A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
22. zář 2008

kuli
jsem realista...
měla jsem v sobě týden infekci jak brno...
ten poslední den před ATB jsem měla už i horečku...
pak ATB...
prostě tomu moc nedávám...

lucenek
22. zář 2008

necháme to osudu ale pořád věříme 😵

lucenek
22. zář 2008

šikovnej že pomáhá, tak to má být 🙂

luzza
autor
22. zář 2008

taky vím,že za nás rozhodne osud 😉 🙂

lucenek
22. zář 2008

jo holt je to tak bud anebo, co u vás žloutena neřádí? tady zatím moc ne i když na opavsku začíná

luzza
autor
22. zář 2008

lucíku
náš špitál byl včera v půl 8 na nově...
prim.dlouhý tam referoval o tom,jak nám praha vnucuje nové a nové pacienty 😀 a že na našem inf.oddělení je už opravdu plno 😀

luzza
autor
22. zář 2008

dělám domčovi buchtičky s krémem 🙂 🙂
taky bych si dala...
ale musím se hlídat...během stimulace a i po ní jsem furt jak balón...přitom se snažím jíst méně a méně...kurňa

luzza
autor
22. zář 2008

tak maginko... 😨 😕
jak jsi dopadla u doktora??????

magika
22. zář 2008

Zdárec..
No huž su tu...Mno jak myslíte???Ten mameluk je ode dneška kdesi na Kanárech 😠
No tak jsem neotálela a zajistila si léky u nás ve špitále 😝
Jinak je mi malinko líp,dneska jsem už byla pro Dana ve škole,pač jsem musela,nikdo pro něj nemohl dojít.
U ná s žloutena prej řádí,v Pardu to maj ve špitále 😝

luzza
autor
22. zář 2008

maginko,ale měla si jít někam na infekční... aby tě prohlídl doktor!!! 😠 😕 😒

luzza
autor
22. zář 2008

bereš to moc na lehkou váhu 😠

luzza
autor
22. zář 2008

a co ten váš školáček??? 😅 😅 je spokojenej??

kuliskaa
22. zář 2008

Jo Lucí žloutena je pro nás za lesem ve FM... ☹

luzza
autor
22. zář 2008

kulí
jak bylo v práci???

kuliskaa
22. zář 2008

😝 😝 😝 😝 tááákhle..........

kuliskaa
22. zář 2008

Trpím na ty nohy jak hrom dělám 5h bez přestávky 😒 ve stoje frmol.

lucenek
22. zář 2008

mag ty snad ani nemáš dvě děti 😠 mazek na infekční a fofrem , dostaneš na dupu sestro!
Luzz s tím jídlem mi nemluv co kjím spořádám za dopoledne tři tatranky, odpo deli čokoládovou a večer vanilkové věnečky plus čokoška, jsem prostě prase....jenže nemám ani kg hore ale nevlezu se do starých věcí pánev je furt do široka dneska jsem si musela u ťamíku koupit rifle za 500 dočasně na lítačku bo faskt nemám v čem chodit
kulií tý jo vím co to je stát na nohách kup si lioton mě báááječně zabíral po šichtě fakt i v těhu bomba věc 😉

dasule
22. zář 2008

Ahoj kočky,...ve středu budu mít kontrolu.Chtěla jsem se zeptat Luzzi pozorovala si na sobě nějaké změny?Myslím zvětšené bříško pod pupkem,občas pichlavá bolest v břiše v oblasti vaječníků?Dá se nějak poznat,že jde vše tak,jak má?Děkuji 😉
Dnes jsem byla ze ségrou na kontrole...má rodit za tři týdny a dnes ji řekl dr. že malá je na 37+5 moc malinka,váží pouze 2134...placenta ok,hlavička a prokrvení ok,bříško ok,jen má menší váhu a něco se mu nelíbilo na nožičkách...stehenní kostičky málo vyvinuté,ale pod normálem nejsou!Do teď ségře nikdo nic neřekl,až teď,pár týdnů před porodem,tak jsem úplně zasraná!!!Pak dr. řekl,že si není jistý,tak si raději pošle na kontrolu do FN!Prý mají nový ultrazvuk a moc s tím neumí...chápete to?Jinak genetika,vše ok.Rodina ze strany přítele...jsou všichni menšího vzrůstu,dokonce její přítel byl nedonošený...!Navíc ségra si není jistá,kdy měla poslední MS před zjištěným těhu...to jsou ti mladí 😀 tak si není jistá,v kterém je týdnu.Podle propočtu by měla být 37+5,ale podle miminka je tak v 36 týdnu,takže rodit by měla až koncem října a né koncem září!I podle bříška si myslím,že rodit teda ještě nebude!Máte s tím zkušenosti?Jinak podle propočtů by měla být asi teprve ve 36 týdnu!

kuliskaa
22. zář 2008

bylo by možné rodit i ted ...ale já určite osobní zkušenost nemám páč já rodila koncem 42 tt,ale sestřenka rodila ve 32tt.... taky to mělo kolem 2600g holčička,vše dohnala krásná, zdravá,šikovná 😵 😵

kuliskaa
22. zář 2008

Jako 36 je šivný týden už!-ale říká se že raději v 7dmém jak v 8mém!

dasule
22. zář 2008

no jasně,díky Kuli 😵

kuliskaa
22. zář 2008

Určo se bát nemusíte...! 😵 😵

luzza
autor
22. zář 2008

dáší písnu ti to ráno... 😉
zatím pa

dasule
22. zář 2008

🙂 pa

luzza
autor
23. zář 2008

dobré ránko všem 🙂
dáší -

při stimulaci jistý změny určitě pozoruješ a je to přirozený... 😉
vaječníky pracujou víc jak mají...snažej se vyprodukovat hodně vajíček...takže to má i svoje doprovodný jevy 😉
jako mírně nafouklý břicho,citlivý...a v oblasti vaječníků MÍRNÁ bolest (hlavně při sexíku to můžeš cítit..a taky někdy při zběsilý chůzi,nebo při dosednutí...) Patří to k tomu...
a o co trvá stimulace déle,je to cítit víc a víc... Ale jak říkám,je to nermální 😉 🙂
někdo to cítí jen malinko,někdo hodně...
já to třeba cítila dost...měla jsem taky 25 folikulů,jiný holky měly třeba jen 8-10...
takže neboj,všechno jde tak,jak má 🙂 🙂

a s tou ségrušou...zbytečně se stresujete...holčička nebude zřejmě žádný obřík,ale to neznamená,že je hned něco v nepořádku...oni ti doktoři umí ty maminky pěkně nervovat!!! a ve většině případů ÚPLNĚ zbytečně.
malá bude zřejmě menší,než jim ukazují tabulky a takových dětiček znám!!! doktoři plaší!!! 😠
mojí kolegyni dkonce řekli,že její holčička bude mít mikrocefalii!!! ona úplně na nervy a porodila zcela zdravou holčičku..žádná mikrocefalie 😖 😖 dášenko,moc těm propočtům nevěřte 😉 holčinka se narodí URČITĚ úplně v pořádku 🙂 🙂 a jestli bude trochu menší...NO A CO???? 😅 😅 😅

luzza
autor
23. zář 2008

kulíku -
tak to tě lituju ☹
a máš křečáky,nebo něco???

lucinko -
stejně zjistíš,že na mateřský najednou tolik hadrů nepotřebuješ 😀 😀 😀
a ty si klidně sladký dopřej 🙂 🙂 potřebuješ energii pro sárinku a taky jí hezky oslaď kozí mlíčko 😵 😵

kuliskaa
23. zář 2008

Ne mám bolesti čistě chodidel pod kotník...křečáky vnitřní ale zatím do lýtek to nejde občas křeč v třísle.... 😒 stojím,no v kuse 5,5h stojím!

Jsem 9den po předpokl. ovulce 😉

dasule
23. zář 2008

Kuli to je hrůza 😉 Luzzi,jj máš pravdu,taky to tak vidím,jen chudák ségra probrečela celý den 😠 tak mě to dost štvalo 😠
Četla jsem nějaké recenze...docela mě teď štve,že jsme nešli do nějakého státního CARU,třeba do FN v Olomouci,ty ceny se tedy o dost liší 🙄 já vím,hlaně že to vyjde 😎

luzza
autor
23. zář 2008

dáší
s těma cenama to je fakt mazec...
někde dáš i dvojnásobek...

kuliskaa
23. zář 2008

Luzzi kolik tě už stálo oplodnění-jsem se ptala....... 😉 🙂