1. výročí svatby, jak jste ho oslavili?

ellisa7
21. čer 2016

Ahoj, zajímalo by mě jak jste se svými drahými polovičkami oslavili první výročí svatby a co jste manželovi dávali jako dárek. 1.výročí se označuje jako bavněná svatba- držely jste se toho některá a daly jste manželovi něco z bavlny? 🙂

jaja01k
21. čer 2016

My jsme si s pulrocnim prckem a ja cerstve tehotna na nejake vyroci ani nevzpomneli 😀

rousse
21. čer 2016

@ellisa7 já jsem manželovi (nám) dala k výročí svatby lístky na koncert naší velmi oblíbené kapely a přivezli jsme si z něj suvenýr v bříšku🙂 ale tehdy ten suvenýr bohužel nedopadl dobře.... Jinak výročí jsme "oslavili" na jiném koncertě - opět naše oblíbená kapela, jejíž písnička nám hrála na obřadu - bohužel na samotnou kapelu se nedostalo - bylo to pod širákem a přihnala se příšerná bouřka (tak mokrá jsem nikdy nebyla). Takže Deep purple jsme ani neslyšeli, ale zážitek z 1. výročí svatby byl opravdu nezapomenutelný 😀 Bavlněná svatba? Ano, ten večer jsem opravdu moc toužila být v suchém bavlněném oblečení😀

jbzirafa
21. čer 2016

Nas první výročí teprve čeká ale slavit to nijak extra nehodláme, chci si v klidu sníst kousek svatebniho dortu, který čeká v mrazáku.jestli bavlna, tak koupím trenky i když společný dárek možná bude (snad vydrží zabalený) -v té době bych měla rodit. Jsem sama zvědavá, co budeme v té době dělat.

myjusiatko
22. čer 2016

My sme oslavovali v pondelok. 🙂 ja som dostala kytku, manzel jeho oblubeny dort a boli sme na burgeri vo vyhlasenej burgrarni. 🙂

lexikorka
22. čer 2016

My jsme byli v dražší restauraci na večeři 🙂 pak jsme doma pařili dostihy 😀

lexikorka
22. čer 2016

Jooo a dala jsem manželovi nové struny na kytaru, on mně knihu 🙂

simonce
22. čer 2016

Sice je to už 8 let, ale manželovi (a vlastně i sobě) jsem obstarala super "dárek" - balíček romantický večer v hotelu Via Ironia ve Výsokém Mýtě. Měli jsme pokoj s vířivou vanou přímo na pokoji - nad námi střešní okno s výhledem na oblohu, prostě maximálné romantika. Oba jsme byli nadšení. Doporučuju, pokud jste z východních Čech. Příští rok budeme slavit desáté výročí svatby, tak bych si to chtěla zopakovat, ale to bude našemu druhému mimi, co teď čekám, 3/4 roku, tak nevím, jestli seženeme hlídání přes noc. 🙂

alen_ka
22. čer 2016

Nic jsme si nedávali, akorát jsme spolu šli na oběd a doma si připili svatebnimi číšemi.

monunkaaa
22. čer 2016

My si kazdy rok delame dortika (pecu samozrejme ja) 😉
Zapalime si pocet svicek,jak jsme dlouho of svatby a dame si sklenicku 🙂
Darky si nekupujeme,fakt Jen ten dortik a hezky vecer.

lady_giraffe
22. čer 2016

Nás to čeká za měsíc. No.. každým dnem teď mám rodit, takže myslím, že pokud si uděláme výlet s měsíčním miminkem na to krásné místo, kde jsme se vzali, dáme na zahrádce oběd a projdeme se kolem rybníka, že to bude úspěch 😀 Možná objednám stejný dort, jako jsme měli na svatbě - takový lehký dezert, ale kdo ví, kolik budu mít energie za měsíc 😀

andreaandrejka
22. čer 2016

My jsme si zašli do naší oblíbené restauraci na večeři a zaplatily jsme si dovču u moře 🙂

bassetlady
22. čer 2016

@myjusiatko omlouvám se za dotaz mimo diskuzi, ale smím se zeptat na tu burgrárnu? Třeba ještě neznáme. Děkuji

myjusiatko
22. čer 2016

@bassetlady jasne, my sme ju tiez nepoznali. Je to meat and greet ma senovaznom namesti. 🙂

bassetlady
22. čer 2016

@myjusiatko děkuji zkusime

aaberushkaa
14. zář 2023

My si každý rok zajdeme do naší oblíbené restaurace a užijeme si pěkný večer a letos jsem nám koupila sadu na výrobu partnerského odlitku ze vzpominkovy odlitek a vyrábění odlitku jsme si opravdu užili 🙂.