35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

ankava
9. lis 2010

@alim75 to jsou výhledy, tak nezbývá skutečně nic jiného než vydržet a doufat.
Na tu služebku jedeš daleko a na dlouho??
Kdy máš zase začít něco píchat??

gabikri
9. lis 2010

@alim75 : tak jim ty křidélka ustřihni 😀

alim75
9. lis 2010

@ankava Na služebce budu do pátku, je to zhruba dvě hodiny cesty od domova, manžel bude zakleknutej v blocích, kdyby se to náhodou pos..lo, že by pro mě přijel. Bohužel je to poměrně nehostinná oblast, jediné, na co se tam zmohli, je Penny market 😒
Naštěstí je tam velice hezké ubytování s luxusním sociálním zázemím, takže z toho strach nemám. Ale i tak to bude krvák (teda doufám, že ne doslova) 😀
Mám jít mezi 14. a 21. dnem na kontrolní UTZ, jestli je sliznice nízká (aby mi vůbec nějaká zbyla, při tom, co se mi děje) a vaječníky uspaný. Pokud ano, pravděpodobně mě čeká Menopur. Takže se dá říct, že stimulaci jako takovou jsem ještě nezahájila.

alim75
9. lis 2010

@gabikri To mám taky v plánu 😀

gabikri
10. lis 2010

Dobré ráno,

tak mě bylo včera tak zle, že jsem myslela, že vypustím duši. Fuj. Večer strávený opřená na toaletní míse 😝

@ankava : Tobě bylo na začátku takhle špatně, jestli si dobře pamatuji, že? 😉

Jinak testík dnes malinko zesílil..........konečně!! 😵

Večer jdu na krev, tak mi držte palečky 😉

marketchen
10. lis 2010

Dobré ráno, Gábinko...nemám slov.Jsem nesmíreně dojatá, vím přesně co prožíváš.Mám takovou radost, ani se to opravdu nedá popsat.Strašně moc držím palce.Jak moc Ti to přeju.
A s mísou se spřátelší velice rychle, neboj.I když já při KLárce byla ok, nezvracela jsem vůbec, jen mi strašně smrděla pizza, kterou jsem tááák milovala a hlavně jsem měla chut děsně na smažené, takže mi manžel třeba v 11 večer smažil krokety nebo hranolky 😀
Gábinko, díky za dobrou zprávu, hned je ten den veselejší!!!! 😵 😵 😵

gabikri
10. lis 2010

@marketchen : děkuji Markét, snad to večer dopadne dobře, mám z toho pěkný strach 😉

marketchen
10. lis 2010

Gábinko, chápu Tě.Nebudu říkat, aby ses nebála, to by bylo zbytečné.Každá se toho okamžiku bojíme.Musíš hlvaně věřit, že to bude dobré a pokud test ukazuje //, tak je to na dobré cestě.A kdy budeš vědět výsledky? 😵

gabikri
10. lis 2010

@marketchen : ještě večer 😉 Zařídila jsem si protekční odběr 😉

ankava
10. lis 2010

@gabikri ty testy jsou nádherný, jj mě bylo blbě cca 14 týdnů, bylo to ukrutný, ale dneska se tomu směju a navíc jsem byla ráda, že to tak bylo, protože jsem měla pocit, že dokud je mi blbě, tak je to vlatně dobře. Tak ti přeju taky tyhle stavy... je to nakonec vlastně nádherné 😀 🙂
těším se, že zítra budou krásný pozitivní zprávy z krve.

marketchen
10. lis 2010

Gábinko, teďm koukám na ty testíky 😅 No nádhera, myslím, že se nemá š čeho bát!Evidentně čárka sílí, a to je dobře.Ježiš, já mám takovou radost, že hned zítra zkuísm zajít k té nové doktorce a zeptám se, zda mě vezme a jdem do toho. Musíme začít.je nejvyšší čas 😵

marketchen
10. lis 2010

@gabikri A večer budu napjatě čekat.Ale věřím, že to bude dobré!!!!

