1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

ma.ja
11. zář 2011

@bugee @moninka2 tak jo, oficiálně mam tetsit v úterý a ve středu na krev...ale nevím, jde mi už i sliznice 😢

janijacek
12. zář 2011

flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, kvůli nízké sliznici posun KET na začátek října
ma.ja - 3IVF - OPU 27.8. ,30.8.ET-2embryjka(8-buněčné morulky)
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
janijacek-1 IVF,srpen 2011, OPU 26.8. , 12 vajicek, 10 oploz.,31.8. ET 1 embryjko, 4 mrazáčci, 10.9.20011 //
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 24.8. zahájena stimulace, OPU 3. 9. - 12 vajíček
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus
vanule - 1.IVF stimulace začne 16.9
tygrisek09 - 1.IVF-ICSI - 4. den stimulace, 31.8. - utz
cuddle - 1IVF - ET negativni, KET // - spontalni potrat v 6tt - po rekonvalescenci se uvidi co dal

tehulky:
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8., ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, 24.8. //, 2.9. 4mm-dvojčátka, 8.9.-náznak srdíček
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810, 8.9. utz - 7,8mm a srdíčko, 9.9.utz car- předána ke svému dr
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 2.9. - UZ - 2,6 cm
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embr; 7.8.//; 9.8.HCG 137;UTZ 31.8. srdíčko, 5.9. kontrola gyn.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8., UTZ 31.8. - fazolka + srdíčko, 6+4, 5mm, UTZ 7.9. - 1,1cm další ko za 14 dní
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, 31.8. //, 7.9. UTZ 9,4mm zatím bez srdíčka, další 16.9.UTZ
tina74 - 2.IVF - OPU 2.8., ET 6.8., 17.8. //, UTZ 30.8. - ♥ 4 mm, UTZ 8.9. - 1,1 cm
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka , TT 1.9. //, KO 21.9. UTZ ,srdíčka

janijacek
12. zář 2011

Ahoj holky tak o víkendu přišly dobré zprávy, máme pozitivní test, hurááá!!! Včera v noci se manžel vrátil s notebookem ze služebky,tak jsem vám to dřív napsat nemohla, hned jak jsem se vyloupla z peíšku jsem ale metla k počítači 🙂 Mám dnes dovolenou,tak budu odpočívat, když jsem teď těhotná 🙂 No, ještě teda jdu zítra do Heliosu na krev, tak abych to nezakřikla...

janijacek
12. zář 2011

@ma.ja Ahoj Majuško, neboj, to bude dobry, jak řikaji holky, nemusi to nic znamenat. Jedeme v tom přece spolu, ne? 😉 Moc drzim pesti,at mas taky dve carky

janijacek
12. zář 2011

Jinak holky dekuji vam vsem za podporu...

jajinka28
12. zář 2011

@janijacek ahooj, no vidíš, chtělo to víc času a odměnou jsou krsáné // 🙂 strašně moc gratuluju!!opat 🙂 opatruj se, šetři se a užívej těhulkování 🙂

jajinka28
12. zář 2011

@ma.ja ahoj maj.jo, jak je dnes??nezoufej, dyť tam máš dva bojovníčky, pokud by to jeden vzdal, tak ten druhý je určitě zahryznutý a už se těší, až si ho pochováš..vím, že těžko člověk ovládne pocity a emoce, ale moc ti držím pěsti, strašně moc přeju, ať je vše v pořádku, drž se!

jajinka28
12. zář 2011

ahoj holky, všechny vás tady moc zdravím🙂 doufám, že se máte krásně a že je všechno v pořádku. Nějak nám to tady skomírá, tak piště pište🙂
Mějte se krásně🙂

bugee
12. zář 2011

@janijacek Moc gratuluju k // 🙂 To je skvělý, užívej si to a hlaď bříško, ať se má bobísek k světu!

janijacek
12. zář 2011

Holky dekuju...

janijacek
12. zář 2011

Jinak doufam, ze se to tu po vikendu zase trochu rozjede 😉

bugee
12. zář 2011

@tina74 Četla jsem Tvou zprávu až teď a bohužel mi v práci nefunguje IP (nechápu, ale nejde mi odpovědět), tak jen heslovitě: je možné, že druhé bylo v zákrytu a nebylo ze začátku vidět, to se občas stává; mě se ještě to druhé nevstřebalo, ale mělo by zhruba do 14 dní... nešpiním, ale myslím,že by to bylo normální kdyby jo...

