Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

micanek
25. črc 2008

Roli: ty tam jedeš v nedělu?

lenule76
25. črc 2008

AHoj Zuzi, Leni, Dášo a ostatní Těhulky,
tak já jsem Lenka 😀

Holky včera jsem se ptala jedné mojí kamarádky z bývalé práce, jestli mi píchne tetanovku, psala jsme ji, že nevím jestli i v těhotenství mi ji může píchnout. prý se optá primáře. Ptala jsem se jí jak dopadly výsledky z operace, byla před cca 1 měsícem na gynekologické operaci, na kyretáži ... prý to má hodně špatné, předposlední stádium rakoviny. Doktor ji doporučil okamžitě otěhotnět, pokud by měla dítě tak by šla okamžitě na hysterektomii. Tak jsem byla dost v šoku, kámošce bylo v červenci 33 let. Prý se snažá, najednou chce mít mimčo. Dříve se k tomu stavěla negativně, že prý nechce, že nemá k dětem vztah. Respektovala jsem to, je to každého věc. Ale tato zpráva mě celkem šokovala. Budu s ní mluvit příští týden tak uvidiím jak to zvládá. Psala mi, že prý podvědomě čekala na mě, až budu těhu, že jsem prý silná osobnost a že ji podržím. No nevím ... já takovej posera ... ale je fakt, že jsem výdy měla a mám svůj názor a nezajímají mě jak to vidí ostatní a neřídím se dle toho "co na to řeknou lidi".
Vím, že je to smutné to co tady píšu, ale svým způsobem je potřeba takových informací, pak si člověk najednou více váží věcí, které má.

Hrozinka: Krásně jsem si početla ... jsem moc ráda, že jsi měla krásnou svatbu ... že jste si to všichni užili. Paráda ... moc se mi to líbilo. A vůbec nevadí, že jsi hodně plakala. Výdyť ve svém stavu to je přeci úplně normální. Hlavně, že Vám to vyšlo a bavili jste se.

smolinek: a copak jsi hezkého koupila na mimibazaru? pochlub se? také jsem tam už koukala ... je tam plno věciček.

Leni: jinak jsem si včera už koupila vitamínky a kyselinu listovou. tak papam 😀 jsem pořád strašně unavena. Přijdu domů z práce, udělám nejnutnější, vykoupu se a pak si lehnu a ležím a pospávám u TV. Je to děsný. Snad se to pak časem upraví.
Včera jsem byla nakoupit, jezdím uatem všude takže žádná námaha, koupila jsem si meloun, říkala jsem si, že ho manžel vezme domů, až bude auto dávat do garáže, jenže auto zůstalo před barákem, no a meloun jsem si zase dnes odvezla do práce 😀 Tak dnes si ho dám. To mi zase bude zle, meloun ja totiz miluji, clovek nevi kdy má přestat 😝 a pak ho bolí bříško a lítá pořád na wc 😠

nsoci: prosím tě ...děkuj za doplnění do tabulky 🙂 jen si tam klidně můžeš napsat, že děti nemám, kromě toho malinkatého v bříšku a jen jsem nepochopila co to je SNŽ ... to je délka snažení o mimi? díky.

Mějte se všichni moc hezky, opatrujte se ...
lenka

lestep
25. črc 2008

ahojky. tak jsem si pěkně početla.
Hrozinko- bylo to opravdu nádherný. tak skvělě jsi to popsala..Moc vám přeju štěstí, zdraví a lásku a také zdravé mimi. No prostě vše, co si přeješ,aby se vám vyplnilo..To je dobře, že jste si ten den užily.Moc ti přeju,abys byla štastná..Drž se.. Jinak pohlaví se prý dá zjistit kolem toho 17 tt, ale přesnější je to v tom 20 tt a výš..pak už zase není nic vidět, jak se jde na ten ultrazvuk v 30 t nebo tak nějak.. Také už se moc těším, až se to dozvíme. Jsme úplně napnutí..

roli- tak to je dobře, že si konečně užiješ manžela..S tv programem máš pravdu. V té telce opravdu nic enní..těším se na podzim, až bzdou zase dávat různý seriály.. včera mě to počasí opravdu štvalo..Pořád pršelo a ta zima.. tak jsem ulízela, pak jsem četla knížku a pak byla na netu. objednala jsem si kojící polštář a polohovací, tak se těším, až mě přijde domů.. určitě ho využiju už teď, když se mě v postýlce kolkrát blbě leží..

