A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
23. říj 2009

samri já jo, mám dva úro malou a dva na cestě, a pro hanyho asi rukavice ke kočárku, no.....termoprádlo a nevim, ségře a tátovi maličkost

sarii
24. říj 2009

Ahoj...

Luc... budu muset sednout a taky začít "nakupovat"... Letos to bude přes net, lítat nikde nebudu. No jo, rukavice ke kočárku... taky budu potřebovat 😉 .

kuliskaa
24. říj 2009

Vy už koukáte na dárky joo..my ještě nemáme pro letošek do-narozeninováno takže ještě starosti nad narozkama .. 😝 😀

kuliskaa
24. říj 2009

Holky kukněte do albíjda 😀 😀 poslední foto co vy na to?? 😀 😀

sarii
24. říj 2009

Kuli... to je bez debat 😉

kuliskaa
25. říj 2009

Někde má fotku uplně tu samou s otevřenou papulou ale nemůžu jí najít 😀 😀

luzza
autor
27. říj 2009

ahoj holky 🙂
všechny vás moc zdravím 🙂 🙂
nedá se tomu už asi věřit,ale nový NTB nefunguje 🤐 🤐 🤐 je pouze podsvícený monitor,jinak nic... 😝 manža ho posílá zpět ☹ ☹ ☹ naši nám už řekli, že by ho asi měly koupit oni,že nám prostě není přáno ☹ ☹ ☹ už jsem kvůli tomu i brečela 😒 😒

jinak...
Nela už nemusí rehabilitovat 🙂 🙂 otáčí se už měsíc na bříško a i na něm je jak vrtule...na rehabce nám řekli,že sme jí tím cvičením příliš urychlili 😀 😀 je fakt moc šikovná a pořád se hlasitě chechtá 😀 😀
eliška se začala otáčet dneska 🙂 🙂 bylo to roztomilý 😀
Nela váží kolem 7 kg a Eliška pouhých 5,35 ☹ ☹ ☹ což nám dělá velkou starost... je opravdu droboučká...doktor to zatím neřeší,ale dost mě viděsil tím,že když prý měla APGAR 4, mohla trochu zakrvácet do mozku v oblasti hypofízy a to mohlo utlumit produkci růstového hormonu 😨 🤐 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ prý se ale nemám bát 😨 😨 😨 no ten mě dostal 🙄 🙄 🙄 takže při půlroční prohlídce zkontroluje váhu a případně ji začne podrobněji vyšetřovat ☹ ☹ ☹ jsem z toho dost špatná 😒
jinak je všechno ok 🙂 holky milujou procházky kočárem,páč už v něm jsou bez vaniček, jsou v polosedě a viděj krásně na svět 🙂 tohle období je fakt super 🙂
Dominik je super brácha 😵 😵 😵 lepší chůvu si nemůžu přát 😉 😉 začal už i sám přebalovat 😅 jen od hovínek utíká 😀 😀
taťka nám furt maká v Rokycanech a domů jezdí jen na pátek,sobotu,neděli...ale ty tři dny se snaží si holky užít 🙂 vstává s náma v šest hodin a přebalí a převlíkne ty svoje vačice a pak už se od nás nehne 😀 😀 je to příjemný 🙂 jinak holky usínaj v osm a vstávaj v šest 🙂 (eliška se v noci ještě budí na kojení 😝,ale já jí ho nechci zrušit,když je tak malinká 😀 😀)
písněte mi,co je nového do IP,prosím... 🙂
nevím,kdy zas budu mít možnost být s vámi 😉
děkuju a pa pa

kuliskaa
28. říj 2009

jééééééé čůs matkoooo 😵 😵 😵 to je hezké že ses ozvala 😉 😉

elennka
28. říj 2009

ahojda holky, v práci toho teď bylo nad hlavu, tak to tu vždy jen prolítnu.. dneska si užívám trochu volna, jinak jsem minulý týden fotila kamarádce fotečky a tuto neděli jdu fotit další (těhu fotečky). No alespoň chytám bacilky.. Jinak čekám že během pár dnů dostanu MS... a asi se ještě do konce roku budeme snažit bez pomoci lékařů. Za prvé bohužel listopad a prosinec si nemůžu v práci dovolit moc chybět, a za druhé nám došel nedoplatek za elektřinu . a manžel má v prosinci 30.. takže penízky se kutálejí všude jinde...
Fotečky jsou na http://elennka.rajce.idnes.cz/tehu_fotecky_petu...
Heslo písnu do IP.
Užijte si volna

kuliskaa
30. říj 2009

je to kryté heslem! 😒

elennka
30. říj 2009

ahojda holky, konečně víkendddddddddd

luzza
autor
30. říj 2009

holky
když už na vás nemám tolik času, hodila jsem do alba aspoň nové fotky 😉

sarii
31. říj 2009

Ahoj...

