23.9. Je to znamení panna nebo už váhy?

leryl
8. led 2009

23.9. se nám narodila dcera,ale nemůžeme se dobrat toho,jestli je znamení panna nebo váhy.
Někde píšou panna jinde zase váhy,poradíte někdo?

leryl
autor
8. led 2009

myslíš,až bude říkat já jsem Bajunka protože nebude umět r 🙂

nobody
8. led 2009

🙂

pejty
9. led 2009

Ahoj,každý rok vstupuje slunce do určitého znamení v jiný čas,takže někdy začíná období vah 23.9 a někdy 24.9.Nedá se to obecně vůbec napsat,proto každý časopis udává datum jiné..
Zadejte si na těchto stránkách přesný datum a ČAS narození a podle toho uvidíte ve kterém znamení jste se narodili..
Třeba letos vstoupilo slunce do znamení blíženců už 20.05 kolem 18 hodiny🙂Mám syna narozeného v 19.25,tak už je blíženec,ale většina časopisů uvádí znamení býka až do 21-22.05 😉

http://www.horoskopy-online.cz/astro/cz/home/Ma...

leryl
autor
9. led 2009

pejty:díky za tip,ale nějak se neorientuju v tom,jáké je teda znamení,je tam psaná charakteristika ale jednoznačné znamení ne

nobody
9. led 2009

mně to funguje perfektně
Postavení vašich osobních planet naznačuje, že jste pohledný a vitální muž. Jste světu otevřený a přátelský. Záříte ve společnosti, kde se pohybují zajímaví a významní lidé. Jste zdvořilý a dbáte na správné způsoby chování. Máte cit pro krásu a potřebu obklopovat se hezkými věcmi. Chcete žít v harmonii se svým okolím a hledáte dokonalost ve všech aspektech života, ať už se jedná o partnerský vztah, práci nebo přátelství

poletucha
9. led 2009

nobody- samochvala smrdi 😀

nobody
9. led 2009

jsem se musel jednou v životě pochválit 😀

akorát to má hodně negativ vlastně ...na druhou stranu

aponchie
9. led 2009

ono to ma dve casti ten rozbor nejdrive pozitivni stranka a pak ta negativni 😀

leryl
autor
9. led 2009

nobody:tak hod nějaké své foto do albumu,at se kouknem na pohledného a vitálního muže 😀

aponchie
9. led 2009

leryl ten nehodi nic ..slibuje celou dobu co tady je to mas marne 😀

leryl
autor
9. led 2009

aponchie:já že se tak vychloubal 🙂

aponchie
9. led 2009

leryl jj vim 😉

nobody
9. led 2009

ty negativní jsou zajímavý
vychloubal..to ani ne, moc silný slovo

aponchie
9. led 2009

tak napis i ty negativni ne? 🙂

nobody
9. led 2009

tady se to moc nehodí, ale prosím 😀

Každodenní život s jeho požadavky na organizování, zařizování a plánování rutinních záležitostí vás frustruje. Cítíte se jimi omezován. Na druhou stranu pravidelnost a rituály ve svém životě potřebujete, dodává mu to řád. Pokud je nedodržujete, nastává chaos nejen ve vašich osobních záležitostech, ale i ve vašem zdraví. Obvykle máte strach z lékařů a jakoukoli návštěvu dlouho odkládáte. To může neblaze působit na váš zdravotní stav. Pravidelný režim, dostatek spánku a správné stravování budou mít dobrý vliv na správné fungování vašeho těla.

aponchie
9. led 2009

to je jen cast,me to hodilo dlohosahlej clanek..navic je dulezitej ascendent ve znameni,samotne znameni nic neznamena..a to co je nam napsano ovlivnujeme nasim chovanim pripadne predelava k jinemu obrazu. 🙂 jj me to taky napsalo same krasne veci a nic moc negat 😀 realnejsi si nechat vypracovat rozbor psanou formou zaslany postou 😉

fender
9. led 2009

žiiiiš.... to jsou věci 😅 hehe, nobody, taky jsem "hezká, elegantní a vitální. Jste světu otevřená, přátelská a společenská. Jste zdvořilá a dbáte na správné způsoby chování. Máte cit pro krásu a potřebu obklopovat se hezkými věcmi" 😅 😅 😀 😀

aponchie
9. led 2009

tak tak a ne jinak a chci mir na cele planete 😀 😀 😀

jabber
9. led 2009

nobody - jen se pochval, nikdo jinej to za tebe neudělá 😝 😀

kitty68
9. led 2009

no moje segra je 23.9. a ta je panna jak vysita 😀

leryl
autor
10. led 2009

kitty68:konečně jsme se k něčemu dobrali,dík 🙂

leena24
9. lis 2012

Horoskop pro vaše dítě od populární astroložky Dagmar Kludské!

http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-horoskop-...

skuzexe
13. čer 2018

Ahoj, mám stejný problém, hledám to na netu po celou dobu a potom jsem našla tuhle diskuzy, ale nic.. zase jenom říkají panna nebo váha, já jsem přesvědčená že je to někde mezi. Každý rok je to jinak. 😉
23.9.2004

victress
13. čer 2018

@skuzexe podle tohohle je to už Váha http://kalendar.beda.cz/kdy-slunce-vstupuje-do-... rozbal si předchozí data a vyhledej rok 2004

gubika
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gubika
Odpověď byla odstraněná
Zobraz