Musím jít vařit nebo budeme dneska hladen..lenule tebe si dočtu za chvilku.. 🙂

lenule76
25. črc 2008

AHoj Leni, a copak vaříš dobrého? Dej nějakou inspiraci 😀

jmj
25. črc 2008

ahojte holky, mám dotaz spíš asi problémek, dnes jsem 7+4 asi teda, a včera večer jsem jednou trochu zašpinila, jen malinko, do ránna nic, a ted taky nešpiním. mám hrozný strach. nemáte některá podobnou zkušenost. díky moc.

micanek
25. črc 2008

Holky ... tak v TV co mám bobánka ani nevím co dávaj :o)) začne plakat u správ a skončí jak jdeme spát. Sice je TV puštěná, ale vůbec ji nevnímám.

Teď mě tak nasral manža 😠 (jak normálně nedám na něj dopustit) prodávala jsme kamošce vak za 599kč + dobírka .... dobírka stála 98,-kč ... no a hádejte kolik mi přišlo ... 597,-kč. Tvrdí mi, že jsem říkala 499 + dobírka. Teď abych to kamošce dopltila ze svího. Nejhorší je, že té holce ani nemůžu dát vědět, ať mi tu 100,- pošle, protožejsme si psali přes mob. a zprávy už mám mázlí Pochybuji, že mi sama napíše, že mi dluží 100,-kč.

micanek
25. črc 2008

jmj: Já ze začátku jednou špinila a jednou krvácela. Hned jsem letěla k dr. Ale vždy bylo vše v pořádku. Může se to objevovat v době, kdy by jsi měla mít měsíčky.

lestep
25. črc 2008

lenule- tak jsem t doetla. vařím guláš s mletýho masa, dala jsem tam rajčata, papriky, tak to bude takový zdraví a dám do toho brambory a bude to takový bramborový guláš trochu jinak..Už se na něj moc těším.. dneska jeem za tetičkou do Jihlavy, tak se těším..
micanek- to u nás většinou, když v telce nic není, tak taky nikdo ¨není doma. Až začnou zprávy, tak dojde švagr a začne vykládat o stavbě a je po televizi, taky vidím obrázky ale zvuk už holt musím si domyslet.. Těžko ríc, jak to vyřešit, jetli se ti ta holka ozve..

lenule-těžko říct s tou tetanovkou. Také bych jí potřebovala píchnout, jenže jsem to chtěla stihnout do svatby, pak jsem na to zapoměla a pak jsem byla těhu..Naposled jsem byla před 11 lety, takže už to docela hoří..musím se poptat u obvoďačky až půjdu na vyšetření. potřebuju od ní razítko v těhu průkazce, že jsem zdravá..

micanek
25. črc 2008

lestep: bejt tebou, tak na tu tetanovku počkám až po těhu. Přeočkovává se po 10 lketech, ale působí 15let ... tak to bych už těch 23 tejdnů vydržela.

Já vím, že se jedná o blbou 100,- jenže člověk něco prodává ... má radost s každé prodané věcičky ... no a ....
no a já to nedopsala .. manža na mě začal řžvát, ať si to příště vyřizuju sama ... že se mě na to může vyprdnout ... tak já zas na něj řvala, že neumí přiznat chybu .. to mě asi naštvalo víc, než ta 100,-kč

No a teď přišel jak mílius, že dole otočil kuře, že tam teď chodit nemusím ... já bych ale radši, kdyby přiznal tu chybu ... jsme oba dost paličatí.

petis
25. črc 2008

Ahoj holky,
vás dočíst, to teda je fuška.

