A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
1. kvě 2010

HOLČIČKY JSOU ÚŽASNÉ,BÁJEČNÉ A VYPADAJÍ MOC DOBŘE TA VĚTŠÍ JE CELÁ MAMINÁÁ!!... KRÁÁSNÉ! 😵 😵

lucenek
3. kvě 2010

HOJTE SEGRY LUZZ to snad není možný jak jsou holky veliký...takový dospěláckýn kukuč 😲 😲 😲 😲
kde jsou ty mimika??????? 😲 😲 😲 😵
máte fajnou klouzajdu na hřišti 😉
kulií co týnka po operaci dobrý?????

luzza
autor
3. kvě 2010

kulí
tak co ta týnka?? A JAK JSTE TAM BYLY DLOUHO??

lucí
miminka?? 😅 😅 bejvávalo 😀

lucenek
3. kvě 2010

luzz no bejvávalo, už to jsou holky veliký...taky mě občas děsí ten čas, jak to sletí ty první dva roky je to neskutečnšj fičák

kuliskaa
3. kvě 2010

BYLI JSME TAM DEN PŘED A DEN PO -2DNY.. A UŽ ZE SÁLU SKÁKALA V POSTÝLCE TAKŽE V POHO ALE BOLEO ,SICE JEN JEDEN DEN ALE TROŠKU JOO.. 😒

luzza
autor
3. kvě 2010

kulí
tak to jste šikulky 😵 😵

lucenek
4. kvě 2010

to je fajn že to týnka tak dala
ted jel Hany s nančou na vetrinu po stříhání se jí udělaly léze které kvasí..a hnisají..bobna myju to desinf šamponem a potírám betadinou a je to horší takže jsme vytáhla 400 a šel

luzza
autor
4. kvě 2010

lucí ☹ ☹ tak písni, jak jste dopadli...

lucenek
4. kvě 2010

ti něco pošlu...máme atb, desinfekční šampon a lokální antiseptikum, kukejte.....jedno stříhání strojkem 😢

luzza
autor
4. kvě 2010

týýý vole 🤐 🤐 🤐 chudáček ☹ ☹ ☹ jak je to možný??

lucenek
4. kvě 2010

luzz no stříhala ji strojkem...a představ si jak sjíží třeba pánskou hlavu a dole u krku taky budou ty červený čárky jak se snaží kopírovat tu hlavu....ale nany si to rozdrápala a rozlízala
takže 2x denně koupem a mažem a dáváme atb a 500v řiti

luzza
autor
4. kvě 2010

bože 😖

lucenek
4. kvě 2010

luzz no, ale už ji to asi nebolí.....nekvičí a drží...ale hrozné to vidět na světle jak se tam leskne ta krev a ten strup je do hloubky....fuj at je to za náma
zítra volám te babě můžeto být i tím že nebyla okdesinfekce jejího nádobíčka nebo prej ještě ta mazací tekutina čím se mažou strojky říkala mudra.... a úterý na kontrolu tak snad to bude oukej.....ale fakt bobek je mi jí líto tak spí i semnou v posteli na svojí dečce

luzza
autor
4. kvě 2010

lucí
no je to další dítě, noo... neuděláš nic... snad se brzy zhojí 😢

kuliskaa
5. kvě 2010

Holička je nejspíš špína ... chudák Nanča 😖 😖 😢

kuliskaa
5. kvě 2010

švagrové na 18náct 😉

lucenek
5. kvě 2010

kulí není stříhá mi nay furt má chovnou stanici jorků....doktroka říkala že bud špatná desinfekce nebo vyteklý olej či mazadlo ze strojků ted jsme si volali...psy, které stříhala nic nemaj

luzza
autor
9. kvě 2010

ahoj kočenky,
zítra ráno nastupujeme do nemocnice na tu kýlu...
máme zabaleno...snad je to všechno...jsem nervozní...až mě bolí hlava...
ve středu bychom se měli vrátit...tak se pak hned ozvu...
mějte se tu prima 😉 zatím pa

lucenek
9. kvě 2010

Lucíčku držímě pěsti budu vám držet všecky co máme a pak se nahlaš určitě tfuj tfuj tfuj mooooc štěstíčka 😵 😵 😵 😵 😵

luzza
autor
9. kvě 2010

lucí
jasan 😉 😵 😵 😵
mám nervy nadranc 😝

lucenek
10. kvě 2010

lucíčku tož jak??????

lucenek
13. kvě 2010

Lucíčku už jste doma???????????

luzza
autor
14. kvě 2010

ahoj holky moje 🙂
moc se omlouvám,že píšu až ted,ale podělal se nám opět ntb a do toho ještě můj mobil 😝 😝
vrátili jsme se z nemocnice už ve středu... eliška je v pořádku 😉
pondělí příjem, úterý operace,středa propuštění...
mám spoustu zážitků a fotek z dětský chirurgie 😀
pokoj jsme měli samy pro sebe, koupelna, záchod, tv a dvd...takže fakt good 🙂 povlečení měly všechny dětičky hodně barevný a veselý 🙂 jirka tam mohl být s námi od 8 rána do 20 h do večera... takže to bylo skvělý...mají tam velkou hernu, takže bylo kde zabíjet čas 🙂 každej pokoj měl k dispozici erární kočárek, což mě strašně překvapilo 😅 my měli