A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

magika
25. zář 2009

Ahojik, no kde se flákáte???To říká ta pravá, já vim :o)
Já jsem byla v út na semináři o kontaktních čočkách v pze, bylo to zajímavý.A od dtředy od rána do večera v práci.
ted mě čeká volný víkend, tak pojedeme zítra k babičce.

dasule
26. zář 2009

Ahoj holky, já už to nemůžu vydržet a musím Vám to říct! Dnes jsem 11.den po ET a test je pozitivní! 😵 🙂 Tak teď už jen ať sílí a v úterý jdu na krev 🙂

lucenek
26. zář 2009

ahoj
dasul to je super zprávička 😵 😵 😵 držím pěsti at se povede
mag já furt někde lítám taky má být poslední krásný víkoš, tož plánuju jak jej využít nicméně sme oba nevyspalí tak to vidím na odpolední spánek a prochajdu 😀

dasule
26. zář 2009

fotečku mám v albíčku.Moc děkuji.Doufám,že to všechno klapne!Cesta je ještě moc dlouhááááá!!V úterý jdu krev 🙂 ,přes noc mě hrozně bolelo břicho,myslela jsem,že dostanu MS,ale trvá to už 4 dny.V noci jsem nemohla spát a ráno jsem ponořila test a šla si lehnout.Manžel šel po mě čůrat a a si za minutu mě volá...rychle!!! Je tam druhá čárka!Nevěřila jsem tomu,pořád jsme na to čučeli a říkali,to není možně,fakt tam je! 😀 Tajně jsem doufala,věřila jsem,že to vyjde. 😉

sarii
26. zář 2009

Krásný prodloužený víkend...

Dasul... tak to je B O M B A!!! Tichounká gratulace. Moc držím pěstičky 😉 😉 😉 A v úterý dej vědět numero 😉 😉 😉

Luc... si to užij!!! Pak už to bude jen práce, práce, práce 😒

dasule
26. zář 2009

určitě dám,děkuji 🙂
Krásný víkend všem.

dasule
27. zář 2009

Ahoj kočky,tak mám novou fotku v albíčku,čárka sílí,ikdyž popravdě,myslela jsem že naskočí hned růžová 😀 Po pár vteřinách tam byl stínek a pak už jen rostla.Co říkáte? 🙂

lucenek
27. zář 2009

dasul hned růžovka nebude s nárustrem hcg bude barva intenzivnější, ale jen do nějaké doby...pak to bdue stejné 😉

kuliskaa
28. zář 2009

😲 😲 😲 😲 Dáškooooo gratulujííííí mooooooooc!! 😵 😵

sarii
30. zář 2009

Ahoooj...

Nakukuju, jak Dasul... Halóóó, tak kolik 😵 ???

Lucenku, tak od zítra ti to startuje???

magika
2. říj 2009

Dašul,...velká gratulace .....:O)))))
Zítra jdu makando grande .o)...ale nevadí mi to, zima tru je jak v Rusku,dnes konečně začli topit, 😝

elennka
2. říj 2009

Dáško, moc gratuluju 🙂)

dasule
3. říj 2009

Ahoj Holky,tak už není v čemu gratulovat ☹ Hcg bylo sice pozitivní,ale hladina byla nízká pouze 90,4,tak jsem tomu moc nevěřila,ikdyž všichni mě utěžovali,že to bude ok.Taky nebylo.Za dva dny jsem šla zase na krev...hcg kleslo z 90,4 na 15,5 takže se jednalo jen o biochemické těhu.Ve středu jdu ještě znovu na krev,aby mě pustili opět do práce,musí být hcg negativní.Mimoděložní zatím vyloučili.Ale alespoň útěcha je,že máme dva mrazáčky,takže v dalším cyklu jdeme na KET.Ještě jsem nedostala MS,tak doufám,že brzo přijde!Včera jsem se řádně střískala,měli jsme výročí a probrečela celý den.

magika
3. říj 2009

Dašulko, nezoufej...letos to určitě vyjde, vím že je to těžké ale máš kolem sebe lidi, kteří tě milují a jsou ti oporou.V práci se šetři a ono to klapne :o)

sarii
4. říj 2009

Dašul... trpělivost 😉

magika
4. říj 2009

Šári, Mari je fakt nádherný mimísek :o)
Mně dnes Matyýš hodil šavli ráno přímo do vlasů, takže fakt super 😀 ...bumbal totiž mlíko a jak vylézal z postýlky a bříško si zmačknul, vyhodil to hned na mě... 😝

magika
7. říj 2009

Ahoj děvčátka, co je u Vás nového? :o)
Já jdu dnes od 16h. do práce, manža spí po noční, je protivnej, jak noc....prý nevěděl, že jdu dnes do práce,....opravdu velmi divné, když chodim každou středu 😠

magika
7. říj 2009

🙂

kuliskaa
10. říj 2009

Lucí bombáá fotky ...

Dáši co říct..já nemám slov... čůs baby

a jak ty Mág? s manžou?

lucenek
12. říj 2009

ahoj
Sarii především opožděně k svátečku Marianky vše nej nej nej
mag týjo chlapi no....co narobiš,jeden tě pobleje, druhej nasere
dasulko, to mě mrzí......ještě máte dva to je fajn, písni pak kdy budeš stimulovt, nebo jdete na to rovnou????

sarii
17. říj 2009

Ahoooj

Lucenku... tak jak v nové rachotě??? A jak Hany doma???

Mag... nooo, jak u Vás???

lucenek
17. říj 2009

sarii na pikaču, dětičky psychicky nedávám , mám srajdu od druhého nde v práci a chodim tam s odporem, fakt 😔 brečim u každého příjmu a nad každým děckem věkově blízko Sárince, takže tak....chci zpět na nch jip, ale není místo, musím čekat......sou i chvíle kdy z lítosti a nervů jak bulí děcko a volá mámu a holky do něj píchaj se mi chce i zvracet.....a to nebyl zatim žádný masakr příjem natož......... 😔 😔 😔 😔 takže tak

sarii
17. říj 2009

Luc... fíííí ha, tak to je teda síla 😕.

kuliskaa
19. říj 2009

Ty voléé Lucíííííííí 😔 😔 😔 😔 néééé!

lucenek
21. říj 2009

jo holky je...a chování některých...jako mazec, já sjem sice 7let v praxi, ale co je moc , to je moc....copak s luzzinkou??????

sarii
22. říj 2009

Ahoj...

Luc, jako chování kolegyň??? Holka, myslím na tebe... Jednoduchý to nemáš.

Luzz... kdo to je???????????????????? Né, si dělám srandu... ale fakt, nebyla tu pěkně dlouho!!!

lucenek
22. říj 2009

sarii jo vyjadřovací fráze na adresu dětí a tak...příšera, tlama, více nebudu rozepisovat

magika
23. říj 2009

Ahojda
U nás jakž takž děvčátka, prostě co nás nezabilo, to nás posílilo, ale je jasný, že manžové občas se*ou každou z nás.
Luc ty mede,......tak to je hardcore,....ty sestry jsou už asi otupělý nebo nevim,....ale přeci musej pochopit, že ty dětičky nevou z rozmaru, ale ze strachu a stesku po rodičích a taky mají bolístky....Vím,že dětský pláč je čínský mučení,ale ......uf 😲

lucenek
23. říj 2009

hoja mag...no nechápu už abych byla pryč od tama

sarii
23. říj 2009

Ahoj...

Mag... s první větou souhlasím. Jen to nesmí být často 😕 ...

Holky, už nakupujete dárky na Vánoce???