A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

magika
1. čer 2010

Holčinky, vše nej dětičkám k dnešnímu Dni dětí 😀
Já chystám oslavu neb Maty má dnes tři 😀.....s nostalgií vzpomínám, jak jsem před třemi lety zrovna ležela v porodce a ještě ani toliko nehekala 🙂...ale od 16.hod. to začalo bejt zajímavý 😀 😀 😀 😀 ....to mě doktor prohmátnul snad až do krku a pak už jsem do 19:50 drtila bolest mezi zuby 😀

kuliskaa
1. čer 2010

TAKY PŘEJI SLADKÝ DĚTIČKOVÝ DEN PŘIPOJUJI FOTO Z NEDĚLE -DEN DĚTI NA HÁJENCE V PRÁCI ... 😵 😵

magika
1. čer 2010

Jé, Kuli moc pěkné fotky 🙂 nebojí se malá zvířat?
Já taky přidávám foto z oslavičky 🙂

luzza
autor
1. čer 2010

holky
jsou to nádherné fotky 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucenek
2. čer 2010

ahoj jdu vám pochválit foteny
mag já taky budu zase rodit...chjooo snad do konce života tohle budu virtuálně prožívat furt dokola....
dortíček luxusní, kdopak je autorem vypoadá fakt super 😵 😵 😵

kuliskaa
3. čer 2010

NECHÁPALA JSEM ŽE NA TOHO PONYHO VLEZLA.. SPÍŠ JE TO HOLKA OPATRNĚJŠÍÍ.. 😉

magika
5. čer 2010

Ahoja
Lucí,..autor jsem já 😀 😀 😀 ,...nejsem sice moc šikovná na tyto věci,ale když si dám záležet, tak to občas stojí zato 😀 😀 😀

Jinak nastupuji od 14.6-to mám denní na opět na chíru,....Šárinko, to je škoda,že se nevrátíš....ale je fakt, bud doma s Mari a pak hned druhý 😅
No já se třetímu snad za čas bránit nebudu,...ted jsme se napevn shodli, že teda jako počkáme, min. rok 😀 😀 😀

lucenek
6. čer 2010

magís teda seš dobrá fakt já max upeču bublaninu 😀
jinak gratulka k práci i když na léto je to co...taky už mě začíná srát ta rachota at uřž jsem odtama pryč......

magika
9. čer 2010

ahojda, tyjo děvčátka,...Daneček má infekční mononukleozu v kombinaci se streptokok.anginou,.... ☹
Mi z toho už klepne 😢

lucenek
9. čer 2010

ježiš mag......je na infekčním bobek....

magika
9. čer 2010

Lucen,..není, mám ho doma, docela mě to překvapilo,ale doktor mio řekl, že ani nemusí dodržovat striktní jaterní dietu, že dle nových průzkumů jaterní dieta není u dětí až tak nutná,...nutný je klid na lůžku, tekutiny, pravidelně jíst (samo taky zdravě),...bere Xorimax 250, pač to má asi nakombinovaný se streptokokovou infekcí 😢 ,...jestli to bude celý léto, tak mi jebne....za 14 dní jsem na odběry,.. a výtěry...už nejde do školy, jen pro výzo,....

lucenek
9. čer 2010

týjo mag jo? sem nevěděla.....ono zase odbře s tou dietou ta po mononukleoze byla fakt hustá a vysvětli to děcku že..... 😔

magika
9. čer 2010

No já byla taky překvapená,...ale nemá naštěstí zvětšená játra ani slezinu,..jen ty krční uzliny 😢
No doufám, že se to nějak nezhorší, abychom nemuseli do toho špitálu,...ani nevim, jestli bych tam mohla bejt s nim 😖 ,...asi ne..

lucenek
9. čer 2010

mag na infekčním jo, ale nevím co maty na to...asi by musel ostat doma
a copak luzzíčkovi dělaj..by se taky měla nahlásit babucha jkedna

luzza
autor
10. čer 2010

maginko
to je v prdeli... ☹ chudák daník 😢 😢 a ty taky, musíš mít z toho nerva... moc vám přeju, aby to mělo co nejlehčí průběh...

já se moc neozývám... mám velký starosti 😔 😔 😔 a velkej strach... bohužel jsme odemčený téma, tak nemůžu písnout víc...
tak se tu držte holky moje... 😉

(my s jurášem i děti jsme v pořádku 🙂 nebojte)

kuliskaa
11. čer 2010

😔 😔 MÁG JÁ TO MĚLA VE 4 LÉTECH A MŮJ PRVNÍ PŘÍTEL VE 20, A VĚŘ, ŽE TO V DOSPĚLOSTI JE ŮPLNĚ NA PI.. KDYŽ UŽ, AT TO UŽ MÁ ZA SEBOU TED...DRŽÍM PALCE, JE TO BĚH, NA DLOUHOU TRAT. 😒 😒

magika
19. čer 2010

Jak se máte, babušky?Danovi je lépe, už na první pohled je vlastně úplně zdravej, tak ještě aby odběry byly oukej 😝

lucenek
30. čer 2010

magísku to je dobře že je Danečkovi líp a co luzza sakra sem z ní na nervičky píšu jí IP a nic...... 😔 😖

luzza
autor
1. črc 2010

ahoj holky
jsme všichni v pořádku 😉 🙂
jen není čas na koníka 😉 🙂

lucenek
2. črc 2010

luzz děkuji za zprávu
se není co divit je tam léto jak má být...my dnes razíme na koupák zítra pracuju

lucenek
6. črc 2010

hlásím že zde nebudu od soboty do čtvrtka jedeme se chajdit

magika
12. črc 2010

Ahojda, já hlásím, že jsme si vyhlídli krásnej domek a tak makáme na něm a od 24.7. jsme s manžou na Ibize 😀 ..ještě jdu párkrát do práce 🙂
Užívejte léto, broučci :-*

luzza
autor
19. črc 2010

jééé maginko, domeček?? 😅 😅 😅 parááda 😉 😀
chci taky na ibizůůůů 😝 😝 😀 😀

sarii
22. črc 2010

Ahoja, jsem tu nebyla dlouho 😲 ... Mám předělnej noťas a než jsem se v něm zase zorientovala 🙄 ...

Luzz... copak bylo za trápeníčko 😲 ???

Mag... domeček? Někde u vás? Jak Daník??? A co práce??? Mně se tak stýská!!! Po holkách, práci 🙂 ...

lucenek
24. črc 2010

hojeec babuchy to všeci fejsbůkaříte????
magís neser s domečkem, my se tu mačkáme....,ale přeju ti to akorát ta robota kolem co?

luzza
autor
10. srp 2010

zdravím všechny sestrušééé 😵 😵 😵

luzza
autor
10. srp 2010

Dominik oslavil 12! 🙂

luzza
autor
10. srp 2010

něco s tátou 🙂

luzza
autor
10. srp 2010

ještě pár fotek 🙂 😉

lucenek
12. srp 2010

hoj luzz co vy tam???povodně se vám doufám vyhly......
ta fotka na wecku je suprovní to pošli do maminky jak je ta rubrika s tátou...a máš to jasný 😵 😀 😀 😀 😀
holky děsně vyrostly.fakt pořád je mám za mimouška ňuchací a ono jsou to už slečny 😲
jo Domes je na Maddoxe že, ostříhanej 😵 😵 😵 se mi to na dětech líbí na dospělých už nee