28tt.bolesti zubu

deniska2
1. črc 2019

Ahoj holky moc mne zacal bolet zub mam silny kaz cuka mi nerv.Doktorke jit nemuzu je to zbytocne kdyz mi ten zub nemuze umrtvit a vytahnut..Pane boze co delat mam v takom stave prašky žrát porad nemuzu ani nezaberu 😢😢😢😢😢 poradte mi prosíím vas moc tohle se neda vydrzet

alcar
1. črc 2019

@deniska2 kde jsi prisla na to, ze ti nemuze umrtvit a vytrhnout zub? Jsi ve druhem trimestru a neni problem dat mistni anestezii. Na plod to mit zadny vliv nebude a ty budes mit klid. V tomto pripade prevlada prinos nad riziky, takze utikej k zubari a ten to vyresi.
Mimochodem, mozna ani nebude treba zub hned vytrhavat. Ani opichovat ti to nemusi. Vyvrtá, da ti tam umrtvovaci vlozku a za par dni ti bezbolestne vytahne nerv a zub zaplombuje.

kaczorka
2. črc 2019

@deniska2 já byla ve 23tt trhat osmičku a úplně bez problémů mi dali lokální anestezii.. mnohem horší je k zubaři nejít a nechat si v puse zánět..

hezz17
2. črc 2019

To je teda nesmysl. Mesocain na umrtveni rozhodně dítěti neublíží. (Dava se naprikad pri boletstech zad i do žíly a to je jina davka nez opich zubu). Na rozdil od zánětu, dalších 12 týdnů 🤦‍♀️

sarusev
2. črc 2019

Já akorát sedím u zubaře a jdou mi trhat zub, jsem 24 tt, takže utikej k zubari 🙂

zuzan88
2. črc 2019

Na tom, že vám to nemůže umrtvit ste byla prosím vás kde? Myslíte, že je lepší do sebe cpát prášky, které jak sama píšete ani nezabírají...? 🤔

kiki1912
2. črc 2019

@deniska2 byla sem teď u zubařky na kontrole a mám mrtvý zub který bude muset jít ven a ptala sem se na alternativy a umrtveni a říkala ona sama že když by to neumrtvila dostatečně tak by to bolelo a tělo by si vytvářelo vlastní adrenalin než co je v té umrtvovaci látce takže se v tom září prý bát nemusím a nijak to prý malýmu ta látka neublíží. Takže šup šup k zubaři a nechat si ho vytrhnout

krista25
2. črc 2019

Me trhali zub ve 20tt a lepší jedna injekce, než se stresovat že tě bolí půlka pusy. 😜

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru