýček,který se nám fakt líbili a byly v akci v Tescu 😝

pavlina05
autor
16. lis 2007

Ahoj holky!!!
nadad výtok je v těhotenství normální. Já jej mám také, ale čirý. Mírně nahnědlý by neměl vadit. Jak říká dr., ale pozor na krvavý nebo špinění!!! Pak raději rychle k dr.!!!!

r.o.s.s.i.b velká gratulace!!!!! 😀

anta není kam spěchat s nakupováním. Ještě je myslím docela brzy! Raději vyčkej,...může se stát cokliv....vím své. 😀

Holky držte se

nadad
16. lis 2007

pavlina-snad to nebude nic vážného, ani mi to nepřijde jako špinění, spíš jako trošku výtok..no, uvidíme 🙂
Holky- já taky zatím nic nekupuji a začnu, až budu mít fakt jistotu, že bude vše v pořádku. Na nákupy je času dost 🙂

many
16. lis 2007

ahoj holky 🙂 přeju krásný víkend 😀

myska1
16. lis 2007

ahoj holky, taky se přidávám s výtokem, jsem 6+2 tt a mám výtok takový žlutý. Pořád ho kontroluju, jestli nezačíná hnědnout ☹. Myslíte, že i žlutý může být v pohodě??? 😲

many
16. lis 2007

ahoj myska - určitě je to v poho,hlavně,že nešpiníš 😉

paolin
16. lis 2007

holky, ten vytok muze byt uhnizdeni vajicka. ja ho mela par dnu taky a mimco bylo tam 😉

aja82
16. lis 2007

Ahojky hokly, stalo se vám už někdy, že se vám na testu kaázala slabá čárka a druhý den tam prostě nebyla? ☹

many
16. lis 2007

ne,mě tam zůstala 😉 tak zkus znova test 😉 jinak já mám slabý výtok teď pořád a to jsem se těšila,že dám sbohem vložkám 😀

myska1
16. lis 2007

aja82 - stalo se mi, že jsem měla jeden den pozitivní test, druhý už méně a pak jsem to dostala. Pak se mi stalo, že jsem měla taky slabou čárku a druhý den to přišlo. Nezkoušela jsi dvě rozdílné značky testů???? Že by třeba ten druhý nebyl tak citlivý a ještě nic neukazuje 😉. Taky bych se přiklonila k testování znovu 😉

aja82
16. lis 2007

Aha, tak díky, to zamrzí, když se ukáže a pak zmizí ☹

myska1
16. lis 2007

Aja 82 - tak to věřím, že to zamrzí, sama už jsem tehdy byla natěšená, že to vyšlo a bohužel.... ☹
A ty jsi který den cyklu, nebo po ovulce?? 😉

aja82
16. lis 2007

Na FF to mám jako 10 DPO jiank bych to měla dostat v pondělí, ale nevím jestli tomu tak bude, jestli se mi to nerozhází.

myska1
16. lis 2007

hmmm, tak zkus zítra nebo v neděli další testík a uvidíš, teď by měl jenom sílit.... Držím pěsti, aby tam druhá / byla 😉 😵

aja82
16. lis 2007

moc děkuji, uvidím a zkusím v neděli 😉

maryshka
19. lis 2007

Ezop a Mausi:
Ahoj...dnes som sa vratila z vysetrenia..na UTZ som videla plodovy vacok a v nom embryo, lekar, vravel, ze sme pokrocili o dost vo vyvoji, ze to zodpoveda cca 5tt. Srdiecko zatial nebolo vidiet, mam prist na bud. tyzden, ale uistil ma, ze je to normalne sa vyvijajuca gravidita. Tesim sa, pretoze nedelny den som mala velmi neprijemny a smutny. V noci zo soboty na nedelu som po styku zacala krvacat, co mi vsak pocas noci ustalo. Na druhy den som si uz myslela, ze je fazulka von zo mna a ze je "po vsetkom". Tak som povedala priatelovi, ze, co sa udialo.../lekar mi doporucil pockat do dnesneho UTZ a az potom mu oznamit potvrdene tehotenstvo/ Priatel je velmi nestastny, kedze dieta vobec nechce v tomto obdobi a posiela ma na interupciu..vraj sa mu cely svet zrutil a nevie, co dalej...no...neviem, ja na interupciu neplanujem ist v ziadnom pripade...som aj trosku smutna, i ked sa zase tesim na druhej strane. Dnes lezim len doma v posteli, dostala som Ascorutin na to krvave spinenie cez vikend...majte sa fajn a drzte sa...snad Vam je veselsie a mate lepsiu oporu...pa

many
19. lis 2007

maryshka - tak blahopřeji k miminku 🙂 ale je to škoda,že ho přítel nechce ☹ tak se měl chránit sakra 😠 a né tě teď posílat na potrat 😠 tak se opatrujte 😉

pavlina05
autor
19. lis 2007

maryshka ☹ ☹ ☹ To je strašné, že tě přítel posílá na interupci. Já chodím na diskuzi, kde po miminku neskutečně toužíme a daly bychom za to cokoliv!!!!!!!!!!!!!!!

numerenka
19. lis 2007

Ahojky holky,tak už to vypadá,že jsem těhotná a tudíž bych se ráda zapojila k vám do diskuse ( tedy pokud můžu) 😉
Už asi tři dny mě pořád bolí v podbříšku,jako bych měla dostat menstruaci,ale podle krevních testů těhotná jsem,je to možné?Děkuji moc za odpověď 🙂

pavlina05
autor
19. lis 2007

numerenka tak to vypadá že opravdu jsi!!!!! Já to měla stejně§ Děsně mě bolelo v podbřišku jakoby měla dorazit MS a ony tam byly //. Moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

numerenka
19. lis 2007

maryshka - řekni příteli,že většinou k sexu jsou zapotřebí dva a tudíž za to ,,můžete,, oba. Dítě je krásná věc pro lidi,kteří se milují a on určitě to dítě taky jednou bude chtít. A pokud jste to neplánovali,tak se to prostě stalo a je třeba se tomu postavit a ne to vyřešit tím,že tě pošle na interupci. Hlavu vzhůru a opatruj se!!! 🙂

numerenka
19. lis 2007

pavli - tak to jsi mě uklidnila,na ultrazvuk jdu až příští týden,tak jsem měla obavu,ze něco není v pořádku 😉 Stejně tomu furt nemůžu uvěřit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru