11 dní zpožděná MS, ovulační testy pozitivní

herkules6969
27. říj 2017

Prosím o rady a zkušenosti 🙂 Po tom co jsem měla 9 dní zpožděnou MS jsem si dělala těhotensky test, který vyšel negativně, kdysi jsem četla, že ovulační testy dokáží určit těhotenství dříve tak jsem udělala ovulační a ten vyšel pozitivně. Druhý den tedy 10 den zpoždění uvulacni test opět pozitivní, těhotensky negativní... MS stále nikde... 11 den zpoždění opět ovulační test pozitivní, těhotensky negativní. Ovulační byl čím dál více pozitivní... Říkala jsem si, že ještě počkám, že jsem mohla mít ovulaci třeba později a těhotenstvi se ještě ukáže. V podstatě jsem i trochu cítila, že jsem v tom... Jenže najednou tebe 11 den odpoledne přišla MS... Normálně to mívám v celku pravidelně, nechápu to...

8slunicko6
29. říj 2017

Nejspíš hormonální nerovnováha-také se mi to stalo...Bylo mi řečeno, že někdy mohou být ovulce i 2 v jednom cyklu-jedna normální a druhá zpožděná... lékařka mi říkala, že měla i pacentku a ta dokonce ovulovala v době ms...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru