A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
24. pro 2010

luzz super zprávička o topení
Všem Vám a Vašim rodinám pohodové prožití vánoc....
Zdravím Elen 🙂

luzza
autor
24. pro 2010
luzza
autor
24. pro 2010

holkám chutnalo 😀

magika
24. pro 2010

Zdravím, snad jste si to užili, jako my 🙂 Já jdu zítra na den,..tak se moc netěším,..ale pak jdu až 29N

magika
24. pro 2010

Jinak máte všichni moc krásné fotky 🙂

luzza
autor
25. pro 2010
lucenek
26. pro 2010

@luzza domes je jak nějakej rapper 😀
sárulahotová z tabule a kočárku....to o ní nevím i hodinu a písuje a písuje 😀

lucenek
31. pro 2010

sestruše moje milovaný, jdu na noční Všem Vám přeji pohodový vstup do roku 2011 a hlavně zdraví, to je nejdůležitější 😵 😵 😵 mám fás ráda fšecky 🙂

luzza
autor
31. pro 2010

vše nej Vám všem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

elennka
31. pro 2010

Holky přeji Vám jen to nejkrásnější do nového roku 🙂)

kuliskaa
18. led 2011

Taky Vás zdravím v Novém roce,jelikož mě penzion hodně zaměstává není na koně čas 😒

kuliskaa
28. únor 2011

Holčičky moje zlaté dne 25.2 mě navždy opustila moje milovaná maminka :((( ve věku 49.let.

lucenek
28. únor 2011

@kuliskaa ježiš kulií....... ☹ ☹ ☹ ☹
co se proboha stalo??????????????????????
Bohužel vím jak se cítíš........ 😔 upřímnou soustrast 😔

luzza
autor
28. únor 2011

@kuliskaa 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 kulíku, moc s tebou soucítím 😢 😢 😢 😢 až mě bodlo u srdce... 😔 😔 😔 😔 😔 nevím co říct.... bolest, na kterou se nejde připravit.... posílám objetí a pohlazení.... víc nemůžu.... 😔

elennka
28. únor 2011

@kuliskaa
Upřimnou soustrast ☹ ☹

kuliskaa
6. bře 2011

Byla nemocná,před transplantací,ale plná elánu,cestovala s náma v pohodě praha ikem,brno ap.těšila se...bavila se tančila,ovšem ledviny odházely ze dne na den hůř...zadržela se voda v úterý šup do nemocnice 22.2.-honem rychle léčit aby jsme odjeli 7.3 do Brna odvodnění a zdrávi...................bohužel 😔 24.2 nahazovali ledviny,nahodili je...ovšem po páru hodinách si to ledviny na vždy rozmyslely.......... 😔 😔 😔 7.3 předoperační Brno na týden... tj. zítra "NE-jedem" 😔

lucenek
7. bře 2011

@kuliskaa Kulí to je mě líto...... ☹ tak rychle.....
Víš.....tohle čas nikdy nezahojí....ale nebude pak tolik bolet.....i dnes když jdu za mamkou na hřbitov pláču a plakat vždy budu, nespravedlivé jak hodní lidi musí trpět a odcházet.....

magika
11. bře 2011

Kulíku :(((((To je teda moc moc smutné,....mně umírá děda a včera zemřel můj 31letý kamarád na rakovinu kůže :((((Jsem z toho v pr....co se to ted děje :((

magika
31. bře 2011

Ahoj babenky,..jak se máte,..šári, kde jsii? 🙂

luzza
autor
31. bře 2011

ahoj všem 🙂

lucenek
5. dub 2011

Ahoj Lucíčku....
koukala jsem i na fejsu jak ti kopretinky rostou 😵
jinak já šla na výběrové na dispečing záchranky tak koncem dubna uvidíme 😉

luzza
autor
5. dub 2011

lucí, tak máme za sebou zápis do mš... a musím říct, že jsem v šoku 🙄 🙄 🙄
paní ředitelka mi řekla, že je v platnosti nový zákon (cca 14 dní), který mění kritéria pro přijetí dítěte do mš... už nemají přednost děti zaměstnaných matek, už nemají přednost děti s trvalým pobytem v místě školky... plus spousta dalších neuvěřitelně stupidních změn.. z toho pro nás vyplývá, že místo ve školce pro nás nemají.. zaberou ho děti, jejichž maminky jsou nezaměstnané, nebo jsou na rodičáku s mladším dítětem.. nebo jsou tam děti, které vůbec nejsou z naší obce, ale rodiče mají tuto školku cestou do práce... takže fakt hustý... a jelikož jsme narozený až v květnu a nábory budou už jen v září (podle toho nového zákona), tak se na nás vlastně vůbec nedostane 😝 😝 😝
byla jsem z toho hotová, ale ta ředitelka taky...znám jí spoustu let...ona říkala, že tohle nezažila za posledních 30 let!!! že vůbec neví, co má dělat...
a já zatím taky ne 😒

luzza
autor
5. dub 2011

koncem dubna?? 😅 😅 😅 jůůůů 😅 😅 😅

neu.sona
5. dub 2011

@luzza ahojky, jak prosím Tě budou nábory jenom v září? u nás byl nábor teď v březnu.. jinak u nás jsou taky šíléna kritéria, ale jsou dané už před tím, než vyšel tento zákon (o kterém teda zatím nic nevím). až na pátém místě je pracující matka. na druhém je, jestli sourozenec chodí do školky nebo do školy...

luzza
autor
5. dub 2011

@neu.sona teď v březnu nebyl nábor, ale zápis.. ty kritéria, o kterých píšeš, už neplatěj...naše ředitelka nestihla díky té čerstvé změně zákona ani předělat formuláře k zápisu (přihlášení) dětí do školky...tudíž to, co jsme vyplnili už vlastně není platné... s tím zářím... naši zákonodárci vymysleli, že by děti do školky měli nastupovat pouze V ZÁŘÍ 😅 😅 😅 jako školní děti 😅 😅 😅 ...a né jako to je dosud, že děti nastupují v průběhu celého roku, podle toho, kdy mamince končí rodičák.. děti se přeci rodí během celého roku a né jen v září 😅 😅 😅 to má skončit!!!! do praxe to zatím nezavedli, protože vedení školky neví jak to realizovat 😅 😅 😅

neu.sona
5. dub 2011

@luzza aha, hezký. koukám, že jsme stejně staří. já nakonec na zápis nešla. stejně by nás nevzali. takže počítám spíš s tím zářím 2012, doufám, teda. u nás se letos mělo hlásit 37 dětí a prý budou brát 14 maximálně... tak jsem zvědavá, jak to dopadlo. chtěli bysme zkusit i ještě jinou školku, než kam spadáme. přijde mi to tam lepší, než tady. ale asi budeme rádi, když ho vůbec někam vezmou 😲

luzza
autor
5. dub 2011

@neu.sona no je to fakt na pytel 😖 já to nechápu, co stát získá??? vždyť já jako pracující matka budu odvádět státu daně jako kráva 😅 čím je prospěšná nezaměstnaná ženská, která má ve školce jedno i více dětí???? vůbec nic, jen bude žádat stát o další sociální dávky...

luzza
autor
5. dub 2011

tak proč bych neměla mít přednost????????????? 😠

lucenek
6. dub 2011

tývole luzz nekecej...
mě tohleto sejří....
jako sem slyšela, že 4letý dítěnemůže za to že máma je doma s miminem, tak proč by mělo být diskriminováno...jako na palici...
mě tyhlety matinky taky serou gor některé co maj protekce a snaží se jinou cestou....
to je vrchol.....