A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
16. zář 2008

kulií ty jsou boží, pro sáru bych je koupila taky ale až bude starší, tyhle nejsou ok pro mimča tak máme modré pomněnky 😵 jako kdysi já dostala od mamuš

kuliskaa
16. zář 2008

To jsou právě miminkovský 😀 😀 nebudeme je mít dlouho! Jestli by byla holčička necháme píchnout pak tady ty. 😉

kuliskaa
16. zář 2008

....to už je zase bude mít týnuška malé....

dasule
16. zář 2008

pořád mám tu cystu na vaječníku,prý praskne při MS 😒 ,tak nevím...2 den MS začínám s hormony a 5 den kontrola a o cystě nebyla řeč,tak nevím...co myslíš Luzzi?

kuliskaa
16. zář 2008

co se bojíš Dáši....praskne...ty vůbec nevěříš!-kdyby to byla cysta naobtíž,dávno máš potíže,zvýšená teplota,bolesti v oblasti pupku a je ti zle!!- a břícho jako kámen! 😉
Jsi moc ve stresu....z toho všeho-hod se do pohody!!-já vím lehce se to řekne,toužíte po prvním mimi.... 😨 neboj! 😵

luzza
autor
17. zář 2008

dáší
jestli o cystě nebyla řeč,není tak důležitá...
počkej do menzes a uvidíme...nenervuj se dopředu

luzza
autor
17. zář 2008

holky
našim embriím se daří dobře...budou pokračovat v kultivaci...
máme volat zase zítra... 🙂

kuliskaa
17. zář 2008

jeee Luzz to je príma!!! 😵 😵

kuliskaa
17. zář 2008

Ona už tam asi Dáši možná nebude...... 😉

magika
17. zář 2008

Ahoj po delší době....
Jsem ted fakt vytížená,ale ted mám skoro dva týdny volno,tak snad to si odpočnu
Dnes jsme zaspali do školy....teda já...Dan se v klidu díval na telku a nevzbudil mě a manža mě taky zapomněl vzbudit...stihlijsme to ujen tak tak 😝
Mám bloklý záda-esíčko,tak mi to střílí do kyčle a do stehen,sotva lezu...tak se objednám k ortopedce ☹
Zkusím něco dočíst,ale stejně mi řekněte,co nového??? 😵

magika
17. zář 2008

Tak jsem dočetla jen naši new diskuzi 🙂
Holky ...musí vám to vyjít 🙂
Jinak...půjdu ještě na študia,ale až od příštího roku...v Liberci Bc...ale doma z toho asi nadšený nebudou 😀 ...však ono se to zvládne 🙂

kuliskaa
17. zář 2008

to víš že jo 😀

lucenek
17. zář 2008

nestíhám, malá je nervní furt cosik
luzzinko tak to je faj že pražáčci prospívaj 😉

lucenek
17. zář 2008

mag teda študáku jeden já bych taky chtěla ale mě už to platově nikam neposune a furt dokola se šrotit to samý mě taky neba....chtělo by to novej obor

kuliskaa
17. zář 2008

Jsme ze školky zpět míříme na Ostravu 😵 Luc...

magika
17. zář 2008

Lucí...no u nás ve špitále mě to asi taky nikam platově neposune,ale je to technická univerzita,tak se tam snad naučím něco nového 😀 ...a taky bych chtěla mít jednou svou ordinaci...něco jako centrum proti bolesti...pomáhat lidem s jakýmikoliv bolestmi....svaly,klouby,nádory.... 😵

magika
17. zář 2008
https://www.youtube.com/watch?v=x10ZhrBPXtw


Jukněte na video našeho Matyáška 😀 😀 😀 😀

lucenek
17. zář 2008

mag to jo..já bych sopíš potřebovala úplně novej obor studovat to by mě bavio..ne fur oš. porces dle nortonové atd.....maslovova pyramida potřeb.... 😝

dasule
17. zář 2008

Ahoj kočky,díky za povzbuzení,no to jsem hold já,pořád stresuju 😀 😀 😀 ale slibuji,že už nebudu! 😉 Dneska přijede ségra na návštěvu,za tři týdny rodí 😀 jupííí,už se těším,hodím pak nějaké foto 😉 Včera jsem jim koupila polohovací lehátko s vibraci,hudbou,hračkami,můžou si z toho potom udělat houpací křesílko a pak židličku až bude malá větší,je to do 4 let 😉 Pak musím ještě koupit náušnice jako kmotra 😉 takže prachy,prachy,prachy 😝 😝 Manža je na prášky 😀 roli strejdy nějak nezvládá 😀 😀
Luzzi,to je super,ty mamino jedna ušatá 😀 Z toho budou tak dvojičky 😀 😀

lucenek
17. zář 2008

dasul tos koupila gut děti milují vibrace teda aspon sára jak se s ní netřepe tak je zle..a pračku máme zabudovanou v lince tak se nedá uspat na pračce 😀

magika
17. zář 2008

dasi...to máme doma a Matyáš ho miloval,fatk se mu tam děsně líbilo 😵

dasule
17. zář 2008

🙂 tak to je super,jj pračka dělá divy 😀

lucenek
17. zář 2008

no nic idem kočárkovat pá děvuchy

kuliskaa
17. zář 2008

Mag 😅 😅 to je pěkný pinďa a ty už pracuješ tak dlouho,proč si ho neužíváš?? 😕 😵

lucenek
17. zář 2008

hojec sestry,
tak se chystám kuknout na českou brusli juniorů máme ji ode dneška v ostravě tak se těším. Jo a hádejte co koupila jsem si lupen na Králové ledové arény, kde bruslí Pljuščenko, Candeloro surya Bonally,,,,a další bývalé megahvězdy a uvádí to ten bob Mareš....teda blb 😀 tož sem si koupila lupen za 1300Kč hned do první řady předemnou bude jen VIP sekce kde lupen stojí 5000kč a seš přímo u ledu kterej nemá mantinely...ale kdybyste mi někdo chtěly udělat radost klidně pošlu číslo účtu, já to holt miluju...a mít víc peněz tak bruslím dodnes a určo mám medaile i z olympiád fáááákt 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kuliskaa
17. zář 2008

Luc ☹ ☹ škooda noo.. ☹

kuliskaa
17. zář 2008

jako ten dnešek.....

lucenek
17. zář 2008

kulií neřeš v poho 🙂

luzza
autor
17. zář 2008

ahoj prdky...
celý den ležím,nebo se ploužím po bytě...
ale piju 90% bílkovinu a je mi mnohem líp...
jen ten močák pořád zlobí 😒

lucenek
17. zář 2008

brouku teda to si nedovedu představit jak to máš tam nateklýýýýý ☹