1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

ma.ja
18. srp 2011

@werinka1 tak hají, nohy nahoru a nic nedělat...a hlavně nešítet, pusť si nějaký DVD a buď v klidu!!! Hlavně odpočívej

cuddle
autor
18. srp 2011

@kuc je supr vedet, ze i pred takovou dobou jsi byla uspesna, verim, ze medicina jde porad kupredu a verim , ze my vsechny se jednou dockame tech krasnych //

cuddle
autor
18. srp 2011

@lenivoni skoda, je to holt bud a nebo ,skoda, ze to neni 100% - rekli Vam v caru jak dlouho Vam doporucuji pauzu???

ma.ja
18. srp 2011

@cuddle tak jak? V kolik j¨deš pro bobíska?

cuddle
autor
18. srp 2011

@ma.ja dekuju , jdu na 11 tou

cuddle
autor
18. srp 2011

@werinka1 kliiiiiiiiiiiiiiid , hlavne klid a dychat - v klidu zavolej do caru zeptej se co a jak, treba si te pozvou pro jistotu na kontrolu , hlavne nestresuj, je to hrozny, ale to je nejhorsi

werinka1
18. srp 2011

@cuddle je ve mně malá dušička ☹ Zkusim tam zavolat. Ach joooooo.

ma.ja
18. srp 2011

@werinka1 dušičko nezoufej....vždyť hodně hoek píše, že špiní....

cuddle
autor
18. srp 2011

@werinka1 neboj muze to byt cokoliv, klidne nejaky pozustatek te tve cysty tak trochu udelal neplechu, nebo nejaka krevni srazeninka, se dostava ven.....

werinka1
18. srp 2011

@ma.ja
@cuddle Holky děkuju, ale sem totálně vyklepená ☹ Zavolala sem si do CARu. Zatim jen klidovej režim a čekat....pokud by se objevila krev tak do nemocnice nebo k nim. Pokud by to přetrvávalo tak v pondělí přijet. Prej s tim špiněnim těžko něco udělají.....budu se snažit hodit se do klidu, ale jde to těžko ☹ ☹
@cuddle Ať se bobís dneska dobře zabydlí a nezlobí jako mě 😉

ma.ja
18. srp 2011

@werinka1 a neřekli ti, zvýšit dávku Utroše? Mně tenkrát doktor zvýšil dávku 2-2-2....

xavera
18. srp 2011

@ma.ja jojo, k tomu mě dokopali v jiné diskusi 🙂 ale ještě to není miminko, zatím je to taková krevetka 🙂 pořád čekám nějakou zradu...ale díky za podporu 🙂

werinka1
18. srp 2011

@ma.ja Já beru 2-2-2 od samého začátku....

lenivoni
18. srp 2011

@cuddle myslim,ze v podstate muzu ji hned. Ale ja si chci dat par cyklu pausu,tak tri.

xavera
18. srp 2011

@werinka1 neboj se, má to opravdu spousta holek já to měla hodně silné, 8 dní v kuse. Poradili mi si raději lehnout. Tak buď maximálně v klidu a hlavně nestresuj.

jajinka28
18. srp 2011

ahoj holky, tak jsem po OPU, odebrali 26 vajíček a k oplození jich je 16..měla jsem radost, ale jen do chvíle, kdy Dr. řekl, že k transferu pravděpodobně nedojde, za prvé kvůli mé hyperstimulaci, prý by to tělo neutáhlo no ale pak nás rozhodila paní embryoložka, prý si vůbec není jistá, že najdou těch 16 spermíí pro oplození, že ani nemají z čeho vybírat, že budou rádi, když se oplodní aspoň pár vajíček a už vůbec si nemůžou vybírat ty lepší spermie, protože prostě nejsou ☹ ...jsme z toho oba úplně na dně..mám úžasnýho manžela a vím, jak i on si strašně moc přeje miminko, hrozně se o mě teď bojí kvůli té hyperstimulaci, na sále jsem prej měla nějaký kolaps nebo co, a pak nám naznačili, že to všechno co teď podstupuju, vlastně ani k ničemu nebude..dostávám kapačky, zítra ráno jedeme do Caru, musím na kontrolu a uvidíme, co nám embryoložka řekne...
je mi na nic, snažím se myslet pozitivně, ale tohle je rána pod pás...nevím, jak povzbudit manžela, natož sebe..

