1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

flyaway
7. črc 2011

@werinka1 Jo a co se týká těch červených teček, tak prý to může být jakási lehká alergická reakce na podávanou látku - mají to dokonce i v příbalovém letáku. Takže by to snad nemělo být nic zásadního... 😉

cuddle
autor
7. črc 2011

@flyaway no ono celkove vsechny hormony jsou naladove, nafukovaci, zraci, atd
ja po vsem pribiram jen se na to podivam, nafoukle bricho mam dneska jako pneusku od kombajnu a unavena jsem preventivne porad, uz nevim jestli z leku, horka nebo ceho
myslim, ze pokud nemas nejake velke bolesti, tak je to proste soucast stimulace, kazdy to snasi trochu jinak, nekdo nevi o nicem,jiny si to trosku protrpi, ale holt vydrzime to 😉

flyaway
7. črc 2011

@cuddle Tak to jsem ráda, že jsem "normální" 😀 , děkuju za uklidnění!
Je pravda, že to vedro tomu moc nepřidává, ale tak zase je to takový optimističtější, když se na nás usmívá sluníčko, ne? 😉

werinka1
7. črc 2011

@flyaway No vidíš, já si příbalovej leták vůbec nepřečetla. No snad to nebude nic strašnýho, půjdu to ještě pročíst. Jinak já na sobě nic nepozorovala až do včerejška. Možná to bylo tim, že jsem připravovala oslavu svých 30tých narozenin. Takže frmol. Nejdřív s rodičema, pak se známými. Pořád kolem mě spoustu lidí a spoustu práce 🙂 No až včera nebo předevčírem jsem byla protivná sama sobě 😠 A přepadla mě taková bulící nálada. Hned na krajíčku ☹ A nedej bože, aby po mně chtěl přítel sexík....co to je???? 😀 Absolutně bez chuti 😖

cuddle
autor
7. črc 2011

@werinka1 bud v klidu ja mela naladicku kazdy den jinou, slzy v ocich pomalu pri znelce u vecernicku, ze vseho jsem byla rozmrzela - a to se tak pravidelne strida - manzela jsem upozornila, ze holt to se mnou musi vydrzet
a chut na sex me presla skoro uplne - ted mame povinnou abstinenci 3 dny pred oberem vajicek i spermii, po OPU je zase narizena abstinence a po ET myslim taky, takze předpokladam, ze 14 dnu stejne nic nebude , holt neco obetujeme pro to miminko 😉

werinka1
7. črc 2011

No já byla dneska ráno přímo na ránu 😒 Vstávala jsem teda brzo, v šest, protože jezdíme do Plzně a máme to necelé 2 hoďky, ale jsem zvyklá tak nějak vstávat do práce. No ale ten dnešek....celou cestu do Plzně jsem nebyla schopna se probrat. A hlavně na mě nesměl nikdo mluvit! A nic po mě chtít. Jestli já to vydržim vůbec sama se sebou.☹ Přítel je tak trochu zvyklý. Měla jsem takové "náladičky" většinou před a při MS. S tim večerníčkem si mi rozesmála 😀 😀 No, ale mam to podobně. A ta abstinence....no nevim, radši to doma řikat nebudu 🤐

tygrisek09
7. črc 2011

Držím vám všem palce, ať to vyjde. My jsme dnes měli dostat email o tom, že už jsou výsledky z genetiky, abychom se objednali na konzultaci ke genetičce, a nic ☹ pokud nás neobjednají na pondělí za 14 dní, tak budeme muset posunout konzultaci v CARu s doktorem, ach jo, zase se to posouvá

flyaway
7. črc 2011

@cuddle
@werinka1 Holky, já někde vygooglila, že Decapeptyl se podává sexuálním deviantům pro útlum hormonů, takže jsem to preventivně oznámila manželovi, že může být "klidný", že na něj nic zkoušet nebudu 😀
No pravda, moc nadšený z toho nebyl... 😕

flyaway
7. črc 2011

@werinka1 To jezdíváte skoro 2 hoďky do CARu?!?!? 😲

flyaway
7. črc 2011

@werinka1 A přeju všecko nejlepší k těm krásným kulatinám! 🙂

flyaway
7. črc 2011

@tygrisek09 A tak nechcete si tam raděj zavolat a trošku je pourgovat? Třeba už ty výsledky budou...(?) 🙂
A už jste s doktorem něco předběžně domlouvali nebo nejdřív byla ta genetika a pak se teprve uvidí?