Já teď nemám vůbec čas v práci na psaní, mám tu konečně za sebe náhradu, tak u PC sedí ona a já jen kecám a kecám. Ale dočktu si vás někdy v klídečku doma 😉

Roli, mám 79, teď už možná 80 kg, takže proti těm tvým je to teda opravdu hoooodně 😒 Ale co, hodl smůla, jinak měřím 173.

Já jdu na kontrolu ke svému Dr. až 5.8. Tentokrát je to opravdu za dlouho, bude to 5 týdnů od poslední návštěvy. Ale snad se to skoulí jako dny, co teď běží. je to hrůza, před chvílí bylo pondělí a už je pátek. Už se těším na víkend, jak si ráno pospím 😉

Zatím pa pa, holčinky 😵

smolinek
25. črc 2008

Vy mi teda dáváte 😀 to nestihnu přečíst v pracovní době 😀 😀

lastep: no koupila jsem jeden overálek na zimu 56, pak jsem koupila čepičky dvě, rukavičky, pak asi 3 overálky, různé velikosti, no až to dojde tak to vyfotím a hodim do albíčky 😉

jak se máte, takhle při pátku. Dneska je pěkný dusno, sotva jsem to venku udejchala 😒

petis
25. črc 2008

Pomaloučku vás dočítám, i když se mi klíží oči a spala bych ach ouvej. jsem po obědě (řízek a brambor v kantýně), venku je dusno, tak to ke spaní svádí 🙂

Já jsem Petra, jak jinak 😉

Včera jsme doma přebírali věci po sestřenčiné dcerce, co jsem dostala na mimi, nechala jsem si pár věcí, hlavně bodýčka a overálky. Po doma to bude super, když si mimi co chvíli ublinkne 😉 Jinak jsme byli v Ostravě po nákupech, koupili jsme 2 první bodýnka, jsou žlutá a vel 62.
Taky má mamka v sekáči koupila skvělou kombinézku se sobíkem, ale je to 68, tak snad ji vynosíme. Taky budu muset tyhle úlovky pofotit a hodit do albíka 😉

Ještě hoďka a půl mi zbývá z pracovní doby, už ať je padla. Dnes jdem s kámoškou ke kámošce, co má půlroční mimi, tak určitě bude dobře 😵 Zítřek bude pracovní, bude se makat na přístavbě, ve středu by měli přijít tesaři usadit krovy na střechu! Včera jsme měli doma pána na vyměření oken, ty by měly být na konci srpna, ale to si ještě určíme, až budeme sepisovat smlouvu 😉

hrozinka
25. črc 2008

Ahoj maminky, nevíte náhodou jak dlouho po tetanovce se kamarádka může začít snažit o mimi?

rolincova
25. črc 2008

Micanek: No objednali mě na neděli v 11hod... Teď jsi mě úplně zmátla, že jsem tam volala 🙂 A fakt. Zuzi, co chceš, vždyť to jsou jenom chlapi 🙂

lenule 76: Ahojky Leni, no mě končila tetanovka v červnu. Doktor mi řekl, že to nevadí když se to píchne až do dvou let. Ale teď určo ne. Ani pak při kojení. I když na netu píšou, že v Africe se očkuje i v těhu, ale tam jsou jiné podmínky. Jak píšeš o té kamarádce, tak je to hrozně smutný. Já se s tím setkávám denno denně, protože celá rodina je ve zdravotnictví. A všechno mě vždycky hrozně dostane. Tak teď raději mysli na toho broučka co máš v bříšku. Jak bude krásnej, miloučkej a snaž se být v klidu. Já si dneska pokoupila zase košíčky nektarinek... To teď fakt hodně můžu.

