23měsíční doma na nočníku nečůrá, u tchýně ano

feelin
9. kvě 2018

Ahoj maminky, prosím vás o radu.. malá má 23 měsíců a nechce doma chodit na nočník - resp. ona si tam sedne, ale nic nevykoná. Zatímco u tchýně se dle jejích slov ,,pěkně vyčurá i vykaká" ☹ já u ní musím sedět třeba i 2 hodiny ráno o probuzení a hlídat ji, a ona se pak vyčurá (teda když má lepší den). Už z toho mám vážně depky, protože jen poslouchám, jak jí chodí na nočník a u mě doma řve ☹ nevím si rady. Setkala jste se s tím některá?

simona2103
9. kvě 2018

Ja mam mimco 13 mesicu a uz by podle okoli mela taky chodit. Zda se mi to brzy, nocnik mame, prosazují na nej, ale hned se zvedá. Asi to chce cas

kejt29
9. kvě 2018

Netlacit. Zkusit posadit, kdyz nic neudela nevadi, kdyz jo, tak ovace. Obcas zkus vzit plinu a vysvetlit co a jak. Jestli po par dnech bude porad curat do kalhotek vrat treba na 14 dnu plinu a zkus to zase pozdeji 😉. Tchyni bych moc neverila. Nebo to je varianta jako u nas, kdy ji tam nechala sedet pres pul hodiny 🙄 Az prijde spravny cas a bude na to zrala da ti vedet. Nase se odplenkovala (krom spani) ve 25 mesicich. A spousta deti daleko pozdeji. Tohle fakt neni soutez. Bych ty rypaly propleskla, fakt...

lenerka1
11. únor 2021

Jo naše malá u babiček si taky říká sama (jsem u toho, tak to vím, že se jí nikdo ani neptá natož aby ji nutil vysedávat půl hodiny na hrnci) a nemá za celý den ani počůranou plínu a doma na to kašle. Naštěstí nikdo nerýpe a nemám potřebu domácí stav konzultovat s ostatními členy širší rodiny.