A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

vrbulka
4. srp 2009

....uf,asi mne tu dnes pacienti ušlapou 😅
No vím,příběh by to byl hodně dlouhý,nějak až to půjde,tak napísám víc...mám díky tomu spoustu bolístek a i když vedle sebe teď tak částečně človíčka mám,tak kolem dalšího miminka mám několik otazníků..prostě strach z předešlých událostí..... 🤐

luzza
autor
4. srp 2009

tak přece jen jsme získali od tchánovců nějaké fotky Jirkyi coby mimina...
a docela jsme byli překvapeni 😅 😅 😅
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kuliskaa
4. srp 2009

Vrbul ůplně vím co ještě bylo kolem a jistě je...nikdy to není o jedné věci ☹ ☹ ☹

HOLKY HOLD ASI NECELÝ TÝDEN SE DRŽÍM JEDNOHO!!..."DRŽ SE!-PAČ ŽIVOT NEMÁ ZABRÁDLÍ" !!!!!!!

S bratrancem jsem trávila veškeré prázdniny spali jsme na jedné posteli ..... ach jo a samoz.jsme se ani nerozloučili!!.............držím se ...snažím se!!!!!!

Ode dneška rána se ani nerozpláču...vždy se usměju a řeknu " Martin"... vzpomenu si na Kabáty které miloval 😵

lucenek
4. srp 2009

Sarii na d tvýma fotkama se rozplývám, čím fotíte????

vrbulka
4. srp 2009

...konečně doma... 😝
..Kulií...bylo to pro mne těžké i v tom,že má rodina,tedy rodiče prostě nefungují...nevím jak to napsat tak nějak zaobaleně..neklapalo jim nikdy manželství,matka uznává,jen mou starší sestru,protože jak říká,kvůli narození druhého dítěte,tedy mne se nerozvedla ..??! Otec hodně cestoval a pak po těžkém úrazu-havaroval s letadlem-se dal na alkohol...no a rodina Petra,to je bohužel ještě větší katastrofa,žije jen matka,tu zajímala jen životní pojistka a hlavně abych po ní ty peníze nechtěla a neměla na ně nárok...nehoda se totiž stala měsíc před svatbou...takže mi nebylo uznáno ani otcovství..takže finančně to bylo pro mne hrozné..jeho bratři téžnekomunikují...matka Petra mi po začátku dělala různé scény,pak mi chtěla malou vzít,bála se totiž.že bude mít nárok na dědictví,pak začalo prohlašovat,že není Petra......Petr se sice po nehodě na několik dnů probral,ale dg. byla qvadruplegie - zlomenina 3 a 4 krčního obratle a porušená mícha mezi C4 a C5...pak následoval apalický sy..celkem dva měsíce..v mém pátém měsíci těhotenství na následky sepse zemřel..já si bohužel následkem kolapsu vážně poranila nohu a zbytek těhotenství ztrávila v RÚ Kladrubech...je toho opravdu moc a to jsem spoustu věcí ani nepísala...Petr byl na úrazovce v Brně a já jezdila za ním sama vlakem s vysokou ortézou na noze,dnes nechápu,jak jsem to zvládla!!..
Ale sranda byla,že na gyndě mi stále hubovali,že nepřibírám a na chirurgii,že moc přibíráma že to nožka nevydrží..no a jak vypadalo gyn. vyšetření s vysokou otézou už jsem tu líčila Luzzince ještě před jejím porodem..
...a jak jsem vypadala na cvičení v Kldrubech vám napíši později..ale jen tak si zatím představte,jak jsem vypadala v osmém měsíci visící na žebřinách,popřípadě jaký tuleň jsem byla v bazénu.. 😅

lucenek
4. srp 2009

Jako vrbul,jsi nesmírně silná ženská mě by toto porazilo...fakt sama bez peněz takové vztahy, asi máš opravdu dobré přátelé, že ti pomohli.....dg tvého zesnulého snoubence si dovedu představit, prezistující stav, co je horší že.,..aby tě to seklo hned nebo takto.. 😔
A šestinedělí si nedovedu představit, hrůza...jako vrbul mít metál tak ho máš

luzza
autor
5. srp 2009

vrbul
ze srdce ti přeju,aby se tvůj život ubíral už jen růžovými uličkami...
někdy člověk vážně zkouší víc jak zvíře...