lestep: Ahojky Leni, vůbec se ti nedivím, že jsi napnutá na broučka. Už jenom to, že ho zase uvidíš, a v neposlední řadě i co to bude 🙂 Já byla tak hrozně zvědavá, nemohla jsem to vůbec vydržet, že bych asi byla trošku zklamaná, kdyby nám to mrňousek neukázal. Ale doktor si pomohl. Jinak teď ve mě taky hlodá červíček, těch 10%, aby to nebyl bobánek. Takže už to zase nemůžu vydržet na toho 3. To vezmu i ségru (13) ta se strašně těší. Je s mým Mišáčkem o 7 let, jako bude miminko s Miškou. Teda co mo ráno vždycky provádí v bříšku. Říkala jsem Míšovi když u mě ležel at mi nadzvedne peřinu a on mami, teda to není možný jak máš špičatý bříško. Úplně tvrdý jak se tam šprajcla a pak kopala o sto šest. Já ji pořád hladím a říkám Natálko. Tak aby to nebyl Dominiček🙂 Leni kdy, že tam jdeš na tel ultrazvuk? To je tolik informací, že mi to hlavička zapomíná🙂 Kámoška jde 6, tak to uvidí poprvé srdíčko. Já se také těším na seriály, mám ráda ordinaci. A hrozně se mi líbila Pojišťovna štěstí. Ale to už zase budeme chodit do školy🙂

jmj: Teda já nevím, ale určo bych běžela k dr. jak se znám. Nebo mu aspoň zavolala. Lepší zbytečně než něco podcenit.

Dneska jsem dělala obídek a fakt se mi povedl. Bramborový salát a řízek. Měla jsem na něj šílenou chuť, ale teď moc nedůvěřuji salátům a všem polotovarům v obchodech. Byli jsme s Míšou koupit v Kauflandu ovoce a jedné paní se tam udělalo šptně, tak si tam sedla a lékarnice ji zavolala áro. Tak jsem říkala Míšovi, uvidíš, že přijede taťka. Jsou tam 2 rychlé, ale fakt přijel taťka, tak jsme ho viděli v akci a on byl vykulený když nás tam viděl. Když pak paní vezl na lehátku, tak za ním MIška běžel a dával mu koláčky 🙂 no komedie. Paní snad nic vážného nebylo. Ale dneska je asi nějaký divný tlak, protože manža pořád jezdí.

petis: No jo, ty taky měříš hoooodně oproti mě. Já mám 156cm. Tak musíš být taky těžší. Ale hlavně být zdravá no ne? Já taky měla mezi doktorem takovouhle pauzu. A fakt je to dlouhé. A proč už nejsi doma?

smolinek: Teda ty už máš výbavičku! To je mazec... Já taky nakupuji hodně na mmb pro Míšu. Seženu tam vše co chci a je to super. Jsou to pěkné věci. Teď jsme v MMA vyhrála těhu riflíky.

lestep
25. črc 2008

micanek- já to jen řeknu dr. že mám mít tetanovku a on už s tím naloží jak chce. Snad mě jí píchnou až pak. Uvidíme..

petis- neboj to rychle uteče. Já jdu 7.8.tak jsem zvědavá..Cítíš už pohyby? 🙂

smolinek. ty jsi už pěkně vybavená. V pondělí jedeme s manželem a tchýní a tchánem do Prahy. jedeme s tátem do paraple na rehabilitaci, tak doufám, že se někam koukneme po obchodech. objevila jsem docela pěkný internetový obchod na www. malvik. cz- je to někde na Zličíně, tak se tam chceme jet podívat, vyzkoušet si nějaký kočárek a kouknout se, co tam mají pěkného..Pak to třeba objednáme po netu..

ahojky roli- máš pravdu, že je dneska divný tlak. my jsme dneska cestovali do jihlavy k tetičce na návštěvu.V autě bylo fakticky hrozně..Zítra má být také pěkný hic..Chtěla jsem jít ještě do lesa na maliny,ale nevím, jestli nebude moc velký hic..Jsem zvědavá na bafana, jak se u nás má..Včera jsem měla takový podivný škrouhání v břiše..bylo to takový zajímavý..Ale na pohyby je opravdu ještě brzy..Uvidíme, co se z toho vyvrbí.. 🙂 Musí to být krásný, když už máš jedno dítě a on komentuje tvoje bříško atd.. určitě zajímavý pocit.. 🙂 Ty seriály, už aby byly. Dokonce jsem si minulý týden půjčila v knihovně ordinaci v růžové zahradě jako knížku..Ten první díl..Bylo to fajn.. Už to mám přečtený.. 😉 Je bramborový salát a řízek bych si dala. Dneska jsem vařila ten guláš z mletého masa. Opravdu měl úspěch,až jsem sama koukala. Sice to byly zajímavý kombinace- mleté maso, papriky a rajčata,ale bylo to moc dobrý..Zítra si uděláme vepřo, knedlo zelo.. Taky mám teď moc ráda vlašáky a různý saláty. Vždycky, když si ho koupím a sním ho, tak mám pak ýčitky a divný pocit.. radši dělám vlašák doma, pěkně se zeleninkou..jaká je přesně ta internetová adresa na ten bazar mma? Nějak to pořád nemůžu najít..díky..taky bych se tam koukla..

Mějte se..Dobrou noc..

lestep
25. črc 2008

roli- tak to ti moc gratuluju k výhře.. 🙂

micanek
26. črc 2008

Ahojky Bábušky a plůdečci 😀
jak je při sobotě .... teď mám malího na klíně a kojím ... tak jsem zasedla k netu. ale jinak bude dneska fiiiččááákk. Do 11:00 si musím stihnout obarv. hlavu ... doufám, že stihnu bobeša udrndat v kočárku, abych nemusela k němu od barvy lítat ... slezla mi černá, tak jí tam musím prdnout znova .... dneska má mažova mamka 55 tak je velká akce. Manža má 3 ségry (kačeny) tak musím bejt IN. Ať mají zase o čem mluvit. V úterý jsem byla u holičky. Budem tam nějakou povinou dobu a pak tradá na akci myslivců .. doufám, že něco vyhrajem v tombole. 😀 To bude zas pro prdínka pěkně dlooouhej den.
Teď bobeš usnul ... jenže než ho přenesu do kočáru, tak bude zase vzhůru. Hlavně že je zakouslej do prsa jak rafan 😀
Holky ... přeji nááádherný víkend.

rolincova
26. črc 2008

lestep: Ahojíček, krásné slunečné raníčko... 🙂 adresa je bud: www.mimibazar.cz a ještě www.mimiaukce.cz na obou jsou super věcičky. Tak tam jukni.
Micanek: Teda tak to máš fakticky hooodně náročný. Tak si to užijte, budete mít krásně. Teda hlavně ty myslivce🙂 Ne abyste mrňouska dali do tomboly🙂

My jedeme s mamkou a Míšou za segrou na tábor, bude jí v listopadu 14 a už se jí začínají líbit kluci. Nějak to nemůžu rozdejchat🙂 byl to pořád takový můj mazlíček... Za chíli jedu pro tchýni a tchána na vlak jedou z letiště a vrací se z Mallorky, ty se měli... A pořádně si to tam užili. Taky jsem je skoro nutila ať někam jedou. Tak papa a kráááásný sobotní den. Dáda

lestep
26. črc 2008

ahojky..
micanek- tak to budeš mít dneska opravdu náročný.. já dneska tam nějak odpočívám.. pomohla jsem tchýnce s obědem.Bude to slibovaný vepřo knedlo zelo a ještě jsem dala prát nějaký prádlo.manžílka mám v lese, tak snad se mě brzy vrátí..Odpoledne nemám nějký plán..Možná půjdu na ty maliny,jak pořád říkám.. Ale zítra jedeme k sestřenici a strýci a tetě na návštěvu..Slibujeme jim fotky ze svatby, tak se na ně moc těším..Na svatbě to s nima bylo hrozně fajn..V pondělí valíme do té Prahy, tak to bude nabitý..V týdnu musím jet do Brna, vrátit v práci klíčky staniční. Má místo mě nastoupit jiná obět..Tak jsem zvědavá, jak se na mě zase budou holky tvářit..Micánek, tak ať vše dobře stihneš a užiješ si den.

ahojky roli-určitě tam kouknu, co tam pěkného mají..Také to budeš mít pěkně nabiý.. Holt 14 let, to už je velká holka. 🙂

micanek
27. črc 2008

Ahojky Bábulky a mimískové.
Hlavu jsem stihla obarvit ...jenže jsem si blbez zasrala celej krk a pak ho ještě 2 hodiny od té černé drhla. Ale jinak se povedlo. Jinak narozeniny byla uplně strašnýýý. Asi za dvě hodiny jsme se zvedli a sestám jsem oznámila, že mamka sedí sama na zahradě, že by měly zvednout svoje prdele s kuchyně a jít za ní ... vždyť to byli její narozeniny. Akce myslivci zase byla ok ... dala jsem si kance se zelím a knedlíkem ... no spíš maso snědl manža a já hřešila na zelím a knedlíku (které se při kojení nesmí) a já ho tak miluji ... jo a vypila jsem 2 polejváky (2dc červeného cola) malej s toho naštěstí v noci žádné špatné účinky neměl, tak jsem ráda. je pravda, že skoro celej den nemoh spát ... tak přes noc spunakl jak baryna žádná cola na něj neu tombole jsme vyhráli 2 tryčka ( aspoň má manža co na stavbu 😀 ) keramické strouhátko na česnek , fakt pěkný látkoví prostírání, 3x juice od relaxu, skleničky ... no strašně mám ráda tomboli ... i když člověk uvalí kačáky vyhraje kraviny, tak je to taková zvláštní radost ... no a penízky jdou zvířátkům do lesa na papu.

Roli: to musí bejt fajn mít takovou malou sestřičku ... je teda pravda, že já ve 14 už byla pořádnej puboš. 😀
Já mám 2 starší bráchy. Ale nikdy jsem teda žádný rozmazlování nepoítila. 😀

Tak zase valím holky přeji krásný konec víkendu ( pro ty co jsou doma víkend , jako týden 😀 ).
Pohlaďtě bříšenka od tety Zuzky a Michálka 😀 😀 😀

smolinek
28. črc 2008

ahoj holky,

tak doufám, že jste si užily pohodovej víkendík. Já zas tak vybavená nejsem, jen jsem se tam mrkla a neodolala 😅 včera mi kamarádka přivezla plnou tašku oblečení na mimčo, když jsme to s přítelem probírali, tak jsem řekla, že už nebudem nakupovat, že to ani neunosíme. Měla jsem z toho fakt moct radost a teď mi volala mámina, že už mi dorazily nějaký balíčky z mimibazárku. Holky ještě týden a pak mám dovču a pak svatba a pak zas práce 😀 já se na to volno nemůžu dočkat. Se těšim jak malý dítě.

jankapavol
28. črc 2008

micanek:mas moc pekny album a se mi tam zalibila jedna pisnicka:1234..... 🙂 To je nejaka chaticka u Blanska,jo?To okoli ale vypada pekne,ale asi musis dojizdet vsude autem,ze?
Holky,ono s tim bydlenim je to vazne tezke,my ted bydlime v garsonce na ubytovne,sice je to levne,ale je to tak male,ze az budu v 9m,tak se v predsini ani neotocim.Jedna mistnustka,ze kdybych sem dala prebalovaci pult a postylku,tak asi musim vyhodit nasi postel🙂No a tak taky resime,co ted bude,kdyz jsem uvazovala,ze bych sla bydlet do domu ke tchyni,ktera ma dum,tak ma to i spoustu nevyhod a nekteri lidi me od toho odrazuji...vsak sami vite,ze ma to i sve neprijemnosti.Tak shanime neco ke koupi,ale shodnout se je tezke,protoze,tak kde ted bydlime,tak tam jsem pred par mesici nastoupila do prace,no nemame tu nejake zazemi,pouto,takze poradne ani nevime mesto,nebo vesnici,kde to koupit.No ja bych vedela,ale zas taky to tu nevidim tak na dlouho...Tak aby jste videli,ze kazdy ma s tim bydlenim neco.

