A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

sayast
14. kvě 2009

spis takova psychicka, nejen ze se pomlouvali (to je vsude), ale i si delali naschvaly, nepomohli, po 4 dnech co jsem byla na anestezii na me rvali ze uz jsem mela vse umet a takovy zvlastni pristup. jedna sestricka na to podala i stiznost, ale zametlo se to pod koberec ☹.
Na septice je to taky sama mrsa. Stav jsme meli 25 pacientu, tam lezaci, infekce a z personalu 1 sestra a 1 osetrovatelka. No, vratit se tam moc nechci. nejen ze domu nechci nic prinest, ale i kvuli kolegynim.
ja totiz nahlasila ze mam pozitivni test, ale ze na gyndu pujdu az se vratim z dovoleny (leteli jsme do Recka a mela jsem strach ze by me tam tehu nepustili). Stanicni rika ze dobre. Souhlasila jsem ze co pujde odslouzim, krome nocnich. po 3 tydnech se vracim z dovci, na gyn mi rekli ze jsem opravdu tehu, tak to jdu rict do prace a tam na me koukali jako bych jim to rekla prvne. Vrchni, ta to nevedela vubec. Poprve se nastvali kdyz jsem odmitla nocni. Pak teda nejak sluzby udelali, sla jsem na denni vikend, tam sice jen 13 pacientu, ale z toho 10! lezaku a 2 MRSA. nestihla jsem se ani najist, byla hotova, tak jsem se rozhodla jit na PN. Oni me totiz dali na dalsi smeny na ose praci. coz jsem nemohla tehotna zvladat. starat se o infekcni a lezaky. Primar kdyz to zjistil, tak tam udelal docela veselo. Nicmene od stanicni jsem se dozvedela ze jsem u ni skoncila. ani do porodnice za mnou nikdo (krome jedne osetrovatelky se kterou jsem v kontaktu) neprisel ☹. Mrzelo me to ☹
A to jsem si pouze dovolila jit na PN protoze jsem byla tehotna a nechtela riskovat zdravi ditete

preju dobre rano 🙂

lucenek
14. kvě 2009

tyvoe saysat to je na palici fakt tam se nevracej nestojí ti to za to...to sou pipiny 😠 😠 😠
jako sou mrdlí? těhu a nechat tě tam, sice dle zákona nezakázali těhulím noční, ale i tak...bych jim všem od plic vynadala 😠 😠 😠

sayast
14. kvě 2009

me spis mrzi ze jsem vzdy vzala sluzby navic, vsem vysla vstric a oni takhle no ☹. Dobrovolne brala prazdniny, Vanoce... jen aby proste holky mohli bejt s detma doma a oni? nakonec za mnou neprijdou ani do porodnice 😔

lucenek
14. kvě 2009

say to chápu..vyser se na to..tam bych se nevracela..takové naschvály a mobbing tohle fakt je ☹
hele máš krásnou julinku tak pipky neřeš 😉 a tam se nevracej, přece bys malé om dobrovolně netahala mrsaky a streptokoky a jiné chuˇˇtky 😝

magika
14. kvě 2009

Nazdárek
Vítám novou sestrušku sayset 🙂 ...ve Strakonicích jezdíme za švárou,tož můžem někdy dát kafítko 😀
Jinak takovej kolektiv jsem zažila a musím říct,že jsem se po mateřský vůbec nechtěla vracet do zdravotnictví 😔

Ale na chirdě u nás to bylo supr,teda taky občas makajda,ale dalo se to.Ted jsem na té LDN a tam jsou ty sračky,to je fakt,MRSA a podobný,však jsem říkala,že ač tam není takovej fičák,tak bych tam na plnej makat nechtěla.Nasrali mě včera,měla jsem skoro 40ku a nemohla ani vstát a měla jsem mít noční,tak mi ji posunuli,..na dnešek 🙄 ...sice dneska teplotu nemám,ale je mi stále mizerně....nemám vůbec hlasivky 🤐 ...a to mám noc dnes a zítra v pon.den....nemá totiž kdo sloužit... 😒 ,
Do toho dnes jsem zjistila,že neštovice dostal i Matyáš....má teda zatim jen jednu v hlavě,ale to se samo do dvou dnů změní a osype se celej ☹
Dany už měsíc nebyl ve škole neb měl tu spálu,pak neštovice,střevní chřipku a pak už měl jít do školy a zobla ho včela do dlaně a měl alerg.reakci,že mu otekla ruka až k lokti,tak jsme byli zas u doktora,...prostě pořád něco a ted i Maty...jako s těma neštovicema jsem počítala,pač to by byl zázrak,kdyby je nechytl.
Manža je taky na neschop. a já mám taky virózu,...a to jsem se chtěla jít podívat za Šári na Marinku...to tam ani nebudu lézt ☹

magika
14. kvě 2009

Jiank možná se uvolní místo tady na očním,to bylo supr....plat 16ku čistýho na obvodě tady nikdo nemá 🙂 ...je to teda taky na celej den a někdy i sobota,ale nemusela bych jezdit do špitálu 30km 😝

sayast
14. kvě 2009

magi, dik za privitani 🙂
To ti teda nocni moc neposunuli 😅. Hlavne at uz jsou kluci brzo zdravoucky.
Bejt tebou tak to ocni beru,ja bych do toho teda sla 😵

no, me by prace na obvode nevadila. Ale vratit se tam kde jsem byla nechci, i kdyz me ta prace bavila.

sarii
14. kvě 2009

Ahoj kočky...
Ahoj Say... dělat pod tlakem kolegyň je na prdlačku... není nad pohodu mezi holkama.

Mag dosvědčí 😉 . Zdár, ty taky abys neměla někde někoho známýho 😀 😀 😀 ... Když už jsme u těch lidiček... neznáš od Vás Lukáše Zavřela, 83 ročník? Číšníkuje... A vy se koukejte dát dokupy, celá rodinka marodí, tak maká ten, kdo je na tom toho času nejlíp, co 😀 ?

Jinak já zkouším odstříkávat... teda zatím jen odkápávat 😀 ... nějak to ještě nejde... Malá je furt na intermediálu v inkuboši...

A co Lucenek a Kulík??? A vůbec, byl den matek, tak co jste dostaly???

sayast
14. kvě 2009

sarii, trochu mi uniklo, v kolikatym tydnu jsi vlastne porodila? 34?
me nejde odsavat a odstrikavat od zacatku 😅. ale mlika mam dost, mala je cvalda. mame 6 kg 😅

magika
14. kvě 2009

Šári,....no jasně,znám všechny,... 😀 ...hele a to jméno mi něco říká 😀 😀 😀 😀 😀 ...beztak zná on mě,že?? 😕 😀 ...hele ty jsi teda nakonec odrodila u vás v Pardu,když jsi byla 34tt? Pač u nás intermed.není 😕 ...jo a můj manža vám taky gratuluje,prej jak se dělaj holky??? 😀 😀 😀

say....jsi přímo ze Strakonic?Bo z okolních vísek? 🙂
Jsem ke dni matak dostala pampelišky od dětí a od manži nic,že prý jeho maminka nejsem 😀 😀 😀 ...ne grilovali jsme masíčko 😅

sayast
14. kvě 2009

mag,jsem primo ze strakonic 🙂

ja nedostala nic, u nas se to nedrzi 😅

lucenek
14. kvě 2009

týjo sarii já na den matek měla mít leasing ale dostala jsem krámata tak mě plácnul přes bambelu a bylo 😀
sari a ty máš noˇˇtase u sebe....a co malá porod a první dojmy a pocity a tak?????? 😵 😵 😵

lucenek
14. kvě 2009

magísku kdy se plánuje ostrava? mám nejaké šichtulíny na rychlé tož by mi to bodlo věděti 😉

sarii
14. kvě 2009

Jo, jo... jsem v Pcích... 34. tt v Cr neroděj...
Noťas u sebe 😉 . Takže žádný absťáky 😉 . Pocity? Tak nějak mi to ještě furt nedochází...
Mag... prej jak se dělaj holky 😀. První předpoklad je to zkoušet 😀. Tak hybaj na to 😀
Lucenku... jsi mě s leasingem dostala 😲 😀

lucenek
14. kvě 2009

sariii aha depina co? nebuj bude dobře jento vstřebat je to brutál náraz do života 😉

kuliskaa
14. kvě 2009

Jdou nové fotááá od Lůzz 😎 😎 do albíčka 😵 😵 😵

luzza
autor
14. kvě 2009

Konečně jsem se dokopal nahrát do alba nějaká nová fota Elišky a Nelinky.. 😉 Je to ve dvou albech, protože 50 fotek na jedno album je teda fakt málo, tak to nevzdávejte a klikejte..

Lucinka je v pořádku, mrňata se mají k světu.. Během několika dní bude přesunuto vše na Rajče, tak hned jak se zmátořím, dám to kupy.. Lucinka pozdravuje.. Táta 😅

kuliskaa
14. kvě 2009

Děkujéééééééém............ 😵 😵

vrbulka
14. kvě 2009

ahojky sestřinky..
moooooc gratuluji luzzince a sarii...nádherné miminkové holčinky.. 🙂
....omlouvám se,ale mé zranění se zkomplikovalo a jsem hospitalizována... 😒
say je mi líto co jsis prožila a držím palečky
posílám pozdrav i kuli a luc.. 🙂
snad se zase brzo dostanu k počítači a budou tady samé krásné zprávičky... 😵
a magi byla jsem v Háji,babi se projížděla venku.. 😅

lucenek
15. kvě 2009

holky tak my odjíždíme do čech na víkend
chalupa pohádka 😵
Jirko zdravím a děkujem za zprávičky 😵
Sarii tobě pěstičky držím aˇˇt vše zmákneš na jedna s *
vrbul sakra to je pech tak teda se brzo uzdrav a špitál a´´t ti vyplatí tučné odstupné.....jak jsem to viděla tu kartotéku mě jeblo málem
kuliíku, magínku a saysat čuste v neděli večer sem tu 🙂

sayast
15. kvě 2009

jee,luzz, holky jsou nadherny 😵 😵 😵 . skoda jen ze to tal leti 😅
Vrbulko, tak at je ti co nejdriv lip a pusti te domu

kuliskaa
15. kvě 2009

2 v porodnici,jedna na chatě a já furd v robotě 😀 😀

luzza
autor
16. kvě 2009

tááák, je v tom zatim chaoz, ale nějaká další fota jsem loupnul na http://elcaanelca.rajce.net .. Lucinka všechny pozdravuje... Jirka

sarii
16. kvě 2009

Jirko, díky 😉 ...

kuliskaa
16. kvě 2009

Jééééééééééé 😵 😵

kuliskaa
16. kvě 2009

Jééééééééééé 😵 😵 No jedna je prostě celý tatka a jedna celá mamka 😀 😀

sarii
17. kvě 2009

Krásný den...
Jirko, Luzz... holky jsou krásný 😉 . Foťte dál 😵 A co říká na holky Domča??? A kdy půjdou holky domů???

kuliskaa
17. kvě 2009

Sari ty už jsi doma? 😲 😕

kuliskaa
17. kvě 2009

Co to měla Maríska v hlavičce za hadičky ☹ ☹

sarii
17. kvě 2009

Kuli, jsem ještě v nemocnici... To má phlexilu... je na infuzích.