A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
5. pro 2008

dobré ranko sestruše 🙂 🙂

luzza
autor
5. pro 2008

dáší
za posledních pár let z našeho oddělení prošlo ARIPEM asi 7 holek... a jen jedna neudělala...
takže to fakt není tak šílený...nemusíš se bát 😉 🙂

luzza
autor
5. pro 2008

maginko
neboj,najdete ho,až budete hledat něco jinýho 😀
a kdy jdeš na ten ultrazvuk???
a nenosí to tělísko vítek zapíchnutý v trenkách?? 😅

sarii
5. pro 2008

Dobré ráno,
Dasi, školy se neboj, jdi do toho... těžký- lehký... uvidíš sama. U nás to taky udělaly všechny holky.
Mag, jj, budu "mladá" paní... chi, chi, chi... Fotky bych vložila, ale nevím jak. To samý jako kupovat na Aukru... v tom se ztrácím... Jo a vem raději GYN než LDN. Nebo jdi do úplně něčeho jiného.
Luzz, hezký den... Pardubice hlásí déšť. Ještě že jsme doma, viď.

dasule
5. pro 2008

jo tak fajn,už jsem si nechala napsat Geratam do doktora 😀 😀 😀 musím trošku osvěžit své mozkové závity 😀 😀 😀 Jinak už jste slyšely o nové pracovní neschpnosti od nového roku?Hrůůůůza...už se to bude psát jako PN,ale jako DPN...papíry ohledně PN-bude 6 lístků!Zaměstnavatel nám bude platit prvních 14 dní z toho 3 máme zadarmo,ty nám neproplatí...takže pokud nám během 14 dní 6-8 služeb,já dělám 8 a o víkendu 12-ky,tak mi zaměstnavatel proplatí pouze 3 dny popř. 5 dnů...a když mám třeba R6,5 tak budu mít zaplaceno 6,5 hodin.Po 14 dnech mi bude platit PN sociálka a ta mi proplatí každý den s tím,že v den výplaty nemůsím mi na účtu všechny pěníze,můžou mi poslat jen půlku!Takže to je pěkně v prdeli...když budu mít třeba chřipku apod. budu nucena si vzít dovolenou anebo neplacené max. jeden den volna,když budu vědět,že mám volný víkend!Od nového roku budou nové změny i ohledně paragrafu! 😠

lucenek
5. pro 2008

mag koukni za gauč nebo do gauče tam ho míváme iu my 😀 ten ovladač jinak už ste ho našli???
luzzinko s tvých komentářu se pos...smíchy..zapíchnutý tělísko v trenkách 😀 😀 😀
kam na to chodíš????
dasul nekecej to je mazec fialový fakt a pak na to doplácí ti co marodili minimálně...ted když tě skolí i obyč chřipka, kterou provchodíš sedne to to na srdce udělá endokarditidu a v tu ránu jsi na waitig listu Ikemu 😠 fakt v pi.i svět se v kravskou pi.u obrací!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

lucenek
5. pro 2008

kulií co test??????nekecej žes netestla.... 😲

kuliskaa
5. pro 2008

čůs testla 😀 ale ještě to nechávám na neděli,pry se může pregnyl držet 2-3 týdny tak to se kur.. načekám 😒

magika
5. pro 2008

Nazdárek,
ovladač stále nezvěstný 😒 ...hledalai jsme snad všude.Ale tchyni ho prcek v létě hodil do koše a ta ho odnesla do kontasu a všimla si toho,až když ho tam mrskla 😀 ...tak je možný,že už je někde na smetˇáku 😲
Tělísko je nevím,kde-ale asi fakt někde v trenkách 😲 😀 ...mám takový premenstruační syndrom-bolí mě podbřišek,ale nic z toho.Je tda fakt,že s Mirenou nemenstruuju,jen jednou za tři měs.špiním 😝 a taky mám tlaky v prsou,jako bych byla těhule 😀 ,ale to prý může být taky z Mireny 😝
Na UZ zkusím zaskočit v neděli o denní,tedy jestli mi ho sloužící Mudr udělá 😝 ...ve zprávě od mé Mudr je,že adnexa nehmatá a děloha v AVF masivní 😕

