1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

janijacek
4. zář 2011

@ma.ja A test Ti vychazi teda stejne jako me? 🙂

ma.ja
4. zář 2011

@janijacek jj, MUDR.řekla 14dní po ET...takže 13.9.. Tak to budeš testovat dřív, než já, japakto???

jajinka28
4. zář 2011

@ma.ja
@janijacek ahooj holky, poctivě hlaďte pupíčky, miminkové jsou tam, tak ať už teď cítí, že na ně myslíte🙂..opravdu to má každý jinak, já několik dnů po transferu byla celkem ok a pak až několikátý den mě občas píchlo jednou tam, pak zas jinam...moc Vám držím pěsti a těším sen pozitivní testíky 🙂..to čekání bude stát za to🙂věřím tomu 😉

jajinka28
4. zář 2011

@katerrinkaa ahoj katerrinko, tak jak je??doufám, že už je to lepší, hlavně odpočívej a šetři se..pokud bys měla pocit, že je to horší, tak si radši zavolej do Caru..ale moc doufám, že dnes už je lépe 🙂 opatruj se

jajinka28
4. zář 2011

@pentagras ahojky, tak je tobě??zažehnala jsi tu nemoc??doufám, že ano...chudáku, mně už hlava nebere, proč kdejakej "průser" zakotví zrovna u tebe, jakoby toho už nebylo málo...ale snad už je líp, drž se 🙂

jajinka28
4. zář 2011

@tygrisek09 neboj, nezáleží na kvantitě, ale kvalitě..budeš mít krásná, silná vajíčka, tak nezoufej🙂mně řekli, že nebudou spermie pro oplodnění, že to holt musíme ukončit a koukni na to, jak jsem dopadla🙂nakonec přeci jen byli dva stateční bojovníci 🙂 hlavu vzhůru kočko 🙂

janijacek
4. zář 2011

@ma.ja asi ze mame tu delsi kultivaci, ne? My mame v brisku tu expanzovanou cytoblastu

janijacek
4. zář 2011

@jajinka28 diky, ja tom utaky verim, ze to s majou dame 😎

ma.ja
4. zář 2011

@janijacek aha, tak to jo..jen ten název jsi malinko pomotala 😀 😀 😀 jinak mne už dnes je dobře, břich v pohodě, jen prsa - au, ale to je Utroš...tak jsem zvědavá...

ma.ja
4. zář 2011

@jajinka28 děkujeme, začínám potřebovat pozitivní myšlení 🙂

janijacek
4. zář 2011

@ma.ja Jak pomotala? 😅 Nebo ty prsa muzou byt i tehu, ne? Kamosku bolely...

hp
4. zář 2011

@janijacek Ahojky,držím pěsti,určo to vyjde 🙂 A prodloužená kultivace má vliv na embryjko(je o něco vyvinutější a je větší šance uchycení),nikoliv na kratší dobu testování 😉 Jen,aby to někoho nemátlo 🙂 🙂 🙂

ma.ja
4. zář 2011

@janijacek blastocystu ne cytoblastu, tím si jsem skoro jistá 🙂 a to první slovoje taky nějaká zkomolenina....až přijde cuddle, tak nám v tom udělá pořádek....Prsa mně právě bolely pokaždý...a nic...takže na ně nespoléhám...jdu chystat oslavu, taťka má narozky, sejde se rodinka vč.těhotné švagrové...budu se utěšovat tím, že mám v bříšku dva bobečky 😵

ma.ja
4. zář 2011

@hp a myslíš, že by se neukázala dřív //, než když není PK???

hp
4. zář 2011

@ma.ja Ahoj,// se ti ukážou u norm.i prodl.kult. za stejnou dobu.Ale pak je to u každé ivdiv.někomu se ukáže //už 9 den po transf. a někomu ne.Proto nechápu tak brzké testování(může to být zklamání a nervy)a přitom by se tam za další dva dny klído mohla objevila.Jo a to uhnízdění emryuch jasně,že necítíš,vždyť to je pod mikroskop 🙂 13.9.budu vzpomínat 😉

cuddle
autor
4. zář 2011

ahoj holky, prave jsem se vratila z pohotovosti - zacala jsem odpoledne nejak spinit - takze nevim ☹
na ultrazvuku byl gestacni vacek, tam kde ma byt, ale zatim maly, ta doktorka rikala, ze tak brzo tam stejne nic nevykouka a mam vyckat, pokud to bude slabe , nebo hnede spineni, pokracovat a v patek si jit normalne do caru jak jsem domluvena, pokud zacnu krvacet silne tak prijit k nim....klidovy rezim a takovy ty zakladni informace kdyz se nic nevi

pentagras
4. zář 2011

@jajinka28
@janijacek jj, já musím mítšechno, no jw mi líp ale jen o píd, ted se budu klepat do čtvrtka než uvidím prcka na utz

hp
4. zář 2011

@cuddlebude dobře,hezky odpočívejte 🙂 a těž se na páteční ULT 😉

pentagras
4. zář 2011

@cuddle ahojky, neboj se, někdo to má, říkala mi sestra že to někdy bývá i s utroše, a gestační váček je myslím na tu tvojí zhruba dobu co odhaduju - učebnicový, tak se neboj, já se tay včera opět hnala na pohotovost, dr mí řekl že pokud do rána nebudu lepší tak nástup opět do nemocnice, no lepší jsem jen nemám tu blbou teplotu tak vysokou, taky se klepu - po tomhle jdu až ve čt na utz, tak doufám že bude vše ok

hp
4. zář 2011

TÉŚ se na pátek 🙂

cuddle
autor
4. zář 2011

@pentagras jo uvidim , dokud nevidim cervenou tak budu klidna....a zitra jdu ke sve obvodacce s vysledky testu na tlak , takze ji pozadam o neschopenku, taky zavolam do caru jestli nemam dojit treba driv....drz se taky...

jajinka28
4. zář 2011

@cuddle ahoj cuddle, zalehnout a ani se nehnout!..neměla jsi třeba větší námahu nebo tak něco??snaž se moc moc odpočívat, teď nech tělo v klidu, ju??..dnes je asi divnej den, protože mě dneska tak šíleně bolí břicho, že mám hrůzu abych to nepos..la☹ doma v té posteli mi už hrabalo, tak mě manžel vytáhl na oběd, pak jsem se jela podívat na stavbu co je nového a moc jsem se asi dnes nešetřila a teď si tady nadávám, protože takhle mě břicho ještě nebolelo...
Důležité je, že je mimínek tam kde má být, opravdu teď jen odpočívej, ať se vše v bříšku uklidní a zítra už bude určitě lépe! budem zítra netrpělivě čekat na zprávu, že už je vše v pořádku🙂

cuddle
autor
4. zář 2011

@jajinka28 jojo budu se snazit -.... vikend u nasich docela rusnej, no pomahala jsem uklizet a tak, ale tak samo nemohla jsem si dat nozky uplne nahoru pac to nikdo nevi a mysleli by si, ze se flakam, to neni zvykem....tak treba to bylo tim ze jsem vice se hybala....

jajinka28
4. zář 2011

@cuddle Aha, no tak vidíš, ono se to nezdá, ale přeci jen, ta naše cesta k mimi je mnohem složitější než u toho, kdo to dokáže přirozenou cestou a právě proto se člověk musí mnohem víc šetřit...mně doslova doktor řekl - žádný roupy, ležet, ležet ležet..no a já dnes trajdala, snažila se vyžehlit aspoň pár kousků oblečení a teď si to vyčítám, protože mi je jako kdybych měla každou chvíli začít krvácet...no a když ty jsi měla takový tělocvik celý víkend...posílám ti mooooc síly, bude dobře, jen musíš tělíčku dát oddych 🙂 s tím utroušem je to taky pravda, já s ním tenkrát špinila hdoně moc hned asi po třech dnech užívání...

cuddle
autor
4. zář 2011

@jajinka28 myslis, ze treba muzu dnes dat vecer vic utrose, preci jen by to melo pomoc, tak nevim - zitra zavolam do caru a od obvodacky si vyptam neschopenku a do ultrazvuku odpocivam...

bugee
4. zář 2011

@cuddle Ahoj, když to tak čtu, nemáš náhodou kolem termínu své MS? A nebo i po ní...? Víš dobře, že problémy se špiněním (a celkem dlouho) měla @xavera a spousta dalších holek, někdo může dokonce úplně normálně odmenstruovat. Tak buď hlavně v klidu, šetři se a příště si radši vymysli výmluvu typu "bolí záda, skříplej nerv" a místo uklízení odpočívej! Držím palce, ať je líp, ale myslím, že když jsi viděla fazolku tam, kde má být, že je vše v naprosým pořádku. 🙂

jajinka28
4. zář 2011

@cuddle no to nevím, těžko říct ☹...zkus vydržet do rána a zavolej do Caru..určitě si nech dát neschopenku, ty a tvé miminko jste teď na prvním místě..všechno ostatní počká..drž se a zítra dej vědět, co řekli v Caru...moc držím pěstičky 🙂

ma.ja
4. zář 2011

@cuddle držím palečky tobě i tvojí bublince 😵
@bugee tak přesně tuhle výmluvu mám pro nevítané zvědavce taky 🙂
já dnes měla chlapa v práci, tak jsem hajala...a začínala být nervní, že mně přestává bolet břích...pak jsme večer grilovali....a břichabol je zpět....tak se jdu šetřit a hají a dobrou noc všem 😵 😵 😵

cuddle
autor
5. zář 2011

@bugee no termin ms nevim - nemam ovulaci, ms taky ne normalne - samo jen po lecich, posledni ms byla 26.7 zacatek, takze to je dalo by se rict tak nejak mozne tech 5 tydnu
ale jinak od toho vcerejska zatim dobry, dnes jsem volala do sveho caru, byla jsem znovu na ultrazvuku, doktor rikal dobry, je to tam kde to ma byt, odpovida to 5-6 tt - zavolejte za 10-14 dnu a objednejte se na ultrazvuk se srdickem - dal mi jeste nove baleni utrogestanu

bugee
5. zář 2011

@cuddle No vidíš, to bude dobrý, jen se nestresuj, hlaď bříško a odpočívej, ne a bys zase uklízela!