jajinka28
18. srp 2011

@cuddle cuddle moc moc ti držím pěsti, vychutnej si ten dnešní velký den, budu na tebe moooc myslet!

jajinka28
18. srp 2011

@werinka1 neboj, určitě je vše v pořádku, snaž se odpočívat, pošli do bříška miminku něco moc dobrého a bude lépe!odpočívej a šetři se 😉

ma.ja
18. srp 2011

@jajinka28 ty jo, tak to je síla..a co dárce? Chudák tvůj chlap a ještě se bojí o tebe...držím vám oběma palečky 😵

werinka1
18. srp 2011

@jajinka28 Děkuju moc!!!!!!! Jsi hodná.....Moc ti přeju aby bylo brzo líp 😉

jajinka28
18. srp 2011

@ma.ja je to hrozný, jsme z toho teď oba úplně na dně...mluvili jsme o adopci, říkáme si, že když nemůžeme mít miminko spolu, tak dáme lásku někomu, kdo ji nedostává..

xavera
18. srp 2011

@jajinka28 je mi moc líto, čím procházíte. Je to opravdu hodně těžké období. Tak posílám hodně sil, ať to zvládnete co nejlépe ...

bugee
18. srp 2011

@jajinka28 Holka, fakt to nemáte lehký! Třeba se nakonec nějaká embryjka podaří - mě minule řekli, že ET nebude, že z 11 vajíček bylo sice oplodněno 8, ale do druhého dne nevydrželi, no a pak mi volali zpátka, že oprava, že se tam jedno embryjko našlo, a nakonec když jsem tam přijela na ET, tak mi těsně před transferem řekli, že se tam ukázalo ještě jedno a transferovali mi dvě 🙂 To, že to nakonec dopadlo mimoděložním už je jiná věc... Ale naděje umírá poslední. A adopce je taky řešení, i když si myslím, že předtím můžete zkusit nějaké ty metody TESA/MESE (???) nevím, jak se to správně jmenuje, vím, že je to pro chlapa sice bolestivé a na druhou stranu si toho ženský v životě zakusí mnohem víc, takže projednou, proč to nepodstoupit?, určitě se na to zeptej, jestli to pro vás připadá v úvahu... Nic nevzdávej! Drž se, posílám všechnu pozitivní energii, co můžu a držím pěsti, ať je brzy líp a najde se pro vás nějaké řešení!

bugee
18. srp 2011

@werinka1 Děvče, uklidni se, zhluboka dýchej a mysli na to, jak se u Tebe v bříšku bobískům líbí, zabydlujou si obýváček a určitě rostou tak rychle, že vytlačujou tu tvou cystu nebo myom, a proto musí ta krevní sraženina pryč, víš? Takže je vše OK, oni jsou to veliký šikulky a poradí si 🙂 a Ty se šetři a hlaď si bříško 🙂

bugee
18. srp 2011

@lenivoni Měla bych Ti napsat, že je mi líto, že Ti tento pokus nevyšel, ale když vidím, že už myslíš na další, tak Ti spíš popřeju hodně sil do dalšího boje, pošlu Ti spoustu těhu bacílků a budu držet pěsti, ať se zadaří 🙂

@cuddle Myslím na Tebe, jak si to teď užíváš 🙂 Ať se mimísek hezky zavrtá a nepustí!

pentagras
18. srp 2011

@lenivoni to mě mrzí ☹ kočko drž se..

pentagras
18. srp 2011

@cuddle držím moooc palce 🙂

pentagras
18. srp 2011

@ma.ja kočo tak to je super, už válčíš snáma 🙂 a ta druhá injekce je na co??

werinka1
18. srp 2011

@bugee Děkuju mockrát za podporu! Nejhorší je najít klid....člověk si snaží řikat klid klid, ale uvnitř jsem stejně vyklepená. Dneska ležim, snažim se myslet na to, že se prostě zabydlujou a když jsou dvě, tak si tam musí udělat prostor 🙂 Naštěstí mi bříško nebolí a špinění neni zas tak silné, tak doufam, že brzo přejde, upřímně mam hrůzu z toho že se to rozjede a to si nedokážu představit jak to potom zvládnout....

pentagras
18. srp 2011

@werinka1 neboj se to určitě nic není, já ted stresuju jak blázen, jsem 5 den po ET a nic mi není...