A jakej byl Mikulda??My si dom čerty ani Mikuldu nezvali,ale byli jsem se juknout ve městě.Kluci toho dostali mrtě a hlavně vše dvakrát, tak je Dany rád,pže Matyášek ještě kokinka nepapká 😀 😀

Kulí...no a co ti zjevilo???// // // 😵

Sari..no to je jednoduchý-musíš je stáhnout z fotáku nebo telefonu do kompu a pak to je podobný,jako když sis dávala svou fotku tady do pasu na koníkovi 🙂 ...ale musí být 640megapix. nebo tak nějak 😨

kuliskaa
5. pro 2008

Noo,od neděle slábne,ale drží se....takže v neděli zase...poslední kontrolní... 😉 😉

magika
6. pro 2008

Nazdárek
Tak se mi dnes stala divná věc...jdu ráno dělat manžovi snídani a otevřu lednici a najednou se mi zvedl kufr a jen taka tak jsem doběhla na wc 😲 😲 😲 ..ale ted už mi blbě není...to je teda věc...no už se nenůžu dočkat UTZ-doufám,že mi ho uděljí zítra 😝

lucenek
6. pro 2008

tývoe mag..... 😀 😀 😀 že by se ti místo tělíska usídlilo miminko?????

magika
6. pro 2008

Lucíku...no jó,ale je fakt,že se ani tak nebojím miminka-to by se holt nějak muselo zvládnout-ale mimoděložního těhu 😕 ,pač u tělíska je hodně velké riziko,že když se podaří otěhotnět,tak to bývá extra uterina 😖

lucenek
6. pro 2008

uf brouku nsad ne..budu na tebe myslet a víš co bych si udělala test a jestli pozit tak bych valila na pohotovost...a nečekal do pondělka

magika
6. pro 2008

Lucí..jdu zítra na den,tak se nechám prohlédnout u nás v nemocnici.Bylo by to blbý,no-ale lepší zachytit včas,než pak někde bojovat o život 😝

lucenek
6. pro 2008

no právě.....ale i tak bych aspon polulalla papírek

magika
6. pro 2008

Lucí,nemám žádnej doma 😕 ...ale asi si nějaké pro jistottu do budoucna pořídím 😝

kuliskaa
6. pro 2008

Mágg 😲 😲 😲 😲 to jsou zprávy 😵 😵

luzza
autor
6. pro 2008

kuli
pregnyl 2 až 3 týdny??? to ti řekl idiot... 🤐
7 maximálně deset dní...
nesmíš všem všechno věřit...

luzza
autor
6. pro 2008

od rána pečem se ségrušou cukroví... 😝 😝
tak nemám moc času...
maginko,tak to je teda záhada... 😕 😕

luzza
autor
6. pro 2008

jo a prehlídla jsem šárku 😅 tak se omlouvám 😅 ahoooj šáry 🙂 🙂

luzza
autor
6. pro 2008

holky s tou neschopenkou je to teda prda 🙄

kuliskaa
6. pro 2008

Píše to jedna doktorka na netu, pošlu odkaz........
Ty máš segru? to je supeeer....asi všechny máme segru 😀 tady.

sarii
7. pro 2008

Čus holky...
Kuli, souhlasím s Luzz... Pregnyl se drží 7-10 dní...
Mag, jediná z nás makáš, co? A taky dej vědět, jak je v práci a hlavně, jak jsi pořídila na UZ...
Jdu zdobit perníčky... už asi po sté... mám jich móóóc.
Krásný den.

kuliskaa
7. pro 2008

Tak ve mě se držel 12... asi ta moje imunita se vším se těžce vyrovnává... 😒
Já makám taky 😵

lucenek
7. pro 2008

mag tak cooooo???????sem napnutá

lucenek
8. pro 2008

mag sakra co se děje????????????????????????

lucenek
8. pro 2008

já se z mag poseru

lucenek
9. pro 2008

no děvčata jako to je morálka....
luzz kde lítáš?
mag ty se koukej ozvat mě tak napínat není vůbec zdravý
kulií co test?