3D odlévací sady, máte zkušenost?

goldlady
15. lis 2012

Ahojte,

máte s tím některá zkušenosti? Jak se s tím pracuje? Jde to otisknout i u úplného novorozeňátka? 🙂 Kde nakupujete? 🙂

palomitacheca
15. lis 2012

@goldlady mám teď 2 sady doma a odhodlávám se je použít 😀 objednala jsem je na popronu, ale už je tam nemůžu najít.

aljuska
15. lis 2012

My jsme zkoušeli takovou tu sádrovou sadu, ale moc to nešlo, ta hmota byla taková divná. Tak jsem pak koupila tuhle sadu s pískem a to bylo super, dá se s tím pracovat myslím hodinu, takže máš více pokusů, ten písek nezůstává na nohou nebo rukou dítěte tak jako ta hmota, prostě je to fakt o dost lepší.
Nevím zda jsem kupovala přímo zde, kupovala jsem to myslím v nějaké akci, ale tady to mají za slušnou cenu 😉
http://www.ecoobchudek.cz/cz/e-shop/704437/c498...

a myslím si, že je právě naopak lepší to otisknout novorozeňátku, protože se nehýbe, nemusíš ho držet, aby ti neutíkalo, my to dělali pak až v 7 měsících a museli jsme syna držet oba s manželem a jen co jsme mu položili ruku do písku, tak se v něm chtěl hrabat 😀

lrg
16. lis 2012

@aljuska Nevíš, chtěli bychom si udělat otisk všichni tři a dát si to na stěnu. Vejde se do toho i noha dospěláka?

aljuska
16. lis 2012

@irg noha dospěláka se do toho určitě nevejde, moje ruka by se tam vešla, ale chlapská asi ne
my to synovi dělali v 7. měsících a takhle v tom vypadá dětská nožka 😉

goldlady
autor
16. lis 2012

@aljuska díky za tip, s pískem jsem se ještě nesetkala 🙂 ta cena je poloviční, skoro 1/3 jak ty 3D odlitky 🙂