gabikri
10. lis 2010

@marketchen : jé tak to je fajn, že to na tebe takhle působí 😵 😵 😵 Mě taky vždycky nakoply něčí // na testu............jako že to fakt funguje a má cenu bojovat 😉

@ankava : a to Ti bylo špatně už takhle zkraje? 😉

spark
autor
10. lis 2010

@gabikri máš krásné čárky na testu! 😅 gratulkovat ještě nebudem,ale jsem dojatá. 😵
A ted je řada na Alim 😎

ankava
10. lis 2010

@gabikri začalo mě být cca 16.-17. den po ET, nejdřív strašný pálení žáhy a pak celý den strašně zle a večery strávené u mísy. Ale každá to má jinak. Někomu vůbec a někomu okamžitě. Takže tvoje nevolnost bude jistě z toho 🙂

gabikri
10. lis 2010

@spark : já jsem taky byla dojatá, když jsem viděla ráno Radímka v kyblíčku 😵 😵 😵

@ankava : no klidně budu trávit večery u mísy, klidně!!!!!!!!!! 😀

marketchen
10. lis 2010

Gábinko, tak co? Celé dopoledne na tebe myslím 😵 Jsme nervozní. 😉 Konečně jsem dodělala dorty a sedám k PC a zatím žádná zpráva ☹

gabikri
10. lis 2010

@marketchen : ahojky, právě jsem se vrátila z odběru, výsledky budou až cca v 23 hod. Musí to poslat do laboratoře, která je jinde 😉

dagi33
10. lis 2010

@gabikri ježiš teda to je síla,ty nas napínaš 🙂 to je vazne protekcni odber,vysledky ve 23 hodin 😀 😀 proživam to s tebou,darovana vajička...moc bych ti to prala,preji mnoho štěstí

gabikri
10. lis 2010

@dagi33 : děkuji, hned písnu 🙂

marketchen
10. lis 2010

Téda, Gábinko, no tak to je něco, to já odpadnu ☹ ty doty mi daly ☹ Hned ráno kdyžtak nakouknu.Jejda, jak jsem napnutá, ale věřím, že je to vše v pohodě. 😵

marketchen
10. lis 2010

Gábinko, jdu chrnět, vydrž to čekání do 23hod, bude to jistě dorbé.Víš, že Ti to z celéh srdce přeju.Tak se oaptruj.Papa a sladké sny. 😵

gabikri
10. lis 2010

Tam ta hodnota není moc vysoká, jenom 41 😒

marketchen
11. lis 2010

Dobré ráno, právě jsem přišla do práce, ještě mám na sobě bundu a hned koukám.Gábinko, ale co to znamená ta hodnota? Já tomuhle ještě nerozumím ☹ Znamená to mimí nebo ne?Je to asi málo, že je to v začátku nebo ne?Budu čekat na zprávu.Papa 😵

gabikri
11. lis 2010

@marketchen : ahojky, no není to nic moc vysoké, koukni sem : http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
Teď hlavně, aby to stouplo, na další krev jsem objednaná na sobotu.

gabikri
11. lis 2010

@marketchen : jako pozitivní to je, takže těhule jsem, ale jestli není třeba nějaký problém, když je to takhle málo. 😒

marketchen
11. lis 2010

Gábinko, já jsem dojatá, opravdu moc. 😵 No tak málo to je určotě proto, že je to v začátcích.Těhule jsi, jak se cítíš? je to nádhera, viď? nejkrásnější ppocit na světě.Gábinko, mám z Tebe radost. 😵 😵 😵

gabikri
11. lis 2010

@marketchen : no nejkrásnější pocity zatím nezažívám, v klidu budu až po druhé krvi 😉

marketchen
11. lis 2010

@gabikri Já Tě chápu Gábinko, a pevně Ti držím palce.Josu to smíšené pocity, vím.Ale bude to dobré, neboj.Je to na dobré cestě.Zkus si zdřímnout, odpočívat, hlavně aby to do soboty uteklo co nejryhleji!!!Viď?

spark
autor
11. lis 2010

@gabikri Tak to je napínavé,držíme palce!