1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
7. srp 2011

@bugee holky, já už to chci mít za sebou a testíkovat 🙂 zítra jdu na OPU a ten hyperstimulák mi dává zabrat 😒

werinka1
7. srp 2011

@etra Já je tam taky vidím!!!!!!!!! 😉

werinka1
7. srp 2011

@pentagras Bude líp 😉 Držim ti zítra palečky, odpočívej, určitě se to bude jenom zlepšovat uvidíš 😉

pentagras
7. srp 2011

@werinka1 holka ty jsi se tak bála a nakonec je to parádní a určitě budeš mít dvojčátka, ještě jednou mooc gratuluju 🙂

pentagras
7. srp 2011

@werinka1 děkuju, začínám taky trochu stresovat 🙂

pentagras
7. srp 2011

@etra taky je vidím 🙂 🙂

etra
7. srp 2011

@pentagras já měla taky hyper, ale po pár dnech to přešlo, nejhůř mně bylo v den Opu, máme to daleko do Caru, k tomu byly obj힡ky, a já už řvala bolestí v autě, nevěděla, jak si sednout...strašný...byl to nejstrašnější zážitek ze všech pokusů. které jsem prodělala...naštěstí jen jeden...ale nutno podotknout, že jsem měla vždy kolem 25 vajuch...a to je fakt záhul!!!

pentagras
7. srp 2011

@etra no mě včera říkala že jich tak mám hrozně moooc, a k odběru správně velýck je 30, je mi zle a začínám být na nervy ztoho, fakt jak píšeš bolest největší ☹

werinka1
7. srp 2011

@pentagras Děkuju, taky to bude dobré 🙂 S hyperstim.(naštěstí) zkušenost nemam, ale když se budeš držet rad - jako pít, jíst bílkoviny atd. tak to musí brzo odeznít a uvidíš, že si brzo půjdeš pro fazolku. Já byla před OPU dost nafouklá, no taky sem měla obavy z OHSS, tak jsem začla hodně ale fakt hodně pít a pomohlo mi to 😉

pentagras
7. srp 2011

@werinka1 no to já právě piju normálně 4litry denně,a nějak mi to moc nepomáhalo, musela jsem si na příkaz dr koupit samostatnou bílkovinu tu mám 3krát denně 3 odměrky a plus jídlo, maso maso maso, už mi leze krkem, je v něm nejvíc bílkoviny prej, jinak jogurty a mlíko miluju a vše mléčné, jím zdravě i hodně zeleniny, no vím že jeden den mi bylo ok a pak v noci to začlo a od tý doby fuj, jo chtěla jsem se zeptat je normální že mě bolej prsa a i se nějak už nevejdu do podprsenky???

etra
7. srp 2011

@pentagras ...30 vajíček!!!!ty jsi kvočna 😀 ...stejně nezbývá, než to prostě vydržet, jiná rada není!!!!! velké plus je hodně vajíček, takže věř, že budete mít velkou zásobu....to je náplast na velkou bolest....hlavně buď v klidu, aby nedošlo k předčasné ovulaci....

pentagras
7. srp 2011

@etra no to se právě bojím 🙂 o tom m ani nikdo nic s dr neříkal ale vím že tady někdo psal že by se to mohlo stát ☹

pentagras
7. srp 2011

@etra já už pletu i ty smaily, no jsem posraná aby bylo vše ok, se bojím o ty vajuchy já to nějak dám 🙂

etra
7. srp 2011

@pentagras určitě to zvládneš!!!!!...hlavně klid!..nic už nezvedej, nehopsej...pohodička, lehárko 😀 😀 😀 😀

caricia1
7. srp 2011

@bugee já nevím jak😀

caricia1
7. srp 2011

@etra Já jdu na krev až v uterý,jsi o den napřed 😉 😉

pentagras
7. srp 2011

@etra děkuju, jsi hodná, jj, ted už radši polehávám 🙂

lenivoni
7. srp 2011

@pentagras 30 vajicek? To jsem ani snad nikdy neslysela. Alespon mas daleko vetsi sanci. Ja mela okolo 15folikulu ale zralych vajicek bylo jen 5. Do konce to pak dotahlo jenom jedno. Takze ty mas obrovskou sanci i na hodne mrazacku.Super...

pentagras
7. srp 2011

@lenivoni no právě, prý je jich velikostně na odběr 30 ale kolik jich to dá to nikdy nikdo neví, taky doufám, jsem divná 30 ale říkala dr že je to hodně ale že ještě to jde že jsou holky co jich mají daleko víc, to je tím hyperstimulákem ..

lenivoni
7. srp 2011

@pentagras tak budeme drzet pesticky at jich je co nejvice! A jdete do ISCI? Nedokazu si ani predstavit jak te vajecniky museji bolet. Tak jen odpocivej...

pentagras
7. srp 2011

@lenivoni no to se prý bude řešit zítra, před OPU, nějaký papíry podepsat že v případě potřeby udělat ICSI atd, já tam vyplním všechno, at udělaj co musej 🙂 no bolí mě kompletně břicho a mám ho jak meloun,a hrozně mě bolej prsa a i se mi dost zvětšili, je to normální????

lenivoni
7. srp 2011

@pentagras s tema prsama je to normalni! to je z tech vsech injekci a hormonu co v nich je. Ja je mam taky citliva a zvetsena,ale ten gel co ted mam, to je vlastne progesteron.

pentagras
7. srp 2011

@lenivoni a ten gel to jsi dostala a na co je přesně??

lenivoni
7. srp 2011

@pentagras to je po ET,myslim,ze se jmenuje crinorne.ale nektere holky myslim maji utros,pokud se nepletu.

pentagras
7. srp 2011

@lenivoni jo ták, no to mě už napsali utroš, no to je dneska dlouhý a do rána to bude taky, takhle jsem se do nemocnice asi nikdy netešila 🙂

werinka1
7. srp 2011

@pentagras Mě taky bolely prsa, já mam normálně jedničky, takže žádná sláva 😀 ale plnější mi přišly. A vlastně bolet mě nepřestaly. Nejhořší to bylo pár dní po ET, to sem fakt skučela jenom když jsem o ně trochu zavadila. 😢

lenivoni
7. srp 2011

@pentagras hele uz je to mene nez 24hodin....

pentagras
7. srp 2011

@werinka1 to jo já mám o velikost vetší a to je nějak brzo, ale zase jak píšou holky ty hormony, no to abych si pak koupila padák, jestli to půjde takhle dál 🙂 😀

pentagras
7. srp 2011

@lenivoni to jo, ráno v 11 jdu na to 🙂

werinka1
7. srp 2011

@pentagras No jo, ty co by nějaký to číslo navíc unesly prostě zůstanou u těch svých jedniček a ty co příroda obdařila, tak těm ještě přidá 😀 😀 😀