A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

magika
17. lis 2009

Ahojda, tak děti uzdravený,ale my s Vítkem jsme kantáre, máme oba chřipajznu ☹
Lucenku, vím přesně co cítíš..mívám podobné pocity,alw jak říj´káš,...keš je potřeba a já doufám, že taky ještě budem máíét jedno mimčo, pže jsem chtěla vždycky tři děti
Jinak děda v Ústí již zemřel,..po těch měsících umírání, to bylo vysvobození,..... ☹

kuliskaa
18. lis 2009

No sarii mocc free fotky konečně nějaká barevná 😀 moc ti to mateřství sluší vypadáš mladší 😵 😵

luzza
autor
18. lis 2009

ahoj holky moje 🙂
hlásím NÁVRAT!!!! 😅 😅 😅 😅 konečně dorazil NTB a manža ho po delší době co byl na montáži zprovoznil 😵
tak tu zas můžu být mezi svými 😵 😵 😵 😵
jen nevím,jak nahltám všechny ty informace,abych k vám zase zapadla 😢 😢 😢

luzza
autor
18. lis 2009

Eliška vážila teď na půlročce jen 5,44, Nelinka 7,44. Doktor řekl, že Eliška je zdravá a řešit to nehodlá. Prý je to OK.
Nelinka má dva zuby. HORNÍ jedničky 😅 😅 😅 .Elík nic 🙂
Nelinka začala tento týden lézt, Eliška jen staví prdelku do vzduchu a pusou brázdí podložku..
Obě hodně žvatlají, vlastně celý den, prostě hubu nezavřou 😀
Nelča spí jak dřevo celou noc, od 20,00 do 7,00 ,Eliška se mi minimálně dvakrát budí..
Usínaj samy v postýlce, v naprostý pohodě, i přes den...
Spěj jednou dopoledne 2 hodiny a dvakrát odpoledne po hodině...
Pořád kojíme, tento týden jsme začali s příkrmy...zatím jen polední mrkvičku...
Jinak mě nic nového nenapadá 😀

lucenek
18. lis 2009

ahoj luzz
tě péro tě ráda vidím 😀 😀
holky jsou šikulky elinka je teda dorbeček a to dožene nebuj
konečně budeš s náma a zapadneš týbláho jak tě mohlo napadnout že ne..... 😠 se to tu zasek rozjede

mag no musím vydržet nedá se svítita a dědy je mi líto, ale jak píšeš vysvobození

luzza
autor
18. lis 2009

písněte mi prosím,co je u koho nového 😵 😵 😵 😵 líp se tak vrátím do obrazu 😉 🙂 díky

lucenek
18. lis 2009

u mě jen to že makám a hany je na md

luzza
autor
18. lis 2009

lucíčku, to vím 🙂 😉 a jak to jde?? ok?

lucenek
18. lis 2009

nooo je mi to líto ale nejde jinaK
a hany to zvládá super, i nádobí občas umeje a vysaje....no 😀

luzza
autor
18. lis 2009

lucí,tak to je paráda 🙂 budou mít se sáruš super vztah 😉 🙂 😵 tak to tě může hřát 🙂

luzza
autor
18. lis 2009

přidala jsem fotku 😉 😉

lucenek
19. lis 2009

achoj segruše
luzz celá ty 😀 😀 😀
mám zase nočníkovou 😝 zas bude honička a ráno jedem plavčit se asi utpopim 😀

magika
19. lis 2009

Ahoj Luzz,
U nás je nového, že děda z ústí už zemřel,Dany měl černej kašel,Maty už mele a lítá o sto péro,ale je hodnej 😵
V práci to jde,ale někdy bych s tim nejradši klepla....těší mně, že za dva roky bchom rádi začli snažílkování o mimíska, tak doufám, že se to nějak nepokazí :o)
Jianak mám pozitiv. testy na Bechtěra, tak musím ještě na další vyšetření 😢 ,ale snad to bude o.k.
Máš krásná dvojčátka to velké Domesáro je taky kus chlapa, to bude mít Elča a Nelča bodygárda :o)

lucenek
19. lis 2009

mag nekecej..... 😲

elennka
19. lis 2009

ahojda holky, u mě nic novéo, kromě toho že jsem pořád v práci... manžel si mě moc neužije..

luzza
autor
20. lis 2009

maginko
to je super 😅 😅 takže bude ještě mimísek 😵 😵 😵 😀 😀 😀

lucí
na té čb fotce je JIRKA 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
20. lis 2009

lucíku
čím že můžu přilepšovat elišce,aby mi trochu přibrala??? 😕 😕 je fakt drobínek...
obě holky furt kojím,ale už jsme začaly s příkrmy...

luzza
autor
20. lis 2009

teda holky 😨 tady mrzne diskuze 😝 😨

lucenek
21. lis 2009

Luzz nekecej že to je Jirka 😀 sem si trhla teď ostudu teda a stejně bych řekla, že to jsi ty 😀 😀 😀
Luzz nevim....v tomhle se neorientuju ale na dětským, když jsme měly mimuška dostávali Infantrini to je takové mlíčko béžové barvy ve skleničce a po tom přibírali

luzza
autor
21. lis 2009

lucí
fakt to je jirka 😀 😀 😀 😀 😀 jeho táta ho fotil furt,takže má z dětství milion fotek 😉 ještě nějakou přetáhnu pro pobavení .A jak to pozorujem od narození,je to celá nelinka... fakt prdel 😀 😀 😀 😀
lucí zjisti mi to s tím mlíčkem kolik se toho dává,jestli se to dá sehnat v lékárně a pro jak starý děti to je a táák... 🙂 děkuju

luzza
autor
21. lis 2009

lucíčku 😀 tak tady posílám jirku v roce a v barvě 😅 😅 našli jsme i fotku,kde mu kouká pinďour 😀 😀 ,abys uvěřila 😀 😀 ,ale jirka ji tam nechce dát 😀 😀 tak leda do mailu 😀 😀 ale já myslím,že to snad není třeba 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luzza
autor
21. lis 2009

nela a jiras mají trochu šikmý oči 😀 😀 😀 😀 😀

sarii
21. lis 2009

No snad nééé... Luzz 😲 😲 😲 !!! Musím dočíst a pokoukat fotky 😵 😵 😵 ...

lucenek
21. lis 2009

luzz jako piňda v roce je jiné kafe, klidně to pleskni sem 😀 )
jinak jsme popili slavíme hanyho 40 😵

jo to mlíčko je od 4m 😉 a víc nevim ale zkusim zjistit, jinak je to sklenička o obsahu 100ml a víxc si nepamatuju, ale písnu pak až půjdu do rachoty

dobrou jdem k telce na stněžuch ystřízlivět

sarii
22. lis 2009

Luzz... po takový době 😲 !!! Ale alespoň to tu rozvíříš 😉 . Mám pocit, že 3 děti zvládáš levou zadní... pohodička 😵 . Mari měla na půlroční KO 5,5 kg... a zdaleka neumí, co tvoje holky 😲 ... Ten Infatrini by mohl bodnout 😉 http://www.lekarna.cz/infatrini-100ml/

sarii
22. lis 2009

Mag... jak se pozná pozitivita na Bechtěreva 😲 ????

lucenek
22. lis 2009

sarii super už jsem chtěla hledat a cena mazec....je to jedna dávka ☹

luzza
autor
22. lis 2009

sarii,lucí
tak jsem to zkoukla,počkám,jestli nenabere víc,když už jsme začali přikrmovat a jestli přibere zase malinko,tak do toho půjdu a to mlíčko objednám...
děkuju,jste hodný holky 😉 😵 😵 😵
jo a jak často a kolik jí toho mám dát?? ona neumí pít z láhve 😕

lucenek
22. lis 2009

luzz vzhledem k ceně bych dávala zpočátku dvě denně mmísto kojeníčka a umíš dávat přes prst stříkačkou?tak to jde, vem si z práce dvacku natáhni mlíčko a nechej tam vzduchovou bublinu at může hezky sát 😉