A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

magika
26. lis 2008

Dobré ránko.
Koukám,že je tady smutno 😲 ..držím Katy pěsti.
Jinak jsem včera jela dom s kolegyní a ta mi řekla,že čeká dvojčata 😵 ...počali přirozeně a ani nevědí,jak je to možné,pač ani u jednoho z nich v rodině dvojčata nemají 🙂 Ale brala dlouho antinu,tak se říká,že to může být z toho.

kuliskaa
26. lis 2008

To máš pravdu...... 😉 🙂

luzza
autor
26. lis 2008

😉

kuliskaa
26. lis 2008

Ahoj,jsme doma beru utros a za 10 dnů budeme vědět 😉 vše proběhlo ,ted záleží jestli se nějaká uvrtala 😉

dasule
26. lis 2008

Píše Katy....Ahojte,pisu z metabolicke JIP v Havirove,kam me vcera prevezli.Mam spatnou krev,stavkuji mi ledviny a srdce utika jako o zavod.Budu tady asi 3 tydny-Pomoooc!A dnes mi oznamili,ze to je mozna mimodelozni!Jsem uz vazne zoufala!
Kuli držím pěstičky!

kuliskaa
26. lis 2008

Díky....Dáši
a chudák Káťa.... ☹ ☹

luzza
autor
26. lis 2008

dáší
konečně jí převezli!!! teď se to určitě zlepší...!
budem jí držet palce!!!

lucenek
26. lis 2008

ježiš ženský co to čtu......bych si vydupala převoz aspon do ostravy na fakultku fakt....ale Káťa to dá a zmákne.....bobek

kuliskaa
26. lis 2008

LUCÍ SÁRINCE VŠE NEJ KE 4.MĚSÍČKŮM 😵 😵

hatinka
27. lis 2008

ahoj holky, mám prosbičku, podle poslední ms jsem 6 4tt, cykly mám okolo 31 dnů a ovu cca 18.den, byla jsem minulé úterý na uz, ale viděl jen gestační váček, hcg bylo 4330, tento týden jsem byla v úterý zase na uz a byl vidět zase jen gestační váček, byl ale větší a hcg je už 25080. Myslíte si, že je to v poho, že mám ještě čas aby pidižžvík vykoukl, začínám mít z toho nerva, ale doktor mě utěšuje, že je důležitý, že roste hcg.

kuliskaa
27. lis 2008

já si myslím že je to v poho-určitě 😉

lucenek
27. lis 2008

hati uf při hc přes 25tis už by mimčo vidět být mělo, já měla hcg 3tis a něco a bylo i srdíčko......
děkujem za gratulace, jo jo rosteme jako z vody
luzzinko co dělaj prťátka?
a co les bojí se porodu????
dášul co káťa????

kuliskaa
27. lis 2008

Někdy to roste pomalinku,už jsem to slyšela....hlavní je že to pořád roste... 😉

luzza
autor
27. lis 2008

byli jsme na ultrazvuku...já,jirka a 2 kolegyně od nás z jipu...odběhli jen v pracovních hadrech 😀
screening dopadl dobře 🙂 🙂 🙂 miminka jsou úplně zdravá a od hlavičky k prdelce mají 7 cm...
miminko A jen v klidu leželo a hrálo si s pupečníkem,měl překřížené nožičky a jen občas zívlo a celé se proplo,jako by se chtělo protáhnout...doktorka říkala:plážový typ 😀
miminko B celou dobu poskakovalo a točilo se z bříška na záda a naopak,šermovalo rukama a bubnovalo do stěny dělohy 😅 ...prostě pěkný divoch

luzza
autor
27. lis 2008

s lesněnkou jsme se potkali u nás v práci 🙂
má termín 14.prosince...
o porodu jsme radši nemluvili 😉
ale vypadá i s pupíčkem hezky 😉

lucenek
27. lis 2008

luzz to je fajn 😵
takže jedno je celé po tobě a druhé celé jiřan co? 😀
no třeba to les bude mít v poho jako já, moc bych jí to přála a tobě samozřejmě taky 😵 😵 😵

luzza
autor
27. lis 2008

jsi zlato 😵

lucenek
27. lis 2008

luzz jako až budeš rodit tu asi prasknu nalepená na pc a s mobilem v ruce 😀 😀 😀

lucenek
27. lis 2008

ale nesmíš rodit 15-17.5 to jedemem na sraz ze začnáme 😀 budu mít u sebe jen mobil 😀

luzza
autor
27. lis 2008

jo holky!!!
a placenta se mimískovi posunula,takže je mají oba na přední stěně
takže přichází v úvahu normální porod 😉

hatinka
27. lis 2008

takže je to blbý? Já měla už den po spoždění hcg 490, cyklus mám dlouhá a ovu posunutou, takže podle ovu je to 4tt 🙂 doktor mě uklidňuje, že je to v poho

luzza
autor
27. lis 2008

hati
mě přijdou ty hladiny hcg super...
divím se,že už tam není vidět plod...
možná si fakt jen dává na čas 🙂

hatinka
27. lis 2008

tak proč by ale rostlo hcg, kdyby se to nevyvíjelo.? Prý okolo 5tt je to ještě normál, že není vidět.

luzza
autor
27. lis 2008

hati
já mám v albu 1.fotku 5+5 a jsou tam gestační váčky se žloutkovými váčky a NÁZNAKEM embryonálních struktur
takže si myslím,že můžeš bát v klidu 😉
a ta druhá fotka s tím hematomem je 6+4 a tam už byli plody s akcí srd.
takže během šesti dnů se děsně změnili 😅
takže vydrž 😉 😉
příště už tam bude 😵 😵

kuliskaa
27. lis 2008

Luzz paráda a at je to na mě joo 11.5 😀 😀

luzza
autor
27. lis 2008

no nejdýl to bude 26.května...
tak uvidíme 😉
já chci hlavně vědět,co to tam máme 😀 😀 😀 holky...kluky...páreček... 😕 😀

kuliskaa
27. lis 2008

P.Á.R.E.Č.E.K.!! 😵 😵 😵 😵

luzza
autor
27. lis 2008

no to jsem zvědavá 😀 😀 😀

lesnenka
27. lis 2008

Ahojky. Zdravím všechny. Tak jsem sem zase po sssstttrrraaašššnnněě dlouhé době zavítala a koukám, že vás zajímá jestli se bojím porodu....jasně, že se bojím a hrozně, ale snažím se na to nemyslet. Nějak se ven dostat musí. Už se na prťouska moc těším. A Luzz, taky jsem napnutá co budete mít. 😉

luzza
autor
28. lis 2008

les
moc se těším na Vítečka 😵 😵 😵