bublenudle
7. črc 2011

@cuddle Ne,ja jdu az 15.7 na ty vysledky a MS mam dostat tak 24.. ale jezdim ted hodne mimo cr pracovne ,tak to musim nejak naplanovat,kvuli kontrolam..mam v tom trochu gulas 😀

cuddle
autor
7. črc 2011

@flyaway jeeee no vidis prinejhorsim mam jeste par ampuli doma, naoordinuju i manzelovi a budeme mit utlum oba 😀

cuddle
autor
7. črc 2011

@bublenudle no to jo , ono je to casove docela narocny, hlavne se dozvis napr jen par dnu, ze kdy mas prijit, napr na OPU jen 2 dny predem, strachovala jsem se kvuli manzelovym smenam, to by jsme 2 dny predem nezvladli nejak vyresit, nastesti ma volno ...

tygrisek09
7. črc 2011

@flyaway u nás přichází v úvahu jedině IVF-ICSI kvůli manželově špatnému spermiogramu, dnes jsem psala email, zítra budu volat

bublenudle
7. črc 2011

@cuddle ja vim,ale ja musim naplanovat prac.cestu uz tento tyden..no,sned to bude ok.... 😉

werinka1
7. črc 2011

@flyaway No to je dobrý 😀 Jestli to zabírá jako na mě, tak si fakt moc neškrtnou. Ale už se těšim, až budu zas v "normálu". Dřiv stačila pouhá myšlenka a teď bych mohla koukat od rána do večera na eroťák a nic ☹

werinka1
7. črc 2011

@flyaway Děkuji 🙂 Nějak sem se toho bála. Třicetiny....Měla jsem pocit, že je to zlomovej věk. Ani jsem to slavit nechtěla. Nakonec se oslava povedla a já zjistila, že život fakt nekončí 😀 Jinak do CARu jezdíme skoro 2 hoďky, hodinku a půl určitě, to pak máme akorát. Jsme ze Sušice. Nejbližší je Plzeň a o malinko dál České Budějovice. Takže kmitáme.

cuddle
autor
7. črc 2011

@werinka1 to mas fakt z ruky, jsem rada, ze v Brne je jich tolik ,takze to mam fakt vse do pul hodky maximalne i kdyz je ranni spicka
neboj 30cetinama to nekonci, v 30 to zacina 🙂

111janinka
7. črc 2011

@flyaway Zdavím 🙂 taky se chci přidat s příznaky únavy, podrážděnosti a nafouknutí. Jsem ráda, že se to tu tak přiznalo, podezírala jsem se z únavy z počasí, z toho že se přehnaně lituji a z prohřešků ve stravě. Teď se mi lehce ulevilo, že za to můžou ty léky 😉
Jsem na tom stejně i ohledně sexu. Dovolila jsem si před manželem citovat úryvky z místních příspěvků, za které jsem přiznávám, vděčná dvojnásob 😉 snad nemusím ani říkat, že on už je rád mnohem méně 😉
Tak teď jen... aby tyto nepříjemnosti byly po zásluze odměněny šťastným rodičovstvím 😎

cuddle
autor
7. črc 2011

@111janinka
@werinka1 holky holt to ti chlapy budou muset chvilku pretrpet a mit pochopeni, myslim, ze kdyz vidi co absolvujeme, co si do sebe pichame - tak snad to nebude takovy problem - fakt uz to ke konci neni prijemne, dnes se tu jen povaluju, vsechno me poboliva, o citlivosti prsou ani nemluvim, to je pregnyl, to jsem mela i minule a jestli to bude takto kdyz budu tehule, tak asi budu taky trpet.,....au au

holino
7. črc 2011

AHoj holky ....my přesně nevíme kdy nás ivf čeká ale doufáme že brzo příští týden jdeme k dendrologovi ....kde nám přesně řekne příčinu a s největší pravděpodobnosti nás pošle někam do Caru ....takže dlooouhá zatím nejistá cesta tak doufám že nebude mooooc trnitá ......snad se k vám můžu přidat doufám že v srpnu už by se i s carem mohlo něco dít 🙂 ....jinak bude to naše první (a snad i poslední IVF ....takže zatím nemáme vůbec žádnou představu co všechno bude