kuliskaa
5. srp 2009

Vrbul přesně co popisuješ je mi jasné!...právě tohle v rodinách je...a v těch nejtěžších chvílích ti je hlavně mizerně z toho.... ☹ ☹ ☹ ☹ sráží to na kolena ☹

sarii
5. srp 2009

Ahoj...

Vrbul... když čtu, čím sis prošla, tak se stydím, když sem tam brblám na život... Fakt

Lucenku... fotí manža, Nikon D 300 😉 . Focení je jeho koníček...

lucenek
5. srp 2009

sarii no jo jde to vidět.....fak krása 😵 😵 😵

lucenek
5. srp 2009

sari přesně.....já těd mám trápendo s bráchou a tátou, ale nebudu to tadyk psát, snad bude brzo líp

vrbulka
5. srp 2009

Ahojky segrušky....moc za vše děkuji,ale nejsem zas až tak silná,prostě jsem kvůli malé musela!!
...a jen hezky klidně brblejte!! 😉
...fotečky máte všechny moooc krásné a ty nádherní mimískové na nich.. 😵
Já dnes byla celý den na sále a už sotva lezu...uf

lucenek
5. srp 2009

vrbul jasně....kvůli prcka člověk zocelí sám sebe neuvěřitelným způspobem
jdu nyat mám vyžehleno tak padám k tv, krásný zbytek večera

lucenek
6. srp 2009

holky.... 😅 nikdo....? nikde....?
zítra jdu na nočáka 😝 ale mám RLP bude se spát 😀

elennka
6. srp 2009

hojda holky... mám za sebou perný týden, jak v práci, tak doma... ale zítra si jedeme pro nové auti, tak už by měl být klid..

lucenek
6. srp 2009

elí a jaké autíčko???my máme napůl rezavou fildu, pojízdnou 😀

elennka
6. srp 2009

wv passat, r.v.2003... a své staré prodáváme...

lucenek
7. srp 2009

jo pasatek jo...se mi líbí pasatky 😀

kuliskaa
7. srp 2009

elí a chceš pojistku?? 😀

kuliskaa
7. srp 2009

Lucí co ségra jak jí jde těhulkování? Jak se má?

elennka
7. srp 2009

kuli, pojistku budeme mít u české, měly jsme u ní všechny auti... jinak pěkný den 😉 😉 😉

lucenek
7. srp 2009

kulií segra potratila spontánně proto jsme smazala ty týdny

kuliskaa
7. srp 2009

😢 😢 😢 cooože?! ☹

sarii
8. srp 2009

Luuz... nádhera 😵 😵 😵 !!! Kolik holky váží? El mně přijde jak drobínek? Mimochodem, Domes je pěknej kluk, po něm holky letěj, coo ???

kuliskaa
8. srp 2009

😕 😕 😕 DOMIN MÁ ZASE NAROZKY?? TY JOO VŠE NEJ...HOLKY JSOU KOČIČKY 😵 😵

kuliskaa
8. srp 2009
lucenek
8. srp 2009

http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g843...
pro odlehčení....když je tolik smutku

luzza
autor
9. srp 2009

sarii
v pátek jdem na tříměsíční poradnu,tak ti řeknu kolik holky vážej 😉 😀
jinak domča už randí dávno 😀 je to hroznej milovník 😀

luzza
autor
10. srp 2009

dobré ránko 🙂
tak nám taťka odjel a budem zase 4 dny samy.. 😒
holky jsou v noci moc hodný... ale přes den spěj už míň,než dřív... no jo,taky jsou jim zítra 3 měsíce 😵 😵
a bolení bříška nás zřejmě nadobro opustilo 🙂
přeju všem hezký start do nového týdne 😉 🙂 😵