35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
19. pro 2010

@ankava : buď v klidu, můj manžel měl taky roztříštěnou zlomeninu paty a taky chodí 😉 Akorát někdy ho to zabolí, když se mění počasí, ale to je asi normální u každé větší zlomeniny.
Kamarádka jde v úterý........chudinka.........srašně to prožívá..........trochu zakrvácela, tak jela na pohotovost ve čtvrtek..a srdíčko stále nikde.......a prý ji ti doktoři říkali, že to není moc nadějné ☹ Tohle nechápu, ženská mrtvá strachy, tak tohle mají říkat, až když jsou si na 100% jisti, ne? 😖

ankava
19. pro 2010

@gabikri s tou patou jsem v klidu, už je to 9 let, občas taky zabolí, ale běžela jsem s ní i maraton, ale tehdy mi to vyprávěl, když jsem skučela v těch největších bolestech... měsíc jsem k vůli nim nespala, to proti tomu těch pár hodin porodu snad taky přežiju 🙂
Kamarádky je mi celkem líto, zvlášť když vím, jaký to je, když ti to sdělí... mě při tom prvním doktor dával naději i když dneska vím, že věděl, že není a ještě mě raději poslal na velkej UTZ do nemocnice, takže na ten konečnej verdikt už jsem byla připravená a když to bylo po druhé, tak mi doktor na pohotovosti dost neurvale řekl, že těhotenství je dávno pryč... a hotovo. No a teď mě tenhle doktor vyšetřoval v porodnici v poradně a není vyloučeno, že bude mít službu až budu rodit. Akorát, že jsem si trochu srovnala v hlavě, že je to sice lidsky debil, ale jako doktor je dobrej, takže se prostě od jeho osobnosti odprostím a budu věřit jenom jeho lékařskejm schopnostem.

gabikri
19. pro 2010

@ankava : je pravda že v oboru gynekologie se vykytuje daleko víc podivínů, než kdekoliv jinde 😝 No hlavně že je to dobrý doktor, horší by to bylo naopak 😉

ankava
19. pro 2010

@gabikri já jsem v tomhle naštěstí celkem důvěřivá, prostě doktrorům věřím a nepřipouštím si, že by to mohlo být jinak a naštěstí (ťukám na dřevo), jsem nikdy neměla špatné zkušenosti (kromě toho jednoho jednání). Tak doufám, že i ten porod proběhne dobře, i když s každým dnem navíc jsem víc a víc nervní....

alim75
19. pro 2010

@ankava No ankavičko, jak se opovažuješ tu ukazovat bez fotéček Kamilky? 😀
Jo dobrý rady, ty jsou nad zlato, proto nikomu neříkáme, co se u nás děje, bych se mohla dozvědět věci, který nechci slyšet, třeba že na to nemáme myslet a ono to půjde 😀

@gabikri Kamarádce držím palce, není nad citlivýho doktora, kterej má po jednom UTZ jasno 😠

spark
autor
20. pro 2010

Ahojte!
@alim75 Bůh nakládá těm, u kterých ví, že to unesou---------docela ..hustý. 😒 😒
Moc moc přeju at se tečka udrží. 😵 😵 😵
Jinak u nás docela dobrý,až na to,že po sobě nějak štěkáme s manžou. Moc to nechápu. Holt na sebe asi máme mín času,nebo co...já nevim. Ale malej je miláček,každé z vás přeju mimčo. 😅 😵 Už i ty koliky nejsou tak hrozný,myslím,že už to odeznívá a po ránu se na mě tlemí,takže jsem pak celá na měkko. 🙂

ankava
20. pro 2010

@alim75 no jasně, hlavně na to prosím tě nemysli 😀 😀

@spark když se začne miminko smát, to je snad to jekrásnější.co může být.. 🙂

já pořád nic... takže doufám, že mi na zítřejší kontrole trochu pomůžou 🙂

alim75
20. pro 2010

Holky, ten utroš mi dává zabrat, jsem jak spící panna ... A začíná mě bolet břicho 😕

@spark My se teď taky furt šňafeme, nevím, jestli za to může utroš, že jsem míň tolerantní, ale dneska to bylo fakt hustý.

ankava
20. pro 2010

@alim75 utrouš polykáš nebo zavádíš???
že tě bolí břicho, to je úplně normální jev, zítra ti bude zase úplně jinak a bolet úplně něco jiného 🙂

alim75
20. pro 2010

@ankava Ráno polykám a večer zavádím. Mohly by mě třeba začít bolet prsa, to bych ocenila 😉 😀

ankava
20. pro 2010

@alim75 nojo, já když ráno polykala, tak jsem hodinu byla úplně mimo...
prsa by tě taky mohly bolet, ale není to podmínka, neboj budou //

alim75
20. pro 2010

@ankava Jsem chcíplá celodenně, ale to může být i počasím a krátkými dny.
A Pánu Bohu vzkazuju, že neunesu, jestli nebudou // 😀 Tak doufám, že mě dobře slyší!

ankava
20. pro 2010

@alim75 to je dobrá taktika 😀 😀 musíš rto říkat hodně nahlas 😀
já asi začnu taky nahlas, že když zítra neporodím, tak už to neunesu 😀

alim75
20. pro 2010

@ankava Tak jsem mu to raději znovu zopakovala 😀 To by bylo, abychom nedosáhly svého 😵

ankava
20. pro 2010

@alim75 to jasný, to musí vyjít 🙂
já mu to taky půjdu říct. A taky ať už si ten sníh strčí ..... u nás už zase padá

spark
autor
21. pro 2010

@alim75 😀koukám,že tys ani do CARu nemusela. Ty si to domluvíš nahoře 😀...to je oukej! U nás je to tak,že jsme si vyměnili názory toho typu,že já si nevážim jeho práce a on mojí. A je to,ne? Nikdo neudělal ten tolerantní krok zpět. A já jsem unavená,protože malej má prdíky a mě je to jednooooo,at si trhne nohou páv jeden. A to dostane takovej pěknej dárek....no nevim nevim.

@ankava no mámo ty budeš mít berušku snad přímo pod stromek! Držím palce! 😵

spark
autor
21. pro 2010
ankava
21. pro 2010

@spark a všechny, tak to tak vypadá, že jo. Po dnešní kontrole: placenta, průtoky, plodová voda, monitor - všechno stále v pohodě funguje, já jsem otevřená, ale bez výrazných kontrakcí. Takže mám přijít na monitor na Štědrý den a preventivně si vzít tašku.... uvidíme 🙂

gabikri
21. pro 2010

@spark : to je krásné, děkujeme 😵

@ankava : tak to nakonec asi fakt bude pod stromeček 😵 😵

ankava
21. pro 2010

@gabikri už to tak vypadá 🙂 ale pod ten porodniční stromeček.... ale co, nakonec je to fakt jedno 🙂

gabikri
21. pro 2010

@ankava : to máš fuk, stromek, jako stromek 😉 Hlavně že dáreček bude krásný 😵 😵 😵

ankava
21. pro 2010

@gabikri no jasně, nejsem žádná vybíravá fňukna 🙂 jenom už chci, aby to bylo.
Jinak mě pěkně začalo bolet břicho, jak se ve mě doktorka pohrabala, tak uvidíme, jestli to třeba nakonec trochu nepopohnala 🙂

spark
autor
21. pro 2010

@gabikri to jsem ráda,že se vám to líbí 🙂
@ankava ty jsi byla na kontrole a oni tě poslali zase domu???

ankava
21. pro 2010

@spark jj, protože se prej miminu furt dobře daří, tak si myslí, že to půjde přirozeně. Jenže já si myslím, že když jsem pěkně otevřená a kontrakce nepřicházejí v té správné síle, že to asi nakonec budou muset stejně vyvolat. Zase ale lepší, že jsem otevřená než kdybych už trpěla v bolestech a byla jak beton.
Jsem zvědavá, jestli si mě tam nechají na ten štědrý den, nebo mě zase odešlou domů na kapra 🙂

alim75
21. pro 2010

@ankava Teda ta tvoje princeznička si ale dává na čas 😵

@spark Že mě to nenapadlo dřív 😀

Holky, začínám být vynervená jako blázen, snažím se nebýt, ale jak už "cítím" břuch, tak mi to jde čím dál tím hůř 😕

spark
autor
22. pro 2010

@ankava tak jakpááááá??

spark
autor
22. pro 2010

@ankava tak jakpááááá??

alim75
22. pro 2010

@ankava Že by už Kamilka byla mezi námi?! 😵

gabikri
22. pro 2010

@alim75
@spark : asi jóó 😵 😵 😵

spark
autor
23. pro 2010

😵 😵 😵

gejbicr
23. pro 2010

Ahojky všem,ANKAVA mě poprosila /jsem z jiné dizkuze/..takže.....
KAMILKA přišla na svět včear ráno,po devíti hodkách snažení nastaly komplikace a musela jít ven císařským řezem,obě jsou v pořádku🙂)
modelčiny míry🙂) 48cm a 3,03 kg!!! JUPíííííííííí!!!
vám věm tady přeju krásné Vánoce a celý nový rok at nám přinese ty vytoužené //