• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Znovu těhotná, tentokrát neplánovaně. Manžel mimi odmítá

11. října 2016 
neni to lehky, me samotne vyslo na testu, ze jsem zase v tom, Bylo mi uplne zle a vazne jsem premyslela o potratu. Zijeme jak se da a tri deti neni sranda, Ale bala jsem se, ze uz to nebudu nikdy ja a budu si to do smrti vycitat. U me to byl jen spatny test, takze jsem se nakonec rozhodovat nemusela.
1. bře 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim , ze tohle jste si meli rozmyslet drive, uz mate dve a pokud jste treti nechteli meli ste se dle toho zaridit, na druhou stranu chapu tve zklamani , od manzela takova reakce nebyla spravna , na vyrobu jste byli spolecne u toho a pokud ted od toho da ruce pryc tak to neni chlap. a do tretice , na dnesni dobu jeste s vasema vydajema je treti miminko opravdu moc, nemuzes pocitat penize co dostanete za mimi, musis pocitat spiz vydaje pro 5ti clenou rodinu a v tom ma zrejme manzel obavy a i pravdu . Urcite je to tezke , asi bych nedokazala jit na potrat , no preji hodne sil a dej vedet jak jste to vyresili.
11. bře 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@norma
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat přečetla jsem si Váš příspěvek,jsem v podobné situaci co se týče financí ,můj muž se bojí zda to zvládneme ale já mu říkám vždyt už by jsme nic nemuseli kupovat jen ty plýny ,tady jde spíše o to že mám doma 3-měsíční holčičku a když by se to narodilo tak by malé byl 1 rok nevím co mám dělat mimi si chci nechat ael zároveň se bojím okolí co na to řeknou a rodina...na to že mi je 41 tak ten nahoře nám nadělil zdravou holčičku když vlastně podotknu že loni mi vzal mé 3 blízké osoby do toho jeden potrat než jsem otěhotněla s malou..pomozte mi co mám dělat potrat rezolutně odmítám... :unamused:
11. říj 2016 v 10:48  •  čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknoen mame deti po 14mes a zvladnout se to da a vidim v rom vyhody...na potrat bych nesla...a vek nereste...moje kamaradka ma dva syny a to ve 41 let a ve 42let...neplanovane a jak je stastna!
11. říj 2016 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek