Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

many
14. pro 2007

tevina - já ji neprodělala,snažím se být raději doma,abych to neměla kde chytnout,tak hodně lež a papkej vitamínky a určo se z toho brzo dostaneš 😉

kacm
14. pro 2007

No holky já jsem každý den ve stiku se stovkou i více lidma, tak to jste mě tedˇmoc nepotěšili.....ach jo, musím se těm co kýchají a smrkají vyhýbat obloukem.....
Tevino bež k Mudr. a zeptej se na to co a jak....
Many bříští tance jsem netančila jen jsem to párkrát zkusila, ale nějak mě to neoslovilo, já miluju chachu,rumbu,salzu a tak ty rytmičtější tance....bóže jak já bych tedˇ tančila, ale musím se šetřit, takže nic.
Kačko tak papalala a zastav se na krámě já tam budu zítra..... 😀

many
14. pro 2007

jo ty společenský se mi taky hodně líbí 😉 ty břišní jsou prý dobrý na tvarování postavy 😉

many
14. pro 2007

jinak včera jsem si v tescu koupila bodyčka pro Drobečka měli balení - 7ks za 190,- no nekup to 😀

kacm
14. pro 2007

Já si myslím, že každé tancování a pohyb je dobrý a tvarování postavy....no nejvíce jsem zrychtovaná ze sqvoshe.....to mě bolí fakt celý člověk.....hlavně se tam člověk vyběhá a schodí min. 600kcal. což je dost....

many
14. pro 2007

mně se hodí ty břišní tance,ty budu tancovat sama 😀 my na plesy,.. nechodíme 😉 jedině,že bych to taky tancovala sama doma 😀

kacm
14. pro 2007

No to je super úlovek many.....paráda, já si v pondělí koupila u nás v Babycapu overálek a druhou věc sis mohla vybrat za 1,-Kč což je také úžasná koupě a hlavně mají nááádrherné materiály hodně prodyšné co odvádějí vlhkost a termoizolují, fakt paráda......takže mám 4.kousky za cenu dvou.... 😀
Jenže se to prý takhle dopředu nemá a hlavně u mě když jsem v tak ranném stádiu těhotenství.......jsem hrozný pesimista.....

many
14. pro 2007

to by bylo na prd,to chce partnera a ten můj na to nemá čas a ani bych ho neukecala 😀 a asi by mu to ani nešlo 😉

many
14. pro 2007

já začala pomalu nakupovat věci až jsem měla po screeningu,do té doby jsem taky nic nekupovala,jo jen dvoje ponožečky 😀

kacm
14. pro 2007

Many můj přítel také nerad chodí na plesy a nerad tancuje, takže ty společenské tance dělám sama.....nejsme taneční pár, takže mi to je stejně jako k prdu, jen to umím, ale bez partnera si toho moc nezatancuju, jen tu chachu nebo salzu, ale vypadá to dost divně....ale co, když paříš, tak paříš..... 😀 😀 😀

many
14. pro 2007

jinak jsou tady holky,co nakupují už po 10.t kočárky,ale to je teda dost brzo 😉 ale prý je to zrovna v akci,ale akce bývají každou chvíli 😉

many
14. pro 2007

😀 😀 😀 😀

tevina
14. pro 2007

Holky děkuju,já všechno chytnu od mýho syna,takže se tomu nevyhnu 😠

kacm
14. pro 2007

No tak to já z těch holek asi nebudu, kočárek nemá být doma do porodu a tím se opravdu budu řídit i když na pověry moc nevěřím, ale po tom co je všude kolem mě tak fakt ho budem kupovat až kolem 7-8 měsíce, myslím, že to stačí bohatě.....
many (míšo) 😀 já jdu na kutě, ráno vstávám do práce, tak se musím(e) vyspinkat....tak páček a někdy zase na těhulkách.....papa a dobrou noc

many
14. pro 2007

☹ tak se pokus vyležet 😉 pokud tě synek nechá 😀

many
14. pro 2007

Káťo dobrou a sladké sny 😀 příště zase pokecáme 😀

kacm
14. pro 2007

těhulky tak páček.........opatrujte se 😀 😀 😀

many
14. pro 2007

tevina - Tomášek chodí do školky nebo ještě ne 😉

many
14. pro 2007

😉 😉 😉

tevina
14. pro 2007

Jo Tomášek chodí do školky,takže každou chvilku něco přinese,naposled neštovice a teď chřipajznu 😠

many
14. pro 2007

no tak to nás čeká až tak za ty 4 roky 😀

amartina
17. pro 2007

Ahoj holky,
nevíte, do jakého týdne je pravděpodobnost zániku těhotenství? Já jsem byla na UTZ v začínajícím 11tt a chtěla bych už být klidná, že problém by nastal pouze v případě, kdy bych začla krvácet. Nechce se mi věřit, že se fakt nic nepozná, když se plod přestane vyvíjet...
Díky Martina

zejda
17. pro 2007

Ahoj prosím o radu,
odkdy se počítá těhu a v kolikátém jsem týdnu poslední MS 11.11.2007 děkuju

kaciska
17. pro 2007

počítá se od posledních měsíčku tak že ted jsi pravděbodobně v 5 týdnu ale ve skutečnosti od početí tak ve 3 týdnu... 😵

zejda
17. pro 2007

Děkuju pořád jsem si tím nebyla jistá zítra jdu k dr tak uvidím co na mě vybafne

amartina
17. pro 2007

Ahoj Zejdo,
přesně tak,jak píše kaciska, já jsem např.měla poslední MS 27.9. - takže teď 11tt, ale mimískovi je necelých 9tt. Těhu trvá 40 týdnů - podle MS, takže když jsi měla 11.11. poslední MS, tak začínáš 6tt, plodu bude něco kolem 4tt + -. Doktor Ti to řekne přesně, podle UTZ. Já jsem měla první měření někdy v 6tt týdnu a to už mi řekl termín porodu.

zejda
17. pro 2007

A myslíš že už tam něco bude vidět? nebo mě řekně jak ho znám proč jsem tam tak brzo proč zbytečně stresuju

amartina
17. pro 2007

já jsem byla u doktora hned třetí den po vynechání MS - nabral mi krev, a prohmatem a UTZ zjistil nepatrné známky těhotenství. 5 listopadu mi těhotenství potvrdil a plod měřil už 6mm - a viděl jej vnitřním UTZ. Takže bych doporučovala tam zavolat, říci, že nepřišla MS a domluvit se.
Dělala jsi si test?

zejda
17. pro 2007

Jo dělala jdu tam zítra sestra říkala že to bude lepší přijít ted než až po svátcích

r.o.s.s.i.b
17. pro 2007

Ahojky těhulky,tak jak se dnes máte??Já ráno vyzvrátila čajdu 😒 už jsem myslela,že nevolnosti zmizely 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru