A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
20. srp 2009

kulií ona háže odlesky do fialova....
pokud se toho bojíš tak radši ke kadeřnici zajdi 😉

lucenek
22. srp 2009

No segry, tahat nás ze 4té strany

teddyna
22. srp 2009

ahojte vespolek.jsem taky "ségra"-můžu se přidat?teda v současné době na nemocenské,ale jinak jsééém už snad půl století 😀

lucenek
22. srp 2009

Ahoj teddyna, a kde jsi makala????

teddyna
22. srp 2009

v Ostravě.na Metabolické JIP.teď si užívám domě těhotenství. a ty,Lucenek?

lucenek
22. srp 2009

teddy neke neznáš barču Grulichovou? teda pokud jsi na MNO 🙂 ted porodila holčičku, je to spolužačka
Ajestli jsi na FNO tak jsem byla nad tebou na NCH JIP A, no a pokud ve Vítkách tož tam sem makala na zdrávce 😉

teddyna
22. srp 2009

Lucenek,barča je moje kolegyně.no vidíš,jaký jsi Colombo.tož jsi vypátrala zcela vše. 😀

lucenek
22. srp 2009

no dyť 🙂

teddyna
22. srp 2009

no vidíš,svět je malej.jsi z OV?no,asi jo-když jsi dělala ve FN.

lucenek
22. srp 2009

jj jsem Ostravačka jak poleno

luzza
autor
23. srp 2009

ahój teddyno 🙂 🙂 🙂

teddyna
23. srp 2009

dobré ráno všem.co provádíte při neděli??já jsem cosik uklidila,navařila a nehodlám dneska provádět nějaký extra výkony.
Luzza,zdravím tě

sarii
23. srp 2009

Ahóoóój holky,

koukám, máme tu novou "tvář" 😀 . Teddy, konečně zase nějaká těhulka. Jak si užíváš těhu???

magika
23. srp 2009

Nazdarek 🙂
Vítám Teddy double 2 in 1 😀
Lucíku,no však já taky makám,pač jinak bychom se museli chodit pást 😠 ...nemít dluhy,tak si žijem, jak lordi 😝 ..manža to měl v práci taky nahnutý,tak jsme taky přemejšleli,že na něj přepísnem rodičák a já půjdu makando grande úplně 😝 ...i když mě přijde,že já víc makat už nemůžu 😅
My už doma jakž takž,ale ještě to není ončo...já ted hlavně chystám Danovi věci do školy, gruntuju a připravuju věci do práce.
v pátek jsem se jely s kámoškou a dětma koupat a Matyáše grybla vosa do rtíku,vypadal jak černoušek Bubu,co měl velkou hubu 🤐 ...ale duchaplně jsem ho čapla a za rohem jsem narazila na doktora a shodou okolností pediatra,tak dostal antihistaminika a bylo dobře...vrátili jsme se k vodě a děti usnuly ve stínu a pak vosa hryzla i Karolínku (je stejně stará s Matym), do prstu.Ale už jsme sebou měli ten Zyrtec,tak jí to nestihlo mpomalo ani otéct 😵
Šári,tak už jsi byla juknout,jak se mají holky u nás na chirdě? 🙂

teddyna
23. srp 2009

děkuji za přivítání !!!! no,těhotenství si zatíím užívám tak,že to zatím nějak neprožívám,páč nemám necítím zatím pohyby mimča,tak je to takový nijaký.akorát mi roste břuch a váha.no,raděj na ni nelezu,páč by mě asi mlasklo🙂)

kuliskaa
23. srp 2009

Čau baby ...my máme sešlost po 6týdnech bude to ve středu 26.8... ☹ ☹ 😔

Nicméně je třeba se odrazit ze dna a svatba 29.8-bude snad to bobré zdvihadlo!!...papáááááá 😔

sarii
24. srp 2009

Ahoj Mag... zase akční 😵 ... V práci jsem se ještě nestavovala... Teď byly děsný hicy, Chrudim je celá rozkopaná... ale začátkem září tam stejně musím na krev, tak snad se tam ukážem.