ma.ja
12. zář 2011

@janijacek to je úžasná zpráva, strašně moc gratuluju 😵 😵 😵

@jajinka28 já už tomu nevěřím, že by to vzdal jen jeden 😢 teče ze mne krve jak z vola 😢
ale stejně zkusím ještě zítra testnout...

bugee
12. zář 2011

Holky, jinak jsem se nechala vymazat z té soukromé diskuze, co založila @cuddle. Jsem moc konzervativní a nespolečenská na to, abych se teď připojovala do diskuze, která má skoro 50 členů, většinu z nich neznám a diskuze je rozjetá zejména mezi těmi z původně jiných diskuzí. Je mi líp tady, vás už znám, máme společný úděl IVF, společnou většinu obtíží a problémů, vzájemně si v tom boji držíme palce a podporujeme se a když to tak bude pokračovat, tak mi to tak absolutně vyhovuje 🙂 Takže doufám, že sem budete i nadále psát 🙂

jajinka28
12. zář 2011

@bugee bugge mluvíš mi z duše..přijde mi to tam "divný"...necítím se tam jako tady, mezi "svejma"...má to tam úplně jiný směr a obsah, než jsme si původně ještě s cuddl plánovali....takže pokud se budem "scházet" tady, budu za to ráda, protože jinak to balím..
ono se opravdu těžko někomu kdo otěhotná přirozeně a skoro na první pokus těžko vysvětluje, jaké to je, jaký je strach s tím spojený atd..tady jsme si všechny rovny a proto i pochopení problémů nebo starostí některé z nás je určitě upřímnější..

jajinka28
12. zář 2011

@ma.ja a kdy jdeš co Caru??

xavera
12. zář 2011

@bugee
@jajinka28 ahoj holky, jsem ráda že tahle vaše slova čtu. Ta druhá diskuse mi také nesedí. Zrovna dnes ráno jsem si ji pročítala a nějak nemám, co do ní psát. Holky tam začly navrhovat, že kdo nepřispívá, toho vyřadí....přišla jsem si z toho dost nesvá a měla pocit, že kompletně na modrého koníka kašlu. Napadlo mne ještě juknout sem a ejhle, stejné názory jako já 🙂 je vidět, že jsme opravdu na stejné vlně a dále budu chodit také sem.

xavera
12. zář 2011

@janijacek velká gratulace!!!!

@ma.ja to je mi moc líto že se ti to takto rozjelo ☹ , držím palečky na zítřejší testování, třeba to nakonec dobře dopadne. Tfuj tfuj

jajinka28
12. zář 2011

@xavera @bugee 🙂 já jsem to právě dnes taky pročítala a prostě mi to nesedí..mělo nás tam být jen pár, doufala jsem, že to zůstane jako "rodinné"..jako tady..takže holky, jsem moc ráda, už jsem to tady chtěla zabalit.
a jak se jinak máte??Jak se cítíte??mně se kupodivu uklidnily nevolnosti, jen mě teď asi dva dny občas krutě píchne v podbříšku, tak jsem krapet nervózní..jinak se cítí líp než před tím, až si chvilkama říkám, jestli jsem opravdu těhu 😒 ..na utz jdu až 21.9., to čekání je hrozné, vůbec to neutíká 😖 to čekání mě asi zabije 😀 mám strach, ale taky se strašně těším..
Včera jsem byla v obchoďáku a když jsem viděla Vánoční zboží, takový ty dekorace a bambulky 😀 to jsem teda zírala..a holky, po čtyřech letech jsem se zase strašně začala těšit na Vánoce 🙂 poslední roky nám u stromečku "něco" hrozně chybělo...a letos, bude snad všechno jinak🙂snad bude vše v pořádku...
Sem se tady zas urvala, co🙂
tak krásný den a zdravíme všechny fazolky🙂

xavera
12. zář 2011

@jajinka28 úplně ti rozumím, ten čas se příšerně vleče, člověk počítá ne dny ale hodiny, aby mohl na další prohlídku, aby se ujistil, že mimi je v pořádku. O to více, když je člověku najednou dobře, místo aby se z toho radoval, naopak se zas děsí, co to znamená a jestli je vše v pořádku 😀 já to znám, mívám to také. Zrovna včera - bylo mi celý den hrozně fajn, žádná únava, supr pocit....začla jsem si říkat co to? no a prásk v noci hrozně zle a dnes od rána úplně nejhůř co mi kdy bylo. Dokonce jsem zrušila pacovní schůzku a do práce ani nešla. Místo toho se od rána motám a potácím po bytě a přemýšlím cos tím provést jak na to vyzrát, abych zítra mohla už zas do práce. Největší radost z mých problémů má můj manžel, který si někde přečetl, že když je těhotné zle, dítě bude chytré. 😀 No, tak za tenhle článek bych vážně škrtila

