2. mimi. Za jak dlouho to vyšlo?

zarofka
5. lis 2010

Dobry den, delam si takovy soukromy pruzkum - chystame se na druhe mimi, a rada bych vedela, za jak dlouho se to poradilo Vam, kdyz jste to zacali planovat. Moc diky🙂

veruska007
5. lis 2010

Honzik se narodil v brezna 2009, zacali jsme se snazit o druhe v zari 2009, podarilo se v breznu 2010. Predcasne se narodilo a zemrelo v srpnu 2010. Od sestinedeli se snazime znovu. Zatim nic ☹.

fram
5. lis 2010

My jsme se začali snažit v červenci 2008, zadařilo se až v lednu 2010, skončilo to revizí v 7tt. Další snažení od května a zatím nic ☹

1980mat
30. lis 2010

Koukám, že jsou tu samé špatné zprávičky, tak já dodám nějaké pozitivní. Nám se první i druhé děcko podařilo na první pokus a to mám úplně rozházený cyklus a naše frekvence snažení byla skoro nulová. Prostě náhoda. A navíc jsem u obou dětí otěhotněla až po 40 dni cyklu, takže obě děti považuji spíše za zázrak. Navíc nám to vyšlo tak dobře, že jsem si na první dítě vzala jen dvouletou rodičovskou dovolenou s tím, že do dvou let chceme další děcko. A podařilo se úplně na den to bylo vypočítané. Dne 14.7.2010 byly synovy dva roky a 15.7.2010 jsem nastoupila na mateřskou s dalším děckem. Přeju všem hodně štěstí při druhém snažení. 😉

majatob
10. pro 2010

ahoj 🙂 taky pridam veselejsi zkusenost 🙂 prvni hned, druhy rok po prvnim a treti tri mesice po druhym, vsechny byly planovany a v podstate na prvni pokus 🙂

berenika39
12. pro 2010

😉 😉 za 18 let a 3 měsíce🙂))). trvalo to, ale stojí to za to.