A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
23. říj 2008

Ahojky dostala Zinnat,zabirá rychle 😉

kuliskaa
23. říj 2008

Lucí to budou větříky...Sab zabere 😉

lucenek
23. říj 2008

Ahoj segruše
Kulií obávám se že nejsou prdí o sto pero a sabíka dostává pravidelně....
Luzzince jsem psala z netu jelikož nemajem kredit tak snad to došlo

kuliskaa
23. říj 2008

Neprochladla? Že by nějaký zánět močáčku?? nebo do krčku jukni a prohmatej břušek 😒

lucenek
23. říj 2008

kulií ne vše ok předevčírem jsem byla na poradně ona prostě chce být u mě to je klidná jinak ee no je vidět že je moje 😀

kuliskaa
23. říj 2008

jooooo tak tohle znám....od té doby co jsem začala dělat jen marodííí-hérečka 😀 😀

lucenek
23. říj 2008

no jo týnka už má 2 roky a sní se dá mluvit a poznáš..ale gojgy jen řve...tož musím vydržet 😀

lucenek
23. říj 2008

bez luzz to tu vázne co..... at se nám brzo holka vrátí

modena11
23. říj 2008

Ahoj,sem taky sestřička,mohu k vám??? 🙂

dasule
24. říj 2008

Ahoj holky,hlásím příchod 🙂 tak na kontrole celkem nic...samé blbosti...embrya odešly společně s MS,hcg negativní,takže jsme vyloučili mimoděložní těhu.Měla jsem prý být spířená s tím,že úspěšnost je jen 35% a manža má jen 4 miliony spermií,takže bychom měli přemýšlet o dárcovství spermií a nabízeli mi nějaké mléka za 1OOOKč. na zlepšení spermií,což mě nasralo,protože si myslím,že množství a kvalitu jde zlepšit i jinak a za pár šupů,odmítla jsem a už do Fertimedu nejdu.Další pokus za 4 měsíce.Zítra jdu do práce,mám hned ranní dvanáctku 😝 koupila jsem si Femigard 😉 objednala jsem se k jednomu doktorovi,co se specializuje na neplodnost.Včera jsem byla u něho v ordinaci,má nějaký přístroj,sestřičkami projela 3 krát tělo takovým přístrojem a příští týden mám volat ohledně výsledků,tak jsem zvědavá. 😀 A zadarmo!Uvidím co a jak,necháme tomu volný průběh.Do konce měsíce se objednám do FN OL,je tam dlouhá čekací doba,takže máme dostatek prostoru.Kdyby to nevyšlo do konce února,půjdeme na další pokus v březnu 🙂
Luzzinko,myslím na tebe!
Modeno,vítej 😉

kuliskaa
24. říj 2008

jj bez Luzz je tady mutnoo ☹

lucenek
24. říj 2008

Hoj holky§dasul to mě mrzí, že ti to nevyšlo 😔 moc
ahoj modena a kde děláš?

kuliskaa
24. říj 2008

...asi to nevyšlo na celém karvinsku 😒

modena11
24. říj 2008

Ahoj,pracuji na Aru a Int JIP!!!Jinak čekáme na mimi asi tři roky!

magika
25. říj 2008

Nazdarek babenky 🙂
Tož okna nám budou snad teda dělat 3.11....to bude bordeeellll,ale fakt jsem ráda,že nebudu muset pak gruntovat před Vánoci.
Děcka mají krapet rýmu a kašel.Dneska snad po měsíci doavalil můj bráška z Práglu,tak valíme v deset k mamině a budem tam i na obídek,tak nemusím vařit 😵 Manža má do půl 4 a zítra taky maká.Já mám den 28 a 29 😝 a na listopad 11 směn a to se mi vůbec nelíbí 🙄 ,jsem na půl úvazku a tohle už jim dělat nebudu,stačilo mi to v září 🙄
Vítej Mod 🙂

lucenek
25. říj 2008

Hojec mag teda já bych je hnala tak pozdě v takové kose robit okna a děcka pak nemocné za chvíli se to bude dělat i v prosinci ne? 😠
Jo písala mi luzz měli ji včera pustit ale vykvákli se na to tak ji zřejmě ještě čeká tento víkend a pak hurá domů.Mimísci jsou v pořádku 😵 😵 😵

luzza
autor
25. říj 2008

ahoj zlatíčka, konečně jsem doma... 8 dní ve špitále bylo nekonečných...
bylo to fakt náročný,hlavně na psychiku... doufám,že to bylo do porodu naposledy...
cítím se dobře,mám mít klidový režim
dvojčátkům se daří dobře
není v mých silách dočíst ty vaše romány,tak mi jen písněte,co je u koho nového
všichni jste mi moc chyběli
🙂 🙂 🙂

magika
25. říj 2008

Ahoj Luzz a mimísci 😀
Jsem moc ráda a určitě nejen já,že jste všichni oukej...hematom jsem zažila-když jsem čekala Danečka,čekala jsem dvojčata a v 7tt jsem začala velice silně krvácet a jeden plod jsem potratila a Daneček zůstal,měla jsem taky veliký hematom...ale nebuj,ty budeš oukej a mimi taky 😵

luzza
autor
25. říj 2008

ahoj maginko
jsem tak ráda,že zas můžu být s vámi 😵 😵 😵
v albu mám novou fotečku 😉

kuliskaa
25. říj 2008

Ájóóój!! Luuuuz!!! 😵 😵 😵 😵 😵

magika
26. říj 2008

Luzz.....krásné bublinky 😵

elennka
26. říj 2008

ahoj luzzi... 😉

lucenek
26. říj 2008

hojec luuzzz už jsem ti zkoukla ty dvě koťátka....jsou děsně fotogenické holky jedny 😀

kuliskaa
26. říj 2008

To nejsou holkýý to je Lůzinka a Jurášek 😀 😀

lucenek
26. říj 2008

kulií můžem tipovat 😀
já vím že to jsou obě prciny 😵 😵 😵

luzza
autor
26. říj 2008

ahoj kulíku,maginko,elí i lucenku 😅 😅 😅 😅
taky jsem děsně zvědavá,co to bude 😀 😀 😲 😲
jirka typuje dvě baby,domís typuje páreček a já typuju dva pinďoury...
tak to jsem zvědavá 😀 😀 😲 😲

luzza
autor
26. říj 2008

teď jsem ráda,že už jsem doma 🙂 🙂

lucenek
26. říj 2008

luzz souhlas s jirkou 😀
hlavně že je vše ok
gojgy mi tu dospává za chvíli mi asi urve cicek

luzza
autor
26. říj 2008

lucí
to je nádhera 😵 😵
taky se těším 😲 😲 😵

lucenek
26. říj 2008

Jiřan je smířený s tím že bude makat na vložky a kabelečky 😀 a gumičky a šatičky a botičky 😵 😵 😵