1. návštěva u gynekologa v 20 rokoch

siem
18. srp 2009

Ahoj, mám takový hodně hloupý dotaz...je mi přes 20 ale ještě nikdy jsem nebyla u gynekologa... jsem marťan nebo je nás takových víc? pořát to tak nějak odkládám, mám fobii z doktorů a žádný problémy sem zatím neměla...mám strach, že až někam přijdu tak první co bude budou výčitky, že sem měla přijít už dávno... no a asi by měli pravdu že? ...ráda bych začla plánovat mimčo tak by asi bylo dobrý tam zajít ještě předtím co? 😒

esmera
3. říj 2010

@berenika39 No áno, lebo gynekológ u mňa nesúvisí s ostatnými problémami, neviem, ako to mám vysvetliť...Aj napriek svojmu strachu totiž priznávam, že sú naozaj aj vážnejšie veci na riešenie, a tie tak hneď samé od seba nepôjdu. To by možno chcelo založiť novú tému... Ale radšej nie, ak už, tak len o iných témach diskutovať.

berenika39
3. říj 2010

ale souvisí, jen o tom nevíš. tohle je bohužel strašně nešťastnej dárek od přírody - pohled na svět z toho nejhoršího možného úhlu - všechno je problém, nic nemá řešení, vypiješ půl piva a je poloprázdný, že jo? kdepak, je poloplný🙂))))

esmera
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
esmera
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
3. říj 2010

protože ji všichni mají rovně a mě to vadí, jak je to uniformní..jak na občanku 😝 😝 😝 😝

esmera
3. říj 2010

@berenika39 To je vážna odpoveď, alebo som sa blbo opýtala ja a tak som dostala žartovnú odpoveď?

berenika39
3. říj 2010

no vidíš, ty i z blbé odpovědi na blbou otázku si dokážeš vyrobit problém...nech jak je, možná to bylo tak, možná jinak, co na tom záleží???????

latvia
3. říj 2010

drzte sa temy

esmera
3. říj 2010

@berenika39 len som bola zvedavá, nič viac.

esmera
3. říj 2010

@latvia Sory, troška nám to ušlo, skúsime sa držať témy, a Teba prosím, zariaď ešte nejako, aby sa aj tie ďalšie príspevky z témy Pre ženy - estetika zmazali. Sú to tie, v ktorých ma urážajú a rpovokujú, nespľňajú kritériá.

berenika39
3. říj 2010

@latvia pardoooon. já už stejěn nemám co dodat🙂)))

esmera
3. říj 2010

@berenika39 Presne tak, ale nie si na mňa aj ty, dúfam, "namíchnutá"?

berenika39
3. říj 2010

beru mk jako obyčejný virtuální svět, takže mě nikdo tady nemůže namíchnout, ale ani z příspěvků tady nedělám žádnou vědu..diskuse, nic víc. někdy přínos pro mě, někdy přínos pro ostatní, ale pořád jen je to jen jako.
upřímně - tvoje bádání nad gynekologickou prohlídkou je pro mě komedie,zralá na oscara.

bojovnicka
4. říj 2010

@esmera IVF-umelé oplodnenie,to je keď nemôžeš kôli nejakej príčine otehotnieť prirodzenou cestou.Mám 35 rokov,takže.....ale nerieš to,Ty máš ten problém podstatne vačší.Držím palec,nech ho čo najskôr vyriešiš k tvojej spokojnosti.

esmera
4. říj 2010

@bojovnicka ĎAKUJEM

esmera
4. říj 2010

@berenika39 To nie je komédia, ale ja sa len vo všetkom takto rada pitvem a vŕtam, rozoberám to, kým sa k niečomu odhodlám, takže to tak možno vyzerám. Inak taká dobrá herečka nie som, aby som získala oscara - škoda.

berenika39
4. říj 2010

@esmera tak to budeš must pitvat sama. víš, že to ve všech tématech skončilo stejně. zkus zase jiný web.

esmera
4. říj 2010

@berenika39 No áno, viem, že to všade skončilo rovnako. Ale možno ak ešte založím novú tému, tak to bude mať iný koniec. Asi nesmiem veci toľko analyzovať.

berenika39
4. říj 2010

hele, ty analyzuješ i ten konec☹(((

esmera
4. říj 2010

@berenika39 Áno? No, tak hádam to veľmi nevadí.