31tt a malé bříško

sabulina94
4. únor 2018

Ahojky holky jsem dnes 31tt bříško mám prostě malý ... A debilní otázky lidí mě přivádí až někdy k slzám .. Malý Richard je v pořádku 13.2 . Jdeme na 3screening. Ale zajímalo by mě kde to břicho je. :D

natysnovec
4. únor 2018

@sabulina94 me treba prvnim tehu zacalo prisko poradne tust az polivine 8 mesice...a pak to bylo zajimave....vsichni si nakonci 9 m myslely ze cekame dvojcatka😀😀jo a jeste to bricho mi zustalo do dnes😀😀uz je to pomalu 3 roky😀😀

mumik
4. únor 2018

Teď jsem ležela v nemocnici a jednu noc se mnou byla na pokoji paní, která šla na plánovaného císaře a měla velmi podobné bříško,jako máte vy.. a to už byla na konci těhotenství,vám ještě určitě o kus vyroste ;) a moje sousedka měla také úplně pidi bříško a maličký byl v pořádku. Nic si z toho nedělejte, vždyť máte před sebou ještě 9 týdnů těhotenství ;)
Nikde není psáno,že musíte mít nutně velký pupík 🙂
Já už si moc nepamatuji,jak přesně velké bříško jsem měla okolo 30tt,ale vím, že mi nejvíc "vyskočilo" právě poslední dva měsíce.

patmouse
4. únor 2018

Maly brisko?!? Ja nemela takove snad ani pred porodem,takze budte v klidu 😉

sabulina94
autor
4. únor 2018

@natysnovec já pořád doufám že ještě vyskočí ... A ukáže se v plné kráse ... Ale mám s toho depky

sabulina94
autor
4. únor 2018

@mumik děkuju.... Když ono někteří lidé dokáží být opravdu zlý

sabulina94
autor
4. únor 2018

@patmouse tak to jste první kdo to říká :D děkuji

natysnovec
4. únor 2018

@sabulina94 jak pise @mumik znam jednu holku co jsme se vzdy vydaly na monitorech a jeji bricho neodpovidalo snad ani 25 tt ale chlapecek byl zdravy...ale je fakt ze to vyla takova podivna existence....ale vy mate brisko krasne a nezoufejte jeste pekne popovyroste😀😀

yildiz
4. únor 2018

myslim, ze mas brisko uuuplne v pohodeeee 🙂 tady prikladam svoji fotky nemuzu najit 31tt ale tohle je 32tt a ctvrte tehotenstvi 🙂 a malej mel kdyz se narodil 3720g a 54cm 🙂

dixi86
4. únor 2018

Já takové neměla u prvního těhu ani u porodu, takže ostatní neřešte 🙂

sabulina94
autor
4. únor 2018

@yildiz tak teď jste mě opravdu uklidnila :D děkuji ...

tynka9
4. únor 2018

Jestli vás to uklidní, toto byl náš začátek 7. měsíce.

natysnovec
4. únor 2018

@yildiz
@tynka9 Pekny co ja bych za to dala😀😀ja vypadala jako hroch😀😀a dotahla sem to na 100kg....ale zacalo se to zhorsovat v pol 8m😀😀

tynka9
4. únor 2018

Ps foceno večer, kdy mi bříško “vykouklo” trochu víc. A malý se narodil s vahou 3520g, takže žádná vychrtlinka, jak mi předpovídalo okolí 😉 ale doteď nechápu, jak se tam poskládal 😁

karolly
4. únor 2018

@sabulina94 Tak já teda takové bříško jako máte Vy měla až těsně před porodem....

sabulina94
autor
4. únor 2018

Holky to je hrůza ... Že zrovna nám nebylo dopřáno to krásné kulaté bříško ... Chci jooo .

natysnovec
4. únor 2018

@sabulina94 Mate krasne brisko🙂🙂prosim vas

codal
4. únor 2018

Mně v sedmém měsíci všichni hádali,že už jdu rodit, byla jsem jak hroch. Taky nic prijemneho. Věty typu: " to už máš za pár,vid?" Vzdycky jsem jen dodala: "no,mesicu..". To si nevyberete.Brisko máte tak akorát🙂..

petronelle
Autor odpověď smazal
Zobraz
petronelle
4. únor 2018

Jsem ve 34 tt a lidi včetně domtorů se mě ptají, jestli chodím na kontroly a UTZ měření a zda je dítě vpořádku. Nenosím ještě ani těhotenské oblečení. Mám teda mnohonásobně menší bříško a upřímě, jsem za to ráda, alespoň se vyhnu striím. Priorita je pro mě, že je dítě vpořádku a z nevyžádaných komentářů si už nic nedělám. Je třeba se proti tomu obrnit...

zmrzlinka
4. únor 2018

Ja když jsem čekala syna tak jsem břicho neměla do 7 měsíce. Kdo nevěděl ze čekám tak to nepoznal. U dcery se mne v 5 měsíci všichni ptali jestli uz jdu rodit 😀😀

janablizka
4. únor 2018

Bud v klidu já měla taky takové bříško přibrala jsem 6,5 kg a chlapec měl 3 kg nezáleží na velikosti břicha.

barchen
4. únor 2018

@sabulina94 Ale Vy máte normální bříško. To miminko je pěkně rozložené, Vy nejste žádná chrastící vychrtlina. A ty ostatní fotky maminek 🙂 takové pidi bříška. Co já bych za takové břicho dala... Já jsem celý život štíhlá a vysoká. Ale moje břicho bylo óóóbrovské. Na MD jsem odcházela řádně, týden před termínem mne ještě viděla šéfová a zhrozila se. Manžel mne denně fotil celé těhotenství a v ráno porodu taky. Já byla jako hroch s hubenými nohami, 22 kg nahoře, bolestivé kolena, kachní chůze, no katastrofa.

zutinka
4. únor 2018

@sabulina94 mate krasne bříško!Kazda z nas to ma jinak!Hlavni je,ze miminko je zdravé!

pavca1982
4. únor 2018

@yildiz no to je ale opravdu malinkatý pupík😉

makiszek
4. únor 2018

Ja to měla naopak, uz v 5.měsíci se mě hlavně cizí lidi ptali jestli uz budu rodit anebo nečekám dvojčata. To opravdu nebylo nic příjemného. Nechápu kde lidi berou drzost komentovat těhotná břicha jako by snad byly nějaké ideální míry pro těhotné břicho. ..

misa357
4. únor 2018

@sabulina94 To je vtip? Vždyť máš pěkný panděro. Na lidi ser, ja zas uz od 4. měsíce poslouchala, ze vypadám, jako bych mela za chvili rodit. Člověk se nikdy nezavděčí 😉

maretavan
4. únor 2018

Já bych taky řekla,že je to normální břicho. Holt se ty děti poskládají jak jim to vyjde. Já byla jak velryba a moje kamarádka vypadala jak když má pod tričkem mičudu. Nejdůležitější je zdravý dítě a ještě vám přeju bezproblémový porod 😉

sabulina94
autor
4. únor 2018

@maretavan děkuji....snad vše dopadne jak má. Po 4 potratech bych si to zasloužila. 🙂

maretavan
4. únor 2018

@sabulina94 To určitě, přeju hodně štěstí!

yildiz
5. únor 2018

@pavca1982 dekuji ...ja mela vzdycky male pupiky a velke deti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru