1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

bugee
30. bře 2015

@cuddle Ahoj, máš opravdu krásného chlapečka a dostal naprosto bombový dort! Jinak máš pravdu, čas letí jak splašený, vše utíká pod rukama...

bugee
25. kvě 2015

@babka @xavera @tina74 Jak to u vás dopadlo se státní školkou? U nás nakonec klapla třetí v pořadí, další už na výběr nebyla, takže UFFFF.... 🙂 Jediné, co není úplně praktické, je otvírací doba od 6h30 do 16h30 - budu muset utíkat z práce dost brzy a vstávat o to dřív... Jinak jsem fakt ráda, znamená to kromě jiného též úspora za školkovné cca 120tis. za rok. A doufám, že se tam Jonášovi bude líbit. V té soukromé nemá žádný problém, je dost komunikativní a zvyká si rychle. Jak je to u vás? Už se školkový proces zaběhl?

babka
25. kvě 2015

@bugee Ahoj, u nás to se školkou od září klaplo. Zkoušeli jsme jen jednu u nás a byli jsme úspěšní. Já jsem byla ale smířená s faktem, že kdyžtak ještě rok vydržíme ve firemní. I když mrně se už těší, že nebude muset tak daleko jezdit. A já to budu mít lepší, když budu chtít pracovat občas z domu.
Jinak ve školce je to už v pohodě, mrně si zvyklo 🙂

tina74
25. kvě 2015

@bugee Ahoj, my jsme se nikam nehlásili. Jsme spokojení tam, kam chodíme... 🙂

xavera
25. kvě 2015

@bugee Dostala se do státní - jsme rádi, ale budeme se pravděpodobně stěhovat 🙂 tak jsme si to zkomplikovali, ale ne o moc dál. Uvidíme, jestli seběhneme z Petřin a pak 3 st tramvají, nebo na Petřinách na metro a pak 2 stanice metrem. Co nám bude líp vyhovovat. Taky by šel možná po roce přestup, že by chodila do MŠ na Petřinách, ale to se uvidí, jak se jí bude líbit v téhle, abychom jí to pak už neměnili.
Před dvěma týdny začla opět po půl roce do soukromé a už je to dobré, asi bylo před tím na ní ještě moc brzy. Zkoušeli jsme ve 2 letech, pak ve 2,5 letech - ta odluka pro ni byla strašná, nepochopitelná. Teď se zdá je již vše v pořádku. Až na to, že po týdnu skončila doma s laryngitidou a teď jsem nachcípaná i já ☹. Tak ale po týdnu se toho zbavila a dnes už šla opět zvesela. Měla svátek, tak nesla dětem jahody 🙂

bugee
26. kvě 2015

@xavera No, vidíš, úplně jsem zapomněla, a to jsem na ten svátek včera koukala - tak všechno nejlepší! 🙂

xavera
26. kvě 2015

@bugee děkujeme 🙂 slavíme to ve čtvrtek, zatím nemám dárek ☹ chce akorát koloběžku, bojím se ale, že se rozjede z kopce, nastoupí a odfrčí.......
vůbec mě neposlouchá ( jako fakt vůbec ) a na odrážedle je taky dost nebezpečná, bojím se že koloběžka je nebezpečnější, nemáš s tím nějaké zkušenosti?

bugee
27. kvě 2015

@xavera No, koloběžku jsme zatím nezkoušeli - je to už právě harakiri na tom odrážedle, taky neposlouchá a jede si kam chce (nejvíc ho to baví samozřejmě na silnici a když se ho snažím usměrnit, tak mi ujede nebo se ptá dokola: "A puóč?") - brzy na jaře hodil takovou "krysu", že si opět málem vyrazil přední zub (museli jsme mu ho vracet na místo, byl hnutý, bylo to šílený...) a měl po celém obličeji odřeniny se strupama ☹ No a ten zub mu nejspíš vypadne, protože mu začíná šedivět... Takže s koloběžkou Ti opravdu neporadím.

cuddle
autor
27. kvě 2015

Eliáš je taky přijatý do školky - takže v září tam bude suverene nejmladší 😀 2 roky 5 mesicu a 10 dnu 😀

bugee
28. kvě 2015

@cuddle To je bomba 🙂 U nás v žádném případě nepřijímají děti mladší 3 let, neboť nemají kapacitu ani na přijetí všech 3-letých ☹ My měli štěstí - dalších 40 dětí se ve dvou školkách, které jsme zkoušeli, nedostalo...