Luzz... to je dost, že ses ukázala!!! Je mi jasný, že mít 3 děti je neskutečnej zápřah, natož, když manža není přes týden doma. No, s tím noťasem máte pech... Holky rostou, jsou krásný!!!

Elenko... ty fotíš? Tak hoď heslo, ať se můžem podívat 😉...

kuliskaa
2. lis 2009

Hej jako moment 😕 😕 😅 DOMES UŽ MĚL ZASE NAROZKY PCHÉÉ.. 😲 😀 😀

HOLKY JSOU ŠÍLENĚ FRÍÍÍÍÍÍÍ 😵 😵 😵 😵 😵

elennka
2. lis 2009

sarii, focení je můj koníček... ještě se mám co učit.. ale baví mě to..
V IP máš údaje--
Jinak pěkný večer

kuliskaa
3. lis 2009

mám 😉

sarii
4. lis 2009

Elen... taky mám 😉 . Focení je krásnej tvůrčí koníček... Jen tak dál 😵

elennka
4. lis 2009

ahojda holky, opět jsem v jednom běhu... včera jsem přišla z práce v 19 h ☹(

sarii
6. lis 2009

Ahoj...

Je pátek, pracujícím bude hej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

magika
6. lis 2009

Ahoja broučci,...tak máme trápení...Danečka začlo bolet v krku a ve třídě jim řádila hnisavá angína a tak dostal PNC následně hned po tom velkou alerg. reakci ..otok, vyrážka dusivý kašel...takže nasazena antihistaminika, kortikoidy a dnes zjištěna bakt. Bordetella, tedy černý kašel ☹ ...jako mám z toho docela psycho.Nemůžu mu podávat ani antitussika,aby nebyl moc utlumenej.Má stále vysoké teploty, je celý ještě osypaný a trpí nechutenstvím,....
Matyáš zatim dobrý, ale je to nakažlivé...r. ale říkal, že Dádovo imun.systém se vyčerpal bojem s alerg. reakcí a proto ta Bordetella způsobila Dift.-pač je samo očkovaný a tak snad to nebude mít tak fatál.průběh ☹ ...ale řeknu vám, že vidět dusící se dítě je mazec a pomoc žádná.Ted už je to krapet lepší, klesla teplota 😝

kuliskaa
8. lis 2009

Mág já myslela že tohle už ani neřádí .. ☹ držím palce!!

magika
8. lis 2009

Kuli...jděti jsou všechny očkované,ale i přesto to lze chytnout při oslabení imunity, což Dany měl, když prodělal tu alerg.reakci na PNC

lucenek
8. lis 2009

tývado mag a proč se nesmí antitusika kvůli přílišnému útlumu dech. centra???? 😲 😲 😲 😲 jako bobek musí kašlat jak hrom....občas mívám záchvat dráždivého suchého kašleto pak děkuju bohu za to že mám tussin doma

magika
8. lis 2009

Lucím, nemůže antituss,pže jak říkáš by měl útlum,tedy celkově.Ale myslím,že od zítra už mu antituss,,dám-kašle jak tuberoš,ale naštěstí už je bez teplot.....

sarii
9. lis 2009

Ahoj holky...

Mag... co to, co to 😲 ???

Luc... pěkný fotky 😉 ...

lucenek
9. lis 2009

mag ahá bobik tak se brzo vyležte sarii kuji jsme se včera řáchali no 😀

elennka
14. lis 2009

ahoijda holky 🙂

lucenek
14. lis 2009

čus bus sarii kukala jsem na albíčko fakt manža umí fotit 😉

sarii
14. lis 2009

Luc... však vy máte taky hezký fotky 😉 . A napiš, jak ty v práci, jestli lepší a jak Hany doma se Sárinkou... Stejně tě obdivuju, musíš mít šichtu jak v práci, tak potom doma, ne???

lucenek
14. lis 2009

sarii no...divej je mě to líto, že nejsem s malou doma....ale musím to brát rozumně....já jsem schopna vydělat nad 20 což právě potřebujeme, hany momentálně ne....takže si bude dělat zkoušky a školení atd.....prostě mám pocit, že mi dětství malé utíká...včera jsem měla 2denní a večer jsem došla domů a malá za ty dva dny se naučila říkat kojík´=koník 😵 😵 😵 to mě třeba sere, že u toho nejsem....ale holt bez prachu to nejde......
hany naštěstí zvládá i domácnost vysaje, umyje nádobí, já peru, žehlim vařim na další dny..a jde nám to pěkně, ale mrzí to no...snad si budem moci dovolit druhé a já bych mohla být doma dlouho...no uvidíme