Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

petka21
28. led 2008

Ja sem si test delala minuly pondeli a byla sem i na krvi minuly pondeli a nic,a ted se bojim testnout uz sem to delala tolikrat ze uz dopredu vim ze tam nic nebude zkusim jestli to rano nedostanu ale zatim tomu nic nenasvedcuje zadny MS bolesti ty sem mela cca pred dvema tydny docela hodne velke ale od te doiby ticho po pesine,jen me obcas pichne v podbrisku tot vse 😔

honzulka
28. led 2008

Budu Ti držet palečky a dej vědět!!!!Není nikde přeci daný,že by ti muselo něco být..Já opravdu u Jeníka první týdny myslela,že mám zánět močáku...A přesně si pamatuji,že jsem si dělala test před odjezdem na dovolenou-byl negativní a po návratu,což byl týden vyšel pozitivní...Nechci Ti dávat planou naději,ale nikdy není nic ztraceno!!!!Držím palečky a napiš!!!Já se sem sice dostanu až odpoledne,ale kouknu na výsledek!!!TFUJ,TFUJ,TFUJ!!!A už opravdu dobrou noc!!!! 🙄

petka21
28. led 2008

Jo napisu tak hezkou dobrou noc 😀

kaciska
29. led 2008

čau holky tak sem byla u doktorky a na nic mě nepřišla,čípek je uzavřený a hematom taky nemám a na utz mimču tlouklo srdičko a prý je vše v pořádku,tak nevím.napsala mě naky prášky jmenujou se ascorutin a na letáku píšou neužívat v těhotenství a ona mi je předepsala 3 krát denně tak ted jsem uplně mimo...berete je náká??? 😖

barru
29. led 2008

ahoj kaci, já jsem taky brala ascorutin před potratem a k tomu ještě jeden lék, taky nás to překvapilo, ale asi je to ok, myslím, že je to na lepší zahnízdění miminka a já měla ještě hematom k tomu...držím palce, ať jste v pořádku

kaciska
29. led 2008

takže to nedopadlo dobře???

barru
29. led 2008

u mě bohužel ne, ale já tam měla ten hematom, tak u tebe to určo bude lepší, když paní doktorka říkala, že je vše v pořádku🙂léky máš asi pro jistotu, aby se mimísek dobře zabydlel🙂

toni78
29. led 2008

Dobré ránko 😉 jsem tady a mám výsledek a to je ............................/ /......................... 😉 jsem těhule 😉

kaciska
29. led 2008

barru-tak přeji brzké zadařeníčko ale stejně mám strach,je to hrozný,a na ten hemetom ti přišli na uzt??a krvácela si hodně???já mám jen světle hnedej výtok.doufám že to bude v pohodě... 😅
toni-gratuluji vítej mezi těhulemi a hned na začátku se šetři... 😵

monnni
29. led 2008

Ahoj gratuluji všem ke dvěma 😵

monnni
29. led 2008

kasicka, já měla také hnědý výtok a u nás v termínu září už pár holek také. Chce to raději hned kontrolu u doktora, aby se nic neprošvihlo. Já jsem s ním jela na Silvestra a dojela jsem pár minut po půlnoci. 😉 A doktor také říkal, že o nic nejde a zatím je to dobrý. Určitě na sebe dávej větší pozor.

kaciska
29. led 2008

dneska sem právě byla u dr a předepsala mš ten ascorutin a v letáku píšou-neužívat v těhu...ale už vím že se podáva běžne v těhu když se špiní nebo krvácí,a jak dlouho si špinila a už jsi v pořádku??? 😨

barru
29. led 2008

děkuju, snad už brzy a tentokrát v pořádku🙂ano krvácela jako při MS, hned jsme jeli k doktorce, říkala, že odtéká ten hematom a pak jsem týden ležela a odešlo i mimčo, holt jsme asi nebyli zdraví, tak držím palečky, výtoky prý bývají časté, tak na sebe hlavně dávej pozor🙂

kaciska
29. led 2008

moc dík jsi hodná a přeju at se brzy zadaří... 😎

pajca
29. led 2008

Ahoj holky, gratuluji všem novým těhulkám. Já už od soboty nešpiním a tak doufám, že mi to vydrzí az do konce těhotenstvi.
Ten ascorutin je lek proti krvácení a myslím si že diktori vědi proc nám ho píšou. 🙂
My si nechcem nechat rict co to bude, ale kdyz tak chodim po tech krámech tak nemaji zádne neutrálni barvy a nechci mit mimco jen v bílém 😒

toni78
29. led 2008

Děkuji holky-ještě do čtvrtka se šetřit nemůžu ale od 1.února jdu na nemocenskou,dělám v nemocnici a tam to je Bléééééé 😒

pajca
29. led 2008

to bych šla hned.Já taky dělám v nemocnici a skončila jsem ze dne na den

toni78
29. led 2008

pajca-to už vydržím,hlídám se,beru si všude roušku nezvedám nic.Holky jsou zklamané že odcházím ale dítě je přednější!!!

pajca
29. led 2008

a na jakém oddělení pracuješ? Holky to taky nepotěšilo, ale mě už tam toho hrabalo. 🙂

toni78
29. led 2008

Dělám na interní JIP. Já taky od tama ráda vypadnu!!!!

lisounek
29. led 2008

kaciska: ascorutin je v pohode, beru ho taky a uz skoro mesic, mela jsem taky hematom a k tomu bastim i Duphaston, takze bud v klidku ok? 😉

jinak ahoj holky, je tu nekdo ?? 😕

sisa32
29. led 2008

Ahoj holky, tak zítra už jdu na ultr., nastane hodina pravdy. Doufám, že si pak budu moct změnit profil a ofiko se k vám přidat. 🙂

lisounek
29. led 2008

sisa: tak at to dobre dopadne 😉 ja jdu ve ctvrtek a taky jsem zvedava, jak na tom mimisek je 😵

sisa32
29. led 2008

Určitě dobře, budeš mít za sebou první trimestr, to ti docela závidím. 🙂

lisounek
29. led 2008

no uz se nemohu dockat, mela jsem problemy a nebylo jisty, ze se mimco udrzi, ale ted (musim zatukat) uz to snad vypada dobre, ale ja jdu prave ted na kontrolu prvne po hospitalizaci a to po 10 dnech, tak se nemuzu dockat, zda je vse ok (prece jenom v nemocnici jsem mela ultrazvuk dvakrat tydne 😕 )

sisa32
29. led 2008

Já se bojím pořád, mám po KETu rizikové těhu a dokud neuvidím srdíčko, tak se neuklidním. Když jsem viděla poprvé na ultr. svého syna, tak jsem se rozbrečela štěstím, tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá zítra.

pajca
29. led 2008

Ahoj holky, já jdu taky ve čtvrtek 🙂 Myslíte když budu 6+2, že už bude vidět srdíčko?

toni78
29. led 2008

pajca-a už tě bere takové to mateřské nakupování,jako že si už ted musíš koupit aspon jednu košilku nebo dupajdy? Já věřím že až půjdu na město aspon 1 obleček si už koupím-neodolám! 😉

uci
29. led 2008

ahoj babenky, my teraz koncime 10tt a akorat som sa objednala na UTZ ale bude az za 2 tyzdne a posledny som mala pred 2 tyzdnami, ako ste to vydrzali tolke dlhe dni bez nejakej info o mimcu??? ja mam pocit, ze sa zblaznim, ved vyse mesiaca nebudem nic blizsie vediet 😒 ci je vsetko ako ma byt

pajca
29. led 2008

Já se taky klepu před každým ultrazvukem. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru