5. pokus IUI, povedl se někomu?

nowe
8. zář 2015

Ahoj holky,povedl se někomu 5.,6. pokus IUI. Nám teď 4.pokus zase nevyšel a ztrácím naději. Teď jsi dáváme na chvíli pauzu. Psychicky jsem někde dole. Nevím jestli rovnou nejít do IVF. Jsme oba zdravý a stále se nedaří ☹

medakote
8. zář 2015

@nowe Nám se u prvního synka povedl až pátý pokus, Už jsem ztrácela naději, přesvědčená, že to nevyjde jsem se nesousředila, plánovala dovolenou, že si dáme pauzu a pak půjdeme do IVF a ejhle, na dovče jsem sháněla těhotenský test. Dnes má tenhle "marný pokus" tři roky a je to ten nejúžasnější chlapeček pod sluncem.
Takže ještě neházej flintu do žita, nalaď se na jinou vlnu, nesoustřeď se a třeba........ 🙂

nowe
autor
10. zář 2015

@medakote právě že nemám čas se na to soustředit . A stejně nic ☹ ale potěšila jsi mě 😉

marticcelli
18. zář 2015

@nowe Ahoj, nam iui vyslo na 6.pokus,taky jsem uz zacala pochybovat, ale byla jsem tak nejak v klidu

nowe
autor
18. zář 2015

@marticcelli fakt? Tak to je super a gratuluji. Jen ať je vše v pořádku. 🙂 To jsi mě trošku uklidnila 😉

camillaq
18. zář 2015

nám vyšel taky 6. pokus, nakonec z toho bylo zamlklé, ale to je zase jiný problém

nowe
autor
18. zář 2015

@camillaq holky vy mě nabuzujete 😀 Ale teď jsi dávám pauzu 😉 potřebuji nabrat sílu 🙂 A co je to zamlklé? Jako že se přestane vyvíjet?

camillaq
19. zář 2015

@nowe ano přesně tak, není srdeční akce a přestane se vyvíjet ☹

nowe
autor
19. zář 2015

@camillaq škoda ☹ proč je všechno tak složité. Člověk má radost když objeví 2 čárky a pak tohle. ☹

lenca1212
1. říj 2015

hOLKY MĚ ČEKÝ TEPPRVE 2 POKUS SNAD SE ZADAŘÍ CO NEJDŘÍV JINAK ASI V LEDNU ivf ☹

nowe
autor
2. říj 2015

@lenca1212 ahoj,jak dlouho se snažíte? Já mám ivf jako poslední možnost.

terezice1989
14. říj 2015

Ahoj, me ted ceka poprve IUI a davam v to velke nadeje, doufam ze ta pravdepodobnost tam je ze se to povvede, ale jestli se zadari az na sestej pokus asi umru protoze uz ted jsem napalici. A nevim jak na to nemyslet.

zelinda
14. říj 2015

my měli taky 6pokusů bohužel ani jeden nevyšel,ani 1. IVF ale něsíc nato jsem otěhotněla přirozeně asi po těch hormonech,říká se to lehce ale člověk v té situace to tak nevidi a trápí se ,ale nevzdavat se a ono to výjde

nowe
autor
14. říj 2015

@terezice1989 držím palce,aby vám to vyšlo! Kdy jdeš?

nowe
autor
14. říj 2015

@zelinda příroda je mocná čarodějka. Stejně jsi to udělá po svém. Ale aspoň,že jsi do dalšího IVF nemusela jít. A po jaké době vám to vyšlo?

terezice1989
14. říj 2015

@nowe jdu na zacatku listopadu, ani nevim co od toho mám čekat, doufam ze jen to ze uz konecne budem tri 🙂 Nevim jestli bych vydrzela nato jit 5x. To je mazec ja jsem myslela ze po IUI je to rychlejsi 🙂

nowe
autor
14. říj 2015

@terezice1989 A budeš brát clostilbegyt? A jak dlouho se snažíte?

terezice1989
14. říj 2015

@nowe ten uz beru , mam ho tenhle mesic naposledy muze se brat jen 6 mesicu, dotoho jsem mela jeste injekce ovitrele a nic. Takze jestli se ted nezadarilo tak v listopadu IUI, snazime se rok a pul a manzel je uplne zdrav, a ja podle krve taky 🙂 Tak kde je k....a problem 🙂

nowe
autor
14. říj 2015

@terezice1989 Tak to jsem poslední kdo by ti mohl radit.☹ Nějaký vitamíny na podporu bereš? Imunologii máte? Prolaktin,štítná žláza vše v pořádku? Příroda zkouší naší trpělivost.

terezice1989
14. říj 2015

@nowe ty jo tak ted si me zaskocila 🙂 ani jedno vysetreni nemam a vitaminy beru ale uz me to neba. Ja myslela ze tohle vsechno poznaj z te krve co nam nabrali 🙂 Ale jsem zase o trosku chytrejsi parada asi budu muset vic je honit do vysetreni. Protoze ani jedno co si napsala nemame :(

nowe
autor
14. říj 2015

@terezice1989 myslíš? Jako z krve to dělají. Prolaktin je stresový hormon, imunologie jestli na sebe s manželem nemáte alergii. A štítná žláza je taky pech. Ovu.testy jsis zkoušela? Ale co vám řekli za výsledky? Když vám brali krev tak vám museli říct nějaký výsledky.

terezice1989
14. říj 2015

@nowe no jedine co rekli ze manzel i ja jsme v poradku, coz se mi ulevilo, ale s tou alergii nevim protoze man brali krev pri prvni navsteve a me az druhy den MN. O 14 dni pozdeji ji nabrali me...tak nevim jak to porovnavali... No uvidime co z toho vzejde jsem z toho natrni. A co vy vy uz mate mimiska?

nowe
autor
14. říj 2015

@terezice1989 Ne ☹ Jo to ti dělali hormonální profil. Tak když vám jí brali při 1.návštěvě. Tak snad vám to udělali. Se zeptej.

terezice1989
14. říj 2015

@nowe A snazite se dlouho? Mas zasebou IUI a boli to? Drzim vam palce urcite to brzo dobre dopadne neboj, ja si rikam ze nakazdeho se jednou dostane. Ale uz aby to bylo 🙂

nowe
autor
14. říj 2015

@terezice1989 jo mám za sebou 4.nezdařené pokusy. Snažíme se přes 3,5roku. Vůbec to nebolí. Je to skoro jak klasická prohlídka. Trošku to štípne,ale nic hrozného.

terezice1989
14. říj 2015

@nowe ty jo, 3,5 roku to je pekny tak to mam jeste dlouhou cestu predsebou, ale spis nejdriv se z Tata oh zblaznim nez k tomu dojde. Mas asi pevne nervy ja takhle pevne nemam, ja uz ted silim, pred manzelem ani o tom uz mluvit nemuzu, je ze me jeste on pak videptany. Prej to mam z toho jak jsem na to upnutay drzim vam palecky urcite to vyjde... 🙂 sem rada ze si tady s nekym mohu aspon trosku popovidat.

semily
16. srp 2019

Ahoj Všem, co se snaží🙂 Jsem už po 4IUI A dnes TT negativní😞 Snažíme se od minulého roku. U Druhé IUI se to povedlo. Ale ve 12tt žádná akce takže revize. A to mi můj gynekolog akorát v ten Den D... Chtěl vystavit těhotenskou prukazku. Zřejmě zkusíme ještě ty dva pokusy. A uvidíme. Jinak Jsem brala od počátku IUI Utrogestan 1-0-1 a Ovitrelle jsem aplikovala. Jinak přítel zdravý, já tak též. Jen při vyšetření my zjistili Liedenskou mutaci a slabší imunitu. A když už nevyjdou ještě ty zbylé dva pokusy tak IVF ...😞