A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
1. říj 2008

dobré ráno 🙂
ve 4 hod mě zase vzbudila menší křeč 😒 tak už jsem vzhůru... ale přešlo to 😉
tak jsem počůrala další testík 😀 😀 😀

elennka
1. říj 2008

Dobré ráno sestruše, tak od včera užívám clostil, v dávce 3*1, tak jsem zvědavá.... Když to teď nevyjde, tak si dáváme pauzu....

kuliskaa
1. říj 2008

Eli já ho už budu mít 4tý cyklus a taky jsem říkala že posledním balením se už i přepadám jak mě každá blbost rozbrečí ,je to dost silné taky ho mám 3x1 ale u Týnky jsem 4 tý ani nedojedla a bylo to....tak uvidíme....

kuliskaa
1. říj 2008

Luzz ty sis na to lulkání po papírku nějak zvykla coo 😀 😀 😀

dasule
1. říj 2008

Ahoj Holky,tak jsem včera po úspěšné OPU 🙂 Musím Vám ale říct,že to byla hrůza!8:30 jsem jela na sál a o půl 12 jsme už byli na cestě domů.Na cestu jsem se vydala bez analgetizace,takže jsem proklídala celou cestu a nejvíce snad ostravskou dálnici! 😀 Kolem jedné jsme byli doma a hned jsem se nadopovala něčím od bolesti a od tří hodin to už šlo.Ale bolelo to jako čert,bolesti srovnatelné se silným průjmem,zaraženými větry a silnou menzes ☹ Dnes to je už o 90% lepší 🙂 Jinak máme 10 vajíček a manželův spermiogram 4 miliony,no nic moc.Takže nám nabídli ICSI a dále uvidíme,jak se bude všechno vyvíjet 😉 Ve čtvrtek jedu na kontrolu sliznice a možná mi už udělají transfér,podle toho jak to půjde.Souhlasila jsem s PK.Nejpozději by v tom případě byl trasfér v pátek nebo v sobotu 🙂 Jsem zvědavá,jak se daří miminkám 🙂 Doufám,že půjde všechno hladce 🙂
Piju jako urvaná 😀 tak čůůrám jako koroptev 😀

magika
1. říj 2008

Nazdárek 😀
Dnes jsem teda téměř nespala,pač Maty dostal třeskutou rýmu a blbě se mu dýchalo a odsávání nebral jako pomoc,alle mučení 😝
Jinak Luzz,testíky krásný 😵

lucenek
1. říj 2008

Ahoj sestry luzz jen tak dál krásně to sílí 🙂 🙂 🙂
sára dnes měla noc zas 😠 od půl třetí čumákuje potvuř malý
daší to tak bolí? a co porod? to zvládneš neboj ale v životě mě nejvíc bolel paralytický ileus co jsem měla v 18 ti..porod je brnkačka

magika
1. říj 2008

Lucí..taky jsme čumákovali 😠
Dneska je nám 16měsíců...toto letí 😝
Dáší...dětičkám se určo povede super 😵

dasule
1. říj 2008

Ségra má nakonec termín 8 října.Byla na kontrole,má špatnou placentu,malá má málo živin,ale váží 2700,což si myslím,že je ok.Nesmí přenášet,takže rodit musí v termínu,buď vyvolávačka anebo císařák.Dneska byla na srdíčku a včechno ok.akurát ji dneska bolelo bříško a má pocit,že ho má tvrdší,myslíš že je nutné plašit?

kuliskaa
1. říj 2008

Tak a mě volala segra že jde za 14dní na laparku má prej srůstama spojenou dělohu a vaječník,přičemž je děloha prudce vychýlena v pravo ☹ po operaci do CARU .......

kuliskaa
1. říj 2008

Udělala jsem foto plantáž ,v Týnka 24 m. 😉 jdu hodit sprchu a valí do školky....... 😒

magika
1. říj 2008

Dasul,tak třeba si to mimi řekne samo,kdy chce ven :o))))
Kulí..a segruša má dětičky?Nebo se snaží o první? 😨

luzza
autor
1. říj 2008

nešel nám proud...ani net 😝

luzza
autor
1. říj 2008

tak vás jdu dočíst... 😉
dášence gratuluju ke krásným kvalitním roztomilým vajíčkům 😵 😵 😵 😵
ať se jim v mističce líbí 😵 😵 😵 😵 😵

luzza
autor
1. říj 2008

dáší
se ségrušou to bude OK 😉
oni si jí už pohlídají neboj...
hlavně neplašit!!! 😉

kuliskaa
1. říj 2008

První,je rok po potratu........ ☹

dasule
1. říj 2008

tak snad se mimčám daří dobře 😉 Kulii,segra bude v poho,operaci zvládne a pak hurá do Caru 😉

dasule
1. říj 2008

jo a z těch hormonů jsem přibrala 3 kg 😀 😀 😀 zítra jdu na kontrolu,břicho mám ještě napnuté a představa,že se mi tam zítra budou hrabat 🙄 😝 !

kuliskaa
1. říj 2008

Ze kterých jsi nabrala?

dasule
1. říj 2008

asi z Puregonu,protože před 12 dny jsem vážila 64 a dnes 67 ☹ možná celkově to mělo nějaký vliv,prakticky od května do sebe házím nějaké hormony 😠

lucenek
1. říj 2008

hojte jdu se natáhnout jelikož gojgy mamku nenechala spát od 2:27 😀 😠
tak sem hodila do alba poslední a tu nejkrásnější fotku a jdu spát pa pa
zítra zubák a návštěva tož tu budu až večír

kuliskaa
1. říj 2008

krááásná 😵 😵

já baštím od června clost.

luzza
autor
1. říj 2008

lucí
to je prostě NÁDHERA 😵 😵 😵
co ti mám na to říct... 🙂

kuliskaa
2. říj 2008

Holky jak se sere tak se sere,včera křížové bol.probrečela jsem celé odpoledne a večer víš Lucí jak jsem ti psala že jedu do Ostravy ,malá v zadu na sedačce a já brečela na semaforu a nemohla jsem jet dál ,píčusi troubili a já jim nemohla dát nějak na jevo že od bolesti neujedu kus..... ☹ střava-ůplně mi bylo měkko-říkám si krámy 😕 😕 no nic nálada jak prase chodila jsem doma jak kačer,večer se jdu koupat tak takový malinký růžovoučký hleník při sprše ale sůíš to bylo o takovém tom bílkovitém hlenu A DNES PO KRÁMACH ANI VIDU ANI SLECHU-CO TED??-GYNDA? ČEKAT?? 😨 😨

magika
2. říj 2008

Dobré dopoledne 🙂
Kulíšku....pokud nemáš bolesti,tak bych určo počkala,ale pokud tě něco bolí,tak zajdi.
Lucí...malá aj ty jste krásnééé 😵
Maty zas taky moc nespal v noci,má tu hnusnou rýmu,tak se mu blbě dýchá ☹

kuliskaa
2. říj 2008

DNES UŽ VŮBEC NIC......CO SI MÁM MYSLET..?? 😕 😕 NEZANEDBÁM NĚCO?-U TÝNKY JSEM MĚLA POTÍŽE....S KRVÁCENÍ! 😒

kuliskaa
2. říj 2008

Už se to rozjelo uff....... 😝

magika
2. říj 2008

Kuli...co se rozjelo? Krvácení nebo bolest? 😲

kuliskaa
2. říj 2008

Krvácení i bolest.....

luzza
autor
2. říj 2008

kuli
to je mi líto ☹
tak se něčím nafetuj a zalez do pelíšku...