A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
2. pro 2008

To už je všechno starší ale díky.... 😉 😉

dasule
2. pro 2008

jj vím,ale i tak....holky asi mám nějakou depku, mám teď nějaké těžké období,kolem mě jsou všichni těhotní a rodí,do toho Nellinka-neteř sem a tam,zdravotní problémy-taťka má tumor oka a mamka půjde na hysterectomi,je toho na mě asi zase hodně...
☹ 😢

lucenek
2. pro 2008

dasul to je milíto..sem se chtěla zeptat jestli ses byla ptát na JIp.....

dasule
2. pro 2008

jj 6 krát jsem volala tvoji vrchní,ale pořád někde lítala,v práci mě pořád přemlouvají a nechtějí mě pustit a včera mi přišel papír ze školy,9.2. 2009 nastupuji na aro-jip.Nevím jestli mi ve FN umožní studium a taky jestli by mi dali smlouvu na neurčito,prý je všude krize a ve FN stojí kolektiv na hovno,takže pořád přemýšlím,co by bylo nejlepší,krize je všude!

artep26
2. pro 2008

Omlouvám se že sem lezu ...
ale zahlédlal jsem Dašuli 😀 😀 😀 čus ženská, jak se máš?? Nějaké novinky?? 🙂 🙂

lucenek
2. pro 2008

dasul umožní studium, ale kolektiv na hovno? jak kde..... já už tam nejsem zůstalo tam 7 sester co znám...takže si myslím, že zdravé jádro převine zbytek ku obrazu svému

dasule
2. pro 2008

myslíš na té neurochir. jipce?Upřímně,mě je to jedno,šla bych hned,asi tam ještě zajedu osobně a poptám se,co a jak...už se na mě ptali? 😉

Ahoj Artí,tak jak?Potvrdily se ty // dvojky 😀 ?!Já nic moc,necháme tomu volný průběh,manžel má o mě strach 😕 věří,že to vyjde přirozeně,tak tomu teď nechávám volný průběh,ikdyž se tím nedokážu psychicky ztotožnit ☹

artep26
2. pro 2008

Dáší tak ti budu nejen já, ale i ostatní holky z IVFka držet palce ať se zadaří.
Dej tomu čas a buď trpělivá. Vím že tyhle rady nesnášíš, já je taky nenáviděla, mám to za sebou. Ale věř že se to povede, buď přirozeně nebo s pomocí. 🙂
Dáši jestli budou dvojky nevím, na 1. UTZ jdu 11.12. tak pak dám vědět, jo?? A je nám jedno, jestli bude 1 nebo 2, hlavně že bude a bude zdravé.
Občas za námi zaskákni na IVFky, rády o tobě uslyšíme. Měj se prima a pa

dasule
2. pro 2008

jo děkuji,jsi moc hodná,ozvu se a dej mi vědět 🙂 😉

lucenek
3. pro 2008

artep to mám narozky tak na tebe budu myslet 😀
daši ju ale od nového roku by potřebovali......

luzza
autor
3. pro 2008

holky
mám v albu lesnenky vítečka 😉
ozvu se zítra... 😉

lucenek
3. pro 2008

luzzinko to je krásnej kuliferda......moc moc moc jí závidím to miminečko..my už jsem velké holky tak jdi spočívat pozdravuj les a že ji zto jako závidikuju..manině jednééééééé 😵 😵 😵

kuliskaa
3. pro 2008

Páááne jo,ten je úžasnýýýý 😵 😵 😵 😵 já chci taky pinďourka 😀 😀 😀

luzza
autor
4. pro 2008

kuli
já chci pipinu 😀 😀

magika
4. pro 2008

Hojda,já taky 😀

luzza
autor
4. pro 2008

dobré ránko kočky 😉
víteček je fakt hrozně pěknej,lesnenka je holka šikovná 😉 a stál ji MNOHO sil! 😉 ale výsledek je úžasnej 🙂

luzza
autor
4. pro 2008

magí
to je jasný 😀

luzza
autor
4. pro 2008

jdu vás dočíst,ať vím,co se tu děje...
jsem jen u domči na pc...
bez noťase v obýváku to je na prd 😠

magika
4. pro 2008

Luzz,s Matyášem na klíně to taky za moc nestojí,pořád mi chmatá do klávesnice a tříská do myši 😀 😀 😀 😀

magika
4. pro 2008

Jinak dnes jdu na gyndu kvůli tomu tělísku,tak jsem zvědavá,co mi řekne 😕

luzza
autor
4. pro 2008

uff 😝
dáší - tak to je teda záhul,co všechno prožíváš... ☹ ale paradox by byl,kdybys právě v tomhle otěhotněla a víš,že se to někdy stává 😅 na člověka se nahrne milion věcí a odkloní pozornost od toho vlastního těla 😉
moc bych ti to přála 😉 jinak ARIP sem dělala v roce 2001 a jsem ráda,že to mám za sebou 😝 výhoda byla,že studium probíhalo přímo v areálu našeho špitálu...takže v tom to byla pohoda,žádná ubytovna tad...

luzza
autor
4. pro 2008

maginko
já už se těším,až mi budou "holky?" mlátit do klávesnice 😀 😀 😅 😅
a s tím tělískem jsem teda moooc zvědavá!!! 😨 to nám hned napiš!!!

magika
4. pro 2008

Jinak děvčátka...od ledna jsem bez práce 😢 😢 😢 😢 ...fakt jsem to obrečela,jenže od ledna navyšují stavy a potřebují sestry na celý úvazek a to já ještě nemůžu 😔 ....tak nevím,co dál...nabídli mi LDN ku a taky jsem se dozvěděla,že dost sester odešlo z gyndy,ale nevím....to smýkání se mnou po všech pracovištích mě už vysililuje,..zas jinej kolektiv a co vím,stojí za prd skoro všude,na tý chíře byl jeden z nejlepších.Na LDN prý taky není špatnej...tak nevim...nebo mám zůstat doma?????

luzza
autor
4. pro 2008

maginko...
musíš vědět,jak to budete zvládat s penízkama...
jestli vyjdete i bez tvý výplaty,tak si dej oraz...však se ještě namakáš,neboj 😉 a pak nastoupíš rovnou na plnej!
a jestli korunky potřebujete,tak ty můžeš jít kamkoli 😉 jsi holka šikovná a změnu zvládneš 😉 určitě tu dobrou náladu přineseš všude sebou 😉 😀

sarii
4. pro 2008

Zdar Lůco alias Magiko!!! Holka, jsi to ty??? To snad není možný!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
Ahoj holky, taky jsem ségra... můžu k vám???

magika
4. pro 2008

Nazdárek Šári...no jasně,pojd k nám 😀 Tak jak ti je????? 😅

sarii
4. pro 2008

Jsem váhala, jestli jsi to ty... pak jsem číhla na fotky a bylo jasno.
Jo, docela dobrý... typické ranní nevolnosti mám odpoledne 😀
Jinak vše o.k. ťuk ťuk... Jsem ráda, že jsem doma.
A co ty? Končíš v práci? Jo, jsou tam teď změny... Se dej na snažilku... a bude.
Jak jsi dopadla na gyndě?

dasule
4. pro 2008

Luzzziku,je ta škola těžká?Zatím to každý zvládá 😕

magika
4. pro 2008

Sari...no asi končím,pže půl úvazek nechtějí,ale půjdu asi na LDN nebo gyndu-počítala jsem to a potřebujem penízky,nedá se svítit 😝 ....no jinak já bych tě podle fotky asi nepoznala 😀 ...koukej dát nějaké do alba,ultrazvuky a táák 😀 ...jinak prý z tebe bude od mého svátku-tedy od 13.12. paní?? 😀 Gratuluji 😵

Tak na gyndě mi řekla,že po hmatu nic necítí a nai nevidí,takže jdu na UZ,tož jsem zvědavá 😕 ...ale snad tam nic nebude a budu o.k....asi mám nějaký zánět 😝

magika
4. pro 2008

No kde jste babulky??
My už třetí den hledáme ovladač od dvd a nemůžem najít,takže manža a děti jsou na větvi,pač bez ovladače to je na prd 😀 ...no nevim,kam ho kdo dal,ale v podezření je náš prcek,akorát to nechce prozradit,kam ho schoval 😝