tetadolly
28. črc 2008

Ahoj baby, teda dočíst vás je pěkná fuška 😀
jankapavol: s tím bydlením je to těžky, ale já s mužem bydlíme společně v rodinnym baráčku s jeho rodiči a babičkou a musím říct,že je to pohoda, budeme mít jeden větší pokoj kde bude mimi s námi a pak se mu udělá z našeho bývalého pokjíčku(4krát4m) 😀 jeho pokojíček, a až jednou babička nebude tak nám vlastně zůstane buď spodek a nebo hořejšek, ale to je ještě za dlouho, babička je čiperka a to je dobře 😀 já bych nikam do podnájmu nešla s mimískem, je dobrý ež máme zahradu a dvorek a mimi si může v klidu hovět a hlavně jsme na vesnici, takže máme obrovský klid 🙂

amartina
28. črc 2008

Ahoj holky,
pardon, že vám sem lezu, ale nechtěla byste některá věci k porodu? (olej na masáž hráze od Weledy, Rosalgin, Yal, poprodní gaťata a vložky ) - já šla plánovaně na císaře a všechno mi zůstalo doma. Taky prodávám těhu oblečení, nový koš na miminko, ke kterému dám zdarma kojící polštář. Máte-li některá zájem, písněte mi do IP nebo na mejlík AMartina@seznam.cz
Ahoj a hezké těhulkování

micanek
28. črc 2008

jankapavol: možná jsem natvrdlá .. ale jaká písnička 1234??? 😅

smolinek
29. črc 2008

ahoj holky,

dneska to bude den na prd. Tak akorát zalejzt někam k vodě a popíjet něco chlazenýho 😀 Teď jsem dorazila do kanceláře a docela mám nateklý, bolavý nohy. Stalo se vám to taky někdy v těhu?

lenule76
29. črc 2008

ahoj holky,
to mi povídejte .... to vedro mě ničí 😒 ke všemu mi je špatně, mám pořád žaludek na vodě, síla a děs. Jsem unavená, chce se mi spinkat. Také jsem v práci ... 😎 ještě že tu máme klimatizaci, celkem se to dá zvládnout.
Jinak víkend byl hodně rušnej, v sobotu jsme byli na obídku u známých a mrknou na jejich svatebni fotečky a video. Hned jsem vzpomínala na naší vatbu, ale to už je dávno 😀 pak v neděli jsme jeli sekat na parcelu travu, no síla, manžel sekla a já seděla v autě a vegetila. Chudák, v tom vedru to byla síla, pak jsme jen večer seděli u tv a relaxovali.
Tak mějte holky moc hezký den a těším se na zprávičky od vás.
zdraví Lenka

micanek
29. črc 2008

smolinek: někomu nohy i ruce natékajícelé těhu. mě to párkrát udělalo taky. Ale vždycky jsem to při kontrole měla hlísit ... nebo spíš se mi dr. ptala sama. ... pomáhá na ně stříkání studenou vodou.

lu007
29. črc 2008

AHoj, přidávám se k Vám - taky začínáme s těhulkováním

lenule76
29. črc 2008

ahoj lu007 🙂
smolinek: mě otékají někdy nohy, ale je fakt že to bylo ještě před těhu ... teď to také občas je, ale asi je to tím vedrem a mým střídavým tlakem 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru