35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

spark
autor
15. lis 2010

@gabikri pěkné video. 😵
@ankava jak se cítíš? už to máš za pár)) 🙂

ankava
15. lis 2010

@spark mám teď takové smíšené stavy, jeden den je mi báječně a druhý den mám pocit, že už to musí každým okamžikem přijít, jinak po těle je mi celkem fajn, teď mě malá tak dole netlačí, takže to docela jde. Chci ještě vydržet 3 týdny a pak už bych celkem ráda, aby se ukázala světu 🙂

gabikri
15. lis 2010

Holky já mám takovou radooooooooooost..............261................... 😵 😵 😵 😵 😵

alim75
15. lis 2010

@gabikri Supéééér! 😵 😵 😵

gabikri
15. lis 2010

@alim75 : děkujii!!!!!!! A Co ty, jak pokračuješ ? 😉

alim75
15. lis 2010

@gabikri Děkuju za optání. Když jsi jdu odskočit, tak mám pořád na papíru trošinku vysrážený krve. Na intimce nic, ale na papíře pořád jo 😒 Na kontrolní UTZ jdu příští úterý, tak snad to do té doby přestane. Trochu mě tlačí břicho, ale vaječník nedloube, tak snad všechno usnulo a už se jen dočišťuju ... doufám ... 😕

anezka37
15. lis 2010

Gábinko!! To je skvělý!!!Bomba! 😀 🙂
Moc ti to přeju a GRATULUJU!!!
Věřila jsme že to bude v pořádku! 🙂
Tak pěkně prokrvuj sliznici a krásně těhotni!!
užívej si to!!!!!

gabikri
15. lis 2010

@alim75 : tak to jsou dobré zprávy! Hlavně že už to není to krvácení, jak na začátku. Já tu hnědou krev mám taky, na intimce takový flíček, ale prý je to normální, tak snad jo 😝 Držím palce, aby Ti už nic nestálo v cestě 😉

ankava
15. lis 2010

@gabikri tak to je skvělé, že to stouplo.. a kdy jdeš zase na kontrolu??? Mluvila jsi taky s doktorem?? Už se těším, až uvidíš na ultrazvuku, že jsi fakt těhotná. Tak se drž 🙂 🙂

@alim75 tož to bude dobré... týden uteče.....já jdu taky za týden v úterý, tak to budeme mít nastejno 🙂

gabikri
15. lis 2010

@anezka37 : děkuji anežko, jsou to nervy, ale stojí za to!!! 😵

@ankava : volala jsem doktorovi, tak prý je to dobré, ale ještě mám jít por jistotu ve čtrvrtek ještě jednou na krev 😉 Tobě přeji, aby malá u tebe ještě ty tři týdny pobyla 😉

alim75
15. lis 2010

@gabikri @ankava Holky, je to nádhera, to by bylo, aby se to tu nerozjelo - plození i rození, to ale samozřejmě nejdřív za 3 týdny! 😵 😀

ankava
15. lis 2010

@gabikri to je dobře, že jdeš už ve čtvtek, bude ti to utíkat a nebudeš mít takové nervy a ve čtvrtek budou zase jistě dobré zprávy 🙂
jj, ty tři týdny bych chtěla dát... mám toho doma ještě dost co dělat a taky bych si chtěla načinčat kolébku... což momentálně v našem rozestavěném bytě nejde... tak bych se chtěla dočkat, že si dám v nově zrekonstruovaném obýváku nohy na stůl a mrknu na nějakej filmeček... ale ještě je to tak na 14 dní.

veruncik
15. lis 2010

@gabi Strašně moc Ti gratuluji, to je krásná zpráva při pondělku. Nebudou to náhodou ty dvojčátka? 🙂

@ankava Pořád Tě sleduji, tobě se to teda blíží 🙂 To bude asi krásná střelkyně, ne?

ankava
15. lis 2010

@veruncik díky, nojo, krátí. no doufám, že střelkyně, já ty znamení moc nesleduji, ale doufám, že to nebude štír- to by bylo moc brzy a taky ne kozoroh, tak dlouho bych fakt přenášet nechtěla 🙂 🙂
a jak tobě se daří??

gabikri
15. lis 2010

@veruncik : no má to pomalý rozjezd, tak asi ne. I když.............kéž by.......... 😵

veruncik
15. lis 2010

@ankava No, já to teda taky moc nesleduji, ale bohužel vím, že začátekem prosince mám narozky, tak podle toho 😉

Hm, jak se daří, to je těžké. Až na to, že to, co chci nejvíc se nedaří, tak dobře. Kdyby mi to tenkrát v lednu vyšlo, tak bych již měla mimi. IVF nevyšlo ani v srpnu. Tak teď mám období bylinkářek, léčitelů. Zrovna zítra se za jednou bylinkářkou chystám. V mezidobí jsem zkusila IUI a taky nic. Ještě přemýšlím o nativu či minimálce a pak, asi jako Gabi zkusím ty darované, ale stále se tomu ještě bráním. Hodnoty po kapičkách se mi sice zlepšily, ale výsledek ne a ne přijít. Ale stejně díky za optání. 🙂

gabikri
15. lis 2010

@veruncik : verunciku děláš dobře, zkus co se dá, a až pak mě následuj. Já kdyby mě netlačil věk, tak taky budu ještě zkoušet. Ale zase když si vzpomenu na ty nervy, tak jsem ráda, že jsem se na tuhle cestu dala 😵 Hodně štěstí 😉

ankava
15. lis 2010

@veruncik dležitý je, že jsi to nevzdala a určitě něco zabere 🙂 🙂 bylinky jsou fajn, tak třeba se ještě zadaří do Vánoc.
Moc bych to přála každé, co by chtěla mimčo 🙂 🙂

veruncik
15. lis 2010

@ gabi Mě bohužel ten věk taky tlačí, možná ještě o kousek víc než Tebe ☹ Ale pořád si říkám, že vše mám ok, jen ten věk mi stále předhazují atd. atd. Je to otázka, jestli stále čekat nebo jít do trochu větší jistoty..Asi začátkem roku zkusím jít do té větší jistoty, no je to ale zase i otázka peněz...

gabikri
15. lis 2010

@veruncik : jj, ty korunky jsou hrůza 😒 My měli štěstí, že jme měli ten poslední pokus na pojišťovnu, ale i tak....... 😖 Možná, že kdyby těch pokusů na pojišťovnu by bylo víc, tak to ještě taky zkusím se svým materiálem, ale trochu rozhodlo i racionální uvažování.

veruncik
15. lis 2010

@gabi Je to všechno drahé, ale kdyby to vyšlo, tak to stojí za to 🙂 No, budu muset začít šetřit 🙂 Já myslím, že jsi se rozhodla správně, dnešní čísílko vše potvrzuje. Taky bych chtěla mít 261 🙂

blabunka
15. lis 2010

No to je bomba. Gabi, moc gratuluju. Máš to krásně rozjetý, jen tak dál. 😀

feliccita
16. lis 2010

gabi, gratuluji 🙂 a teď ti držím palce, aby UTZ dopadl taky výborně 😉

spark
autor
16. lis 2010

@gabikri : gratuláááák!!! 😅 😵

spark
autor
16. lis 2010

@feliccita Ahoj. tebe jsem tady nevidela ani nepamatuju? Jak válčíte?

gabikri
16. lis 2010

@blabunka
@feliccita
@spark : holky moc díky, ale zatím tomu pořád nějak nemůžu uvěřit, strašně se bojím, že se něco podělá..

feliccita
16. lis 2010

Válčím tak, že jsem doma na PN. 28.9. jsme se vrátili z Dolomit, než jsme dojeli domů, stavila jsem se cestou do Reprofitu na injekci Pregnylu a 4.10. jsem měla KET. Ani jsem ty mrazáčky moc nechtěla, protože jsem jim moc nevěřila. Celé jsme to udělali v přirozeném cyklu, takže jsem si žádnou šanci nedávala. A k mému překvapení jsem 19.10. udělala testík, protože břicho bolelo delší dobu jako na MS a MS pořád nikde a vyšly //. 18 den po KET jsem šla na krev, HCG bylo nádherné, tak jsem doufala, že budou dvě. A taky že jo, v 7 tt mi dr. ukázal na UTZ dvě srdíčka, byla jsem šťástná jako blecha, protože už jednou jsem o dvojčata v 22tt přišla a tohle měla být druhá šance, ale v 9tt už bylo jen jedno - přesně před týdnem. Takže jsem doma, moc se bojím i o to druhé - mám diagnozu syndrom mizejícího dvojčete a ani nedutám, hlavně aby se udrželo aspoň to jedno. Celkově to byl můj 13 transfer!

ankava
16. lis 2010

@feliccita neboj, podruhé se tyhle věci nestávají, musíš věřit, že to dobře dopadne... a dopadne 🙂 moc držím všechno, co mám, ať to dobře pokračuje 🙂, už jsi si užila svoje, tak teď už to bude určitě dobré, to si přeci zasloužíš 🙂 🙂
Jen ty nervy budeš mít asi až do porodu, to se není čemu divit, ale to miminko, které teď nosíš je určitě bojovník a ani tvoje nervy ho neudolají 🙂 🙂

blabunka
16. lis 2010

Jéžiš holky, tady jsou samé supr zprávy. Feli, moc a moc ti to přeji a taky držím pěsti.
Dáváš mi hodně velkou naději, že když se ti to povedlo na 13. pokus , tak snad i já se dočkám. 😉

feliccita
16. lis 2010

Holky díky za přání, ale dokud nemám těhu průkazku, budu se držet při zemi.