111janinka
7. črc 2011

@cuddle naštěstí jsme si dobře vybraly a manžílci nás chápou, milují a (nejen) za naše útrapy obdivují 😉

Já teď nedočkavě vyhlížím menz. ☹ jednak už se hrozně moc chci posunout dál (a mít to už rychle za sebou) a taky tak trošku řeším, že 32 den cyklu mi vychází na neděli. Dle instrukcí by mi krev měli vzít nejpozději tento den, bez ohledu na to, jestli se menz. dostaví nebo ne. Takže pokud mě nepoctí svou návštěvou dnes v noci, budu muset volat koordinátorce, jestli mám přijít v sobotu nebo stačí v pondělí. A to jsme chtěli v pátek odjet odpočívat na dovču.
Jak ty jsi to měla? Přišlo to v čas?

cuddle
autor
7. črc 2011

@holino ahoj vitam te, vubec se tim zatim neptrap - je to dlouha cesta, ale taky ti muze stacit IUI , vice uvidis po konzultaci v caru a vysledcich odberu a vysetreni 😉

cuddle
autor
7. črc 2011

@111janinka me dorazila ms 31 den , taky 32 byla nedele a uz jsem v patek zhavila linku co mam delat, ale koordinatorka nebrala telefon, tak jsem ji pak psala i smsku a nakonec mrcha dorazila v sobotu casne rano, tak jsem se sbalilala a sla na krev - akorat v sobotu tam jsou od 7.30 - a ptala jsem se ji a rikala, ze i pondeli by stacilo, tak neboj, v pripade, ze by nedorazila do soboty, tak bych sla v pondeli, oni jsou i v nedeli, ale myslim neberou krev.

111janinka
7. črc 2011

@cuddle moc děkuju za info 🙂 Byla bych moc ráda, kdyby mi to vyšlo už na zítřek a já mohla pěkně v klidu odjet a zase nestresovat. Jak se znám, tak ta mrcha nedorazí ani do neděle a já budu zase mimo tabulku - no celá já - potížistka 🙄
Jinak se teda moc divím, že koordinátorka nebrala telefon, to by mě teda pěkně naštvalo! Od toho tam snad je, aby byla dostupná když už jsme takový chuděry ze všeho neustále vyplašení 😠

holino
7. črc 2011

@cuddle DĚKUJI ....IUI asik bohužel nee ......za a máme problém v breberkách takže jediná možnost je u nás dárce a pak u mě nejspíš nedochází k ovulce ☹

werinka1
7. črc 2011

Tak jsem si zacvičila Mojžíšovou a začínam mít myšlenky jak to všechno zítra dopadne.... ☹ Je mi to jasný, nejdřív dělam hrdinku a zejtra ráno se budu klepat jak ratlík 😨

cuddle
autor
7. črc 2011

@holino jakoze ten spermiogram je tak spatnej, ze Vam rekli rovnou darce, jsou tu holky co maji manzele taky kteri podstoupili MESE/ TESE a zkousi to timto zbusobem, ono staci i 10 pobyblivych spermii na IVF
ovulaci taky nemela, ale to se prave vyresi tou stimulaci, nafoste ti vice foliku a ti se pak odeberou a oplodni - takze to je resitelne , pak uz jen aby se jim u tebe libylo po vlozeni a zustaly.... 😉

cuddle
autor
7. črc 2011

@werinka1 je ty cvicis sama, no ja bych se dneska nepohla ani kolem bloku 😀 😀 😀 tak zitra 😉