11denní miminko najednou méně pije a méně spinká

sim007
3. kvě 2015

Nevim kde je chyba.
Ze začátku jsem kojila cca 30-45 minut a spinkala krasne 3 hodiny.
Předevčírem uz tak dlouho pit nechtela....max 15 minut a pak uz prso nechce a spinka jen hodku a pul.
Kde delame chybu nebo je to normalni?

zo_ja
3. kvě 2015

Normální. Chce být vzhůru, je vzhůru, chce spát, spí. Chce koukat, dívá se, kde je, co se děje, chce poznávat svět, ne jen spát. 😉
Pije různě dlouho, já to nikdy nestopovala, ale po pár dnesch už to zvládne rychleji. Nebo nemá tolik hlad, ale třeba spíš žízeň. 😉 Nestresuj se. Lehni si s ní a odpočívej. 😉 Užívej novoška, hrozně rychle rostou.

alcar
3. kvě 2015

V sestinedeli (a nejen tehdy 😀) je normalni a nepredvidatelne naprosto vsechno. Od hovinek az po spanek. Vubec se neridte pri kojeni casem a proste kojte, jak se vam bude zdat, ze to dite potrebuje ci chce. Zamerne nerikam "jak si rekne", protoze tohle nepozna u novorozence snad nikdo. 😅 Vydrzte sestinedeli, prijdou zvraty, ktere byste necekala. Po sestinedeli zalezi jako cestou se vydate, jestli budete diteti budovat rezim nebo tomu nechate tak nejak volny prubeh. Samozrejme uz ted muzete treba koupat porad ve stejnou dobu apod. Ale kojeni opravdu zadny rezim nema a jeste dlouho mit nebude.

sim007
autor
3. kvě 2015

Myslela jsem treba ze mam malo mlika, ale muzu odsavat do aleluja....

claris87
7. kvě 2015

ahojte můj chlapeček má 3 týdnya máme to podobně, pije méně a spí dost málo, navíc neusne jinak než v náručí a jakmile ho položíme do postýlky tak brečí...

liska01
7. kvě 2015

@claris87 A nemá prdíky? Nám tohle dělá malá, když jí bolí bříško, v náručí se cítí bezpečně a má lehce zmáčklé bříško, tak je to pohoda a jak se dá do postýlky, tak jí to bříško začne hned bolet a probudí se...