1. dítě-hodně dlouhé snažení či IVF, 2. dítě přirozeně

broskef
24. únor 2010

Ahojky holky, zajimaly by mě vaše zkušenost......

fiallinka
24. únor 2010

Já znám z netu dvě holky, kterým se to takhle povedlo, druhé dítě bylo počato do roka a půl od narození prvního...

broskef
autor
24. únor 2010

Já jsem o tom zaslechla, tak mě zajimalo, jestli se to skutečně děje 😉

fiallinka
24. únor 2010

ale to víš, že jo - nemyslíš na to a holt je to...akorát hodně těchhle holek už nebude chodit tady na snažilky, že... u nás tomu ale moc nevěřím, u nás je sperm. na houby opravdu 🙂

vladimuraz
24. únor 2010

Jo, jo, je to pravda. Já a moje kamarádka jsme toho zářným příkladem. Moje kámoška ale neměla jasnou diagnózu, proč nemůže otěhotnět, kdežto já jsem dle lékařů regulérně neplodná. Kamarádka otěhotněla hned po šestinedělí, já po dvou letech od porodu, ve svých 35. letech poprvé přirozeně (předtím 1 IVF,2X KET)

broskef
autor
24. únor 2010

to je pravda, měla jsem to dát do těhotenstvi, sakra....

rioko
24. únor 2010

tak já znám holku, která nemohla 5 let otěhotnět, pak se jim to podařilo po 3 IVF, doktoři jim řekli že i tak to byl zázrak,za 3 roky se pokoušela otěhotnět zase, nevyšlo ani IVF? no najednou za rok otěhotněla přirozeně, doktoři řekli zase, zázrak, jenže za rok otěhotněla přirozeně zase a za další zase...no pak nasadila antikoncepci 😀

broskef
autor
24. únor 2010

Rioko 😀

tebe si pamatuju ze snažilek, zkoušitě druhe, jo?

rioko
24. únor 2010

broskef no chtěla bych jít v květnu na KET nám to asi přirozeně nevyjde,ale zkoušíme 🙂

broskef
autor
24. únor 2010

Rio, držim palce!