A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
5. črc 2009

say
díky 😉

ségra se švárou zatím bydlej u našich v paneláku ve 3+1... takže až zjistěj škody,tak se uvidí...ale ten jejich barák je ne nejníže položené části Markvartic ☹ takže to bude asi děs ☹ psychicky jsou na tom moc špatně 😒

a k těm našim abdukčním kalhotkám...jsou fakt děsný 😅 a to je velikost 52 😠 ,prej to tak má být... kromě toho,že v nich blbě vypadaj jsou v nich holky děsně neforemný 😅 blbě se chovaj a nejhorší je kojení.. 😅 nemůžou se vůbec stočit na bok,takže krmit je naráz je vážně dost technicky těžký 😀 ale nějak to zvládnem 😉 hlavně ať maj zdravý kyčličky

lucenek
5. črc 2009

luzz ségru se švárou chápu...přišly o domov..kdo ví jak na tom dům bude staticky.....bože to je hrozné ta voda....maj to pojištěné aspoň?
Ke kalhotkám tohle říkaj všeci...broučku vydržte to...holky sice moc komfortu nemaj, ale jistě to doženou

lucenek
5. črc 2009

mag hádej co dělá gojgy s kelímkama???? 😀 😀 😀 funí do nich ja Daneček...jak ji to ukazovala aděsně se tomu řechtala 😀

magika
5. črc 2009

Ahojdaaa
Luzz.....manža má taky v Markvart. známý vytopený,je to teda maras největší ☹
a nebuj,..kalhotky to snad spraví a budou to kočeny 🙂

Luc,...no jo,kelímky jsou v kurzu aj u nás 😀 😀 😀 ,ted hlavně ve vaně 😀 ...cesta pendolejnem byla taky mazec,..Dan tam polil ty jejich luxus sedačky,sobě kratasy a pak letěl dvakrát na wc 😠,..jako bych mu to neříkala,at si dojde 😝.....a večer usnul hned,jak lehnul 😅
Fotky taky vložím,byly fakt čupr,Gojgy je fakt celá tatka 😀 😀 😀 a má ráda korálky z bižuterie-tedy můj náramek 😀...jo a dneska mám dietu neb jsem včera hřešila u Lucika 🤐 😀
Šárii....hele do Pardu jezdíme furt,tož někdy můžem vyrazit na nějakou prochajdu 🙂

luzza
autor
5. črc 2009

holky
já vám ten srazík táááák závidím 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

naši jeli pomoct k ségře do baráku odklízet škody... ☹ taky nakoupili spoustu balíků vod pro místní lidi...neteče jim voda ☹

luzza
autor
5. črc 2009

lucí,maginko...
dodejte fotky!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

kuliskaa
5. črc 2009

ČŮŮŮS HOLKY 😀 😀

MÁM VÁS DOČTENÝ.... LUZZ KRÁSNĚ NAKUPUJE,LUCENEK SE NÁM VYLEČÍ A GOJGY JE CELÝ TÁTA TO JE JASNÝÝ 😀 😀 MÁG DORAZILA DO OVY SUPR 😎 😎

JSEM DOMA A CELÁ PŘISTÁLI JSME DNES V 10:20 V OVĚ PAPAAAAAAAA

luzza
autor
5. črc 2009

kulíku
díky za fotky 🙂
vypadají supéér 😀 😀 😀 😀

lucenek
5. črc 2009

holky dneska večer dodám dlibuju

kuliskaa
5. črc 2009

jo no ale to je jen včerejšek už ☹ to mi zbylo ve fotáku zbytek máme nahrané v notasu zítra to dám do kupy 😉

lucenek
5. črc 2009

kulií super fotenky, tam byl český dodejce jídla? halušky se zelím a tak 😀 😀 😀
gojgadlo ne a ne spát
máte fota 😉

kuliskaa
5. črc 2009

no jasné jedno bylo las vegas a druhé Praha 😀 😀 svíčková a španěláky na 1*** 😎

lucenek
5. črc 2009

jo táák
dala jsem do albika ještě hanyho za mlada.... 😀 celej gojgy

kuliskaa
5. črc 2009

Gááánc 😀 😀 tata..

Jinak se snažej česky vařit,ale neznají asi česnek nebo coo 😒 😠

lucenek
5. črc 2009

ahá.....to je důležitá věc......česnek...bez něj ani ránu teda u nás doma

lucenek
5. črc 2009

a jak bylo u moříčka? máme stejnej kyblik...ten co má týnka na hlavě 😀

kuliskaa
5. črc 2009

😲 😲 😲 😲 NO NEKECEJ TAK TEN JE TAM OD CAD´...ZAPOMĚLI JSME TOTÍŽ DOMA VERCAJK!! 😅 😀 😀

luzza
autor
5. črc 2009

holky
zítra má švára objednaný bagr,aby jim vydlabal "kuchyň" 😒 ....
ale už je ten šok přešel a snažej se to brát sportovně... říkali,že jim sice uplavaly trámy,cement a písek...ale připlavaly nový vrata,nějaký desky a nový plotový plaňky 😉

sarii
6. črc 2009

Ahoj...

Jste si mini srazík užily 😵 😵 😵

Luzz... to je dobře, že to ségra bere takhle, ale stejně je to trauma a pěknej šok ☹ Brrrrrrrrrr... nechtěla bych to zažít...

Kulííííí... dej photos... já nic nevidííííím...

lucenek
6. črc 2009

luzz tak na segrušu budu myslet..hlavně a´t jsou škody co nejmenší
kuliíku fakt byla k tomu červená lopatka, hrábě, žluté sítko a tři formičky žlutá, zelená a červená 😀

kuliskaa
6. črc 2009

My máme modrou konvičku 3 formičky hrábě,lopatku 😀 😀

kuliskaa
6. črc 2009

Jsou tam 😉 kukejte než mě smažou... 😀

kuliskaa
6. črc 2009

Vy máte lucí náš nočník 😲 😲 😀 😀

sarii
7. črc 2009

Bré ráno...

Kuli... skoukla jsem fotky... závidíííím. Já bych jela HNED 😵 😵 😵 . Kulisko a jak vy tenhle měsíc, jdete do IUI???

Mag... tak to se na někdy musíme domluvit, by jsme potlachaly 😉 😉 😉

lucenek
7. črc 2009

kulií no vidíš 🙂
bré ránko všem
luzz co holky?
sarii jak vy válčíte oká???

kuliskaa
7. črc 2009

No nto těžko říct...manža mi má odjet v září do Norska tak ještě nevím,ale aspon spermio to asi joo.

luzza
autor
7. črc 2009

my máme tatínka na montáži a vrátí se nám až v pátek...a Dominika si vzal můj brácha na chalupu...takže jsme samy tři baby v baráku...

sarii
7. črc 2009

Luzz... dámská jízda... si užívejte 😉 😉 😉 dokážu si to představit 😉 😉 😉

Luc... je fajne... šak jsem na dovolený, neee 😀 😀 😀 ...

Jo a já včera byla u gyn. Dr.... za odměnu jsem dostala HA 😉

rychnov3
7. črc 2009

tak já vedle číhám na Sarii a ona je tady 🙂

lucenek
8. črc 2009

luzz a nebojíte se samy holky?
luzz co plavčo uvažujete???