Teddy... pohyby za chvilku začnou a pak už to poletí 😉

Poslední týden prázdnin... ty teda utekly ☹

teddyna
24. srp 2009

sarii,no jo - ale ty prázdniny se nás tak nějak už netýkají,co?? dneska jsem zase čekala ani nedutala,jestli se mimčo pohne a ono nic.asi spí nebo co a nebo se nemůže prokopat přes špekovou bariéru.no,uvidíme. na kontrolu jdu za 14 dní,tak jsem z toho už celá nesvá.nejraděj bych chodila každý týden - hele,jsem paranoidní,co??nebo takhle blbou všechny prvorodičky?

lucenek
24. srp 2009

jedem na chajdec......
tak se tu mějtě pěkně v pátek sem tu jak na koni

magika
24. srp 2009

Čagan
Kulí,...neboj,vím je to těžký,ale život jde dál a odrazit se je nutnost.....hodně sil!!!
Šárii,...no to mě nestraš,já jsedu dnes večer na polikliniku,tak doufám,že nějak projedu,jsem řidič téměř sváteční 😲 a jakékoliv silniční změny mě dokážou pěkně rozhodit 😖 😝 😀
Lucí,...užij si to. 😵
Teddy,...no mě Dan začal ducat asi ve 20tt a to jsem byla docela hubená 😀 ,..ale pak teda ducal fest až do porodu,až mě i v noci budil,to Matyáš byl línější,..ten moc neducal

kuliskaa
24. srp 2009

Teddy-- ještě jsi na tom dobře...já si chtěla koupit ten ultrazvuk (kulmu) domů...abych si malou hlídala sama a každý den jsem chtěla kontrolovat srdíčko....... 😔 😔

elennka
24. srp 2009

ahojda sestruše.. hlásím, že ještě žiju. Ale v práci je toho teď hodně, na konzultaci do caru jdu 10.9... Jinak nevíte o někom, kdo by chtěl koupit auti, naše prodáváme... / info do IP/

teddyna
24. srp 2009

magika,no já se taky furt utěšuju tím,že jsem teď 19tt,takže nemůže trvat tak dlouho a už by měl mimouš být cítit.zatím teda nic.
Kuliskaa,no vidíš,tak ultrazvuk domů mě fakt ještě nenapadl.jéé,ale mám doma fonendoskop - že bych poslechla břuch??no,abych tam spíš neslyšela akorát střevní peristaltiku🙂)

kuliskaa
25. srp 2009

😀 😀

teddyna
25. srp 2009

Kuliskaa -tak přesně dle mých slov.akorát se hejbaly střeba a jinak nic.manžel dostal záchvat smíchu a hodlal fotit s tím fonendákem na uších

lucenek
26. srp 2009

čaute segry
u nás změna
od října jdu na plný na dětské aro....
hany k 21.9 končí definitivně.....
takže já místo mám hany by dlouho sháněl......
jo a prodaly jsme byt konečně......

sarii
27. srp 2009

Luc... tak to je mazec... Ale co se dá dělat... Budeš směnovat?

lucenek
27. srp 2009

sarii jo no...ale fyzicky nebud sedřená že.....na nchjip to je fakt dřina

teddyna
27. srp 2009

čaute vespolek.my měly včera sraz s holkama z práce a řeknu vám - jak jsem je viděla,zastesklo se mi po práci fest!přemýšlím o brzském návratu do práce - pokud to bude možné.sice jsem ještě neporodila,ale už plánuju práci 😀 .Lucenek - dětský ARO bude dost náročné hlavně psychicky - vidět tam ty dětičky na ventilátorech.já bych s dětma asi nemohla dělat - bylo by mi jich děsně líto.

lucenek
27. srp 2009

teddy no...co nadělám fyzická námahaje vykoupena děsnou psychickou zátěží...nevím uvidíme jdu dneska za vrchní