A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

magika
9. pro 2008

Čau Lucíííí..no hele test nega a na utz jdu až ve čtvrtek,pač děti omarodily a já nemám hlídání beb mamina chystá jednak Vánoce a druhak padesátiny....No a do práce jdu až v pátek.Tož tam povalim ve čtvrtek 😝
Slibuju,že hned napíšu,ale těhu to asi fakt nebude. 😅

dasule
9. pro 2008

AHOJ lUCI,TAK JSEM TAM VOLALA 19, PROSINCE PŘIJDU OSOBNĚ ZA VRCHNÍ 😉 .No měla jsem tam jít už dávno i tvá staniční mi řekla,že volám nějak pozdě,ale přišla mi ta škola,tak jsem zvažovala pro a proti,pořád mě přemlouvají a že to bude lepší,ale na provozní schůzce jsem zjistila,že opak je pravdou,takže to tam potom nějak vysvětlím 😉 No snad to bude ok?! 😅

elennka
9. pro 2008

ahojda sestruše... 😉 😉 😉

lucenek
9. pro 2008

mag já už myslela že t¨někde ležíš na jipu ty troubo jeden.....uf že ses utvala takže vím že žiješ
dasul tak pak písni co a jak....

luzza
autor
9. pro 2008

ahoj holky
tak aby toho nebylo málo,vypadl nám v neděli internet a nahodili to až teď...
opravujou tu kabelovku,kvůli těm novostavbám...
takže jsem měla úplný absťák

je něco nového??
co mag a ztracené tělísko??
a co kuli a pozitivní testík??

zítra si vás dočtu 😉

kuliskaa
9. pro 2008

V pátek děvčata....ale nedávám tomu šanci...asi paséé.....dřív to dostanu! 😒

elennka
9. pro 2008

Jinak hlásím, že jsem to dneska dostala... takže snad příště... a trpím jak ☹ ☹ ☹

kuliskaa
9. pro 2008

Eli díky za spojení 😉

lucenek
10. pro 2008

eli chjo
já ještě nekrámovala od porodu jelikož kojím a baštím azalku
ale až vysadím to budou krámiska hnusiska
jo děvčata 15.1 09 jdu na denní rychlou 😀
luzz za chvíli půjde poznat pohlaví....... 😵 😵 😵

dasule
10. pro 2008

Lucí jdeš do práce?Ty jsi ero 😀 😀 😀

kuliskaa
10. pro 2008

Lucíí 😲 😲 co blbneš?

Jo krámy to je hnus ☹

kuliskaa
10. pro 2008

22.12-2.pokus iui 😉 😉

sarii
11. pro 2008

Ahoj holky,
Kuli? Jak to u tebe vypadá?
Luci, máš můj obdiv, takhle brzo jít do práce... na jaký úvazek?
Magiko, a ty dej vědět, co vyultrazvukovali 😀
Přeji pěkný den, leč v Pardubicích upršený...

kuliskaa
11. pro 2008

Lucenečku vše nej k narozkááám........ 😵 😵 😵 😵

kuliskaa
11. pro 2008

Dáší nevíš o někom kdo jede 22.12 do Olmíku na inseminaci?

magika
11. pro 2008

Lucenku..tedy vše nej k narozkám :o)))
Já ještě na utz nebyla,neb Dany má angínu...už mi asi jebne,ti kluci stůňou na střídačku 😝 ...poznáte děvčátka až budete mít víc dětiček 😕 🙂
Čeká mě náročný konec roku....zítra jdu na noc,pak v so mmamča slaví 50tiny a já svátek,v neděli njedem k babičce a dědovi a pro vánoční stromky.Celý příští týden budu péct a chystat se na příjezd tchyně a švagra a před Vánoci mám 22 a 23. den ☹ ......pak Štědrý den a svátky se budu starat o tchyni a švagra,pak jdu zas do práce,pak už je Silvestr a jedem nanovo 😝 ...kdy já si odpočnu ví Bůh 😝

lucenek
11. pro 2008

oh děkuji, že jste so vzpoměly 😵
tp potěší fakticky 😉
ahoj šáry, mno mám dohodu zatím 1-2sl v měsíci 12 tkjy uvidíme jak to dám....
maginko jak se jmenuješ křestním-,,,,????

kuliskaa
11. pro 2008

Bóže ,tady finítně chcíp pes......dokavaď nebudem všechny těhu,tak se tady nehnem......... 🙄 🙄

elennka
11. pro 2008

ahojda...

sarii
12. pro 2008

Čus holky...
Luci, tak 2 šichty jdou... Alespoň nezakrníš 😀 .
Mag, všechno v klidu. Však ti manža pomůže... A hlavně ať se děti brzy uzdraví.
Jinak jak tobě Mag, tak Lucenkovi přeji VŠE nej k zítřejšímu svátku... Zítra tu nebudu... jdu na svatbu... na svou... 😀 😀 😀
Pa, mějte se...

magika
12. pro 2008

Lucieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee se jmenuju,asi jako dvě další tu 😀 😀 😀 ,vid Lucenku a Luzz 😀
Jiank Šárko...užij si svatbu,13. je štastné datum,my se taky brali 13.,ale srpna 😀
Jdu na noční,budu tam sama,tak jsem se na to psychicky připravila a možu valit 😀

magika
12. pro 2008

Ahoj Elen,co nového??
Kuli,spíš bych řekla,že před Vánocema ne,má nikdo čas koníkovat 😝

elennka
12. pro 2008

No v práci jsem měla perný týden, a sloužím celý víkend... zítra 13 klientů, v nedělí 15 klientů... takže se z toho asi...
Jinak stále netěhu...

dasule
12. pro 2008

Kuli nevím ☹ Kurde,dneska jsem se pohádala s mamkou 😒 a taky s kámoškou a to docela dost!S kámoškou se už asi bavit nikdy nebudu a mamka...byla jsem u našich,přijela ségra s malou...včera jsem malou uspávala asi půl hodiny a naši si dávali do nosu,vypili asi každý 2 litry vína,slavili jsme od manžela narozky.No a za půl hodiny si vzpoměli na malou a šla za ní do pokojíčku a vytáhla ji z postýlky!Což naštvalo i ségru a ještě jí řekla,ať jde chystat Sunar,že má malá hlad,přitom ještě měla 2 hodinky čas...tak jsem se nasrala a vletěla jsem do pokoje a řekla jsem jí,jestli je normální 😀 že malá spala a teď bude celá rozhozená,že je ségra nasraná,že si s malou dělá co chce!Řekla jen na to,že měla malá větry,přitom prý spala...no to je jedno.Tak se urazila...že po ní nebudu řvát jako po smradovi,že ona by tak ze svou matkou nikdy nemluvila...no možná jsem to trošku přehnala,ale nasralo mě to...jsem se jí na druhý den omluvila,ale nemluví teď s nikým 😅 😕 no a s kámoškou,to by bylo na dlouho 😒 Všem přeji klid v práci i doma 😉

lucenek
12. pro 2008

mag ahááááá
dasul co na to říct ......chlast....... ☹

kuliskaa
12. pro 2008

Bóže Daší,sere se nám coo?....já jsem se chytla ze sousedkou,kvůli fotkám z Mikuláše.... 😀 😀

lucenek
12. pro 2008

kulií a co další iui , jdete?

magika
13. pro 2008

Zdravím z noční 😀
No zatím jeden ožrala a moje babička s krčkem ☹ ...představte si skřípli ji samozavíracídveře v obchoďáku,podsmeklo jí to hole a letěla na zem-takže zlomenej krček,zítra jde na sál. ☹
Docela se o ní bojím,přece jen je jí 80 a v neděli jsme k ní měli jet...a chjoooo 😖
Jinak mám jakž takž klídek,ted jsem měnila jednomu týpkovi stomku,pač se mu odlepila a on s tím neumí ,má ji nově.
Dasul...no tobych teda taky ječela,budit mi dítě!!!
Já se dneska chytla s manžou...padá na násnějak ten vánoční děs a běs 😝

kuliskaa
13. pro 2008

No letos nám to mohlo ještě krásně vyjít,jenže páni doktoři už mají volno a do olomouce nevíím.... 😔

lucenek
13. pro 2008

mag teda to je smůla ta technika je mazec mě se to stává s kočárem mám 3 kolku a zavírá mi to boudu....borák babi to musí bolet,ale ty ses o ní krásně postarala 😉
kulií takže rok 2009 tak budu držet pěsti třeba se taky rozhodnu do toho prásknout.... 😵