jajinka28
12. zář 2011

@xavera 😀 😀 😀 no chudáčku, jenže ty trpíš jako pes od samého začátku, takže pokud by to měla být pravda.... no mamko, tak to budete mít rovnou Einsteina 😀 😀

xavera
12. zář 2011

@jajinka28 taky jsme si říkali, že už by to stačilo, že nás doma ten malý beránek všechny přechytračí 🙂

kacnov
12. zář 2011

@janijacek ahojky můžu k vám do tabulky? zítra jdeme s manžou na genetiku a pak už se nám to rozjede snad taky

kacnov
12. zář 2011

holky můžete mi pomoct? je tu některá z vás co neměla prodloženou kultivaci a přec se to vydařilo?
mám z toho strach protože my PK nebudeme mít-finance- a já mám strach že se to nezdaří ☹

tina74
12. zář 2011

@bugee Díky moc. Nehorší se to, nekrvácím, tak snad se udrží aspoň to první.

tina74
12. zář 2011

Holky, mně ta druhá diskuse taky vůbec nesedí, myslela jsem, že už přestanu na koníka chodit. Ale jestli budete pořád tady, budu moc ráda🙂 Na pár dní se teď ale odmlčím - není mi vůbec dobře, mám nařízený absolutní klid na lůžku. Včera jsem začala jakokdyby špinit (hnědé kousky čehosi), tak jsme hned sedli a jeli na pohotovost. Mám hematom a ještě nejspíš mrtvé dvojče, které doteď nikdo neviděl. Hrozně se bojím, aby to zase nedopadlo nějak špatně. Po tom všem.... A to mi už minulý týden bylo dobře, tento týden jsem měla mít dvě kratší pracovní schůzky, příští týden mi měl pan doktor definitivně ukončit neschopenku. Musela jsem všechny pracovní závazky narychlo zrušit. Nechci nikomu vysvětlovat, že mi hrozí spontánní potrat, řekla jsem jen, že mám akutní zdravotní potíže, vyžadující klidový režim, tak je to i dost nepříjemné. Nikdy takhle nic pracovně neruším, všichni se diví, co se děje. To ale není teď to nejdůležitější. Srdeční odezvu embryjko (to první) zatím mělo, snad bude v pořádku i ve středu, kdy jdu na kontrolu. Mám zvýšené dávkování Utrogestanu (jsem teď úplně mimo), Ascorutin a hořčík.

tina74
12. zář 2011

@janijacek To je úžasná zpráva! Přidávám se ke gratulantům🙂

tina74
12. zář 2011

@ma.ja Vydrž raději do krevního testu, třeba odchází jedno embryjko a druhé zůstane.

tina74
12. zář 2011

@bugee Včera večer jsem ještě hledala na internetu, jestli je možné, že by to druhé v 6. a 7. týdnu vůbec neviděli a nemohla jsem nic najít. Pak jsem zadala v angličtině "hidden twin" a byly tam takové případy, ale některé spíš extrémní, kdy ho objevili až v druhém trimestru. Nejpodivnější je, že je skoro tak velké, jak to první, jen nemá srdeční akci. Pořád ještě v hloubi duše doufám, že je jen nějak zpožděné a třeba to ještě dožene, ale to je asi už dost nereálné v pol. 8. týdne. Je to takový divný pocit, že jsem o něm celou tu dobu nevěděla, a teď je najednou mrtvé. Je mi to najednou hrozně líto. Když tam prostě bylo jen jedno, takže jsem si říkala, že to tak asi mělo být, druhé se nechytlo a byla jsem šťastná, že to první se má tak k světu. Teď mám ze všeho strašně smíšené pocity...

jajinka28
12. zář 2011

@tina74 ahoj, Tinko, jsem moc ráda, že taky zůstaneš tady u nás🙂
jinak jsi mě vyděsila☹..určitě odpočívej, ani se nehni z postele a pooooooooořádně hlaď pupíček....máš křeče nebo tak něco???holka zlatá drž se, bude to v pořádku! Moc se opatruj a dávej nám info, jak jsi na tom, ju? 🙂