1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
7. srp 2011

@werinka1 no já mám ted trojky a radši bych jedničky, je to pohodlnější 🙂 🙂 bud ráda 🙂

werinka1
7. srp 2011

@111janinka Tak coooooo???????????? Testila si??? Neřikej žes ještě vydržela????

werinka1
7. srp 2011

@pentagras Asi máš pravdu, ale víš jak....člověk chce zrovna to co nemá 😀

bugee
7. srp 2011

@pentagras Drž se holka, moc na Tebe myslím! Vím, jak blbě mi bylo před OPU a ještě dva dny po něm... Tak ať se OPU povede, ať je tam co nejvíc zralých vajíček! Na nějaký bolesti kolem nesejde, uvidíš, za chvilku si na to ani nevzpomeneš 🙂 Pak budeš stejně jako my všichni ještě ráda za dny, kdy se pořád něco dělo... Teď už se jen čeká a čeká a čeká... ☹ Zítra budu držet pěsti!

bugee
7. srp 2011

@111janinka Jsme tu všechny úplně napjatý a Ty nic... Že tys šla na celodenní túru s pesanem 😀 ?

pentagras
7. srp 2011

@werinka1 jj, máš pravdu, tak to je 🙂

pentagras
7. srp 2011

@bugee děkujákuju, to jo, já dám pak vedět 🙂

bugee
7. srp 2011

Tak tu sedím a koukám do skříně, v čem půjdu zítra do práce (prsa taky cca o číslo větší, břicho tak na čtvrtej měsíc)... Samozřejmě "hlavně nenápadně" - potřebuju, aby si toho nikdo nepovšiml a aby se mě nikdo na nic nevyptával. A navíc to musí být pohodlné, aby mě to břicho netlačilo celej den... Asi mi nezbyde nic jiného než narychlo spíchnout něco z ložního prádla 😀 😀 😀 No, beze srandy, mám docela problém! Jak to řešíte vy? Nechodíte do práce?

werinka1
7. srp 2011

@bugee 😀 😀 😀 Já byla v práci před OPU asi jen dva dny a taky jsem měla podobný problém. S prsama ne, ale ten pupík!! Jak píšeš, hlavně nenápadně že jo. Takže jsem se teda narvala do džínů, v práci jsem v kanclu sama, takže jsem si to tam proseděla a snažila se co nejmíň vycházet. Pupík mi přes kalhoty pěkně přehupoval a navíc bylo horko, takže jsem nemohla jít zahalená od hlavy až k patě, ale jen v triku. Myslim, že jedna kolegyně na mě docela zkoumavě koukala.....těžko říct co si myslela. zítra má být docela zima, takže bych se pokusila najít o něco volnější gatě a přes to delší volnější svetřík.......nebo tuniku?

bugee
7. srp 2011

@werinka1 Hm, že bych se převlíkla za muslimku 😠 To by asi koukali a brzy by pro mě přijeli s kazajkou... Nejhorší je, že moje normální váha před stimulací byla už tak celkem nadlimitní a množství svršků, do nichž jsem se mohla vecpat, velmi limitované...Teď mám + další 2 kila, a s tím můj šatník vůbec nepočítal ☹ ☹ A abych si kvůli 14 dnům jela koupit něco na sebe, už tak jsem spočítala s PICSI, PK, monitoringem nás ten pokus vyjde na "pěkných" 38 tisíc, s tím jsem tak úplně nepočítala. No, jdu si vyžehlit takovou jednu letní neforemnou košili, kalhoty budou ovšem problém...

pentagras
7. srp 2011

@bugee já mám neschopenku od začátku stimulky, na píkaz dr, tak tohle neřeším ale jinak v práci taky nic neví a stěma prsama a břichem jsme na tom stejně 🙂 ale ta tunika je dobrej nápad 🙂

werinka1
7. srp 2011

@bugee No já budu řešit dneska stejný problémek, protože ač jsem těhotná vlastně jen 15 dní, břicho mam nafouklé jak před OPU, tedy tak 3 měsíc 😀 Já mam 70 kg a ploché bříško jsem teda nikdy neměla, takže mam kalhoty tak nějak jen tak tak, prostor pro 2,3 kilíčka navíc tam taktéž není 😒 Jelikož zítra má spadnout teplota na 18 stupňů, narvu se gatí - ty mi sjedou někam pod břicho a přes to hodim takovou pletenou tuniku která tohle dokonale zakreje. Napadlo mě jestli jako splasknu nebo už ne páč takhle to s tou mojí garderobou daleko nedotahnu, max. 3 dny a pak si snad budu muset koupit elasťáky na gumu 😀

bugee
7. srp 2011

@werinka1 Tak mám vyžehlenou košili (takovou bavlněnou volnou), jen nevím, když v ní teď budu chodit každý den, jestli to nebude vypadat divně 😖 Pěkně mi to žehlení dalo zabrat, jsem zpocená jak myš... už aby se ochladilo (u nás už prší, ale pořád je jak v sauně)! No, já měla tak nějak kolem 68kg, pak jsem měla před dvěma lety to třetí mimoděložní a se stimulací a cca 2 měsícema žádnýho pohybu jsem nabrala na 72kg a přesto, že jsem pak začala fakt dost sportovat, tak jsem to už neshodila, no a teď jsem zase při stimulce 2kg nabrala, takže krásných 74kg a mám hrůzu, že nenápadně přeskočím tu magickou hranici 75 a už se z toho nikdy nevyhrabu... (a to chodím se psy na dlouhý procházky, s manžou do posilovny, běhám, jezdíme na kole, hrajeme stolní tenis, boxujeme a v zimě jezdím hodně na crossovým trenažéru a hrajeme volejbal), může za to ta potvora štítnice, mám hypofunkci, takže pomalej metabolismus a dle doktorky bych už měla být dávno mnohem tlustší ☹ Tak to tím sportem aspoň nějak zbržďuju, ale ono si ta váha stejně tak nějak žije svým vlastním životem a nenechá si do toho mluvit 😠

cuddle
autor
7. srp 2011

holky dnesni ulovek ....a pak Vas jdu docist... 😉

bugee
7. srp 2011

@cuddle To je krása, jak já závidim 😠 Hned bych vyrazila do lesa! My obvykle trávíme každý víkend někde v přírodě (jezdíme na vandry, na ryby, na výlety na zříceniny a tak) Ale teď jsem celej víkend proválela ☹, abych měla čistý svědomí, že jsem nic nepodcenila. Ale teď odešel manžel na fotbal, tak asi vytáhnu psy ven 🙂

pentagras
7. srp 2011

@cuddle jééééé,ty se máš 🙂

gabulenka
7. srp 2011

zítřejší OPU se blíží a moje nervozita roste 😒 navíc teď odešla návštěva, kde je známá ve 3.měsíci. Moc jí to přeju, ale já chci taky 🙂

caricia1
7. srp 2011

@gabulenka Zítra máš OPU,tak už se brzičko dočkáš,uvidíš 😉 😉

caricia1
7. srp 2011

A já jsem dnes začela opět špinit..Malinko víc než včera ale vyloženě krev to neni...Ale myslim že se blíží ms

gabulenka
7. srp 2011

@cuddle jéé no to je nádhera 🙂
@pentagras ty jdeš zítra v 11h? Já v 8h, mě budou propouštět a ty půjdeš na to 🙂 budu moc a moc držet pěstičky. Ten hyperstimulák mě mrzí, ale brzo bude ok uvidíš 😉 Mě řekli, že to vypadá cca na 11 folikul na každé straně, tak uvidíme. Zatím mi je ok, jen jsem nafouklá a mám citlivější břicho. Jo a pořád bych spala 🙂
@caricia1 děkuju 🙂 to špinění nemusí vůbec nic znamenat!!! bude to ok, neboj 😉

caricia1
7. srp 2011

@gabulenka nemusí,ale mám strach jen že se to rozjede..Přitom tři dny už mam dušíka na testu..Dnes byl vidět nejlépe.. 😨 😕

pentagras
7. srp 2011

@gabulenka neboj, taky brzy budem, my si to vybojujem 🙂
Prej jich tam mám 30 k odběru, no to je po mě, je mi blbě, jako at je zítra a pak se zas budu nervit aby se oplodnilo alespon nějaký bojovnický a vydrželo 🙂 Jo jdu na 11hod 🙂

pentagras
7. srp 2011

@gabulenka Taky jsem nervní ale protože mi je blbě a začínám se bát když jich tam mám tolik aby mi nepřišla předčasná ovilka ☹ depkařka jsem ....nemůžu už ani moc chodit a čůrat ☹

pentagras
7. srp 2011

@caricia1 neboj se, to je určitě jak se mimácí zabydlujou 🙂

cuddle
autor
7. srp 2011

@caricia1 beres jeste utros???

flyaway
7. srp 2011

@pentagras
@gabulenka
Holky, zítra zlomte vaz - už to budete mít za sebou a pak už jen samá pozitiva a sociální jistoty 😉
Držím palečky, ať je OPU úspěšné a ať se bříšku aspoň trošku uleví od toho "nákladu", co tam nosíte
🙂

cuddle
autor
7. srp 2011

@pentagras teda ty jsi slepicka, jestli tam budes mit i tolik vajicek, tak to muzes rozdavat 🙂

cuddle
autor
7. srp 2011

@flyaway ty jsi zitra 6ty den co, vydrzis netestovat az do patku?

cuddle
autor
7. srp 2011

@gabulenka tak zitra hodne stesti

flyaway
7. srp 2011

@cuddle Tak to byl opravdu úspěšný lov 🙂
My včera taky vyrazili, ale moc těch pravých hřibů jsme neobjevili 😒
Ale co už, na sušení máme pěknou zásobičku - čistili jsme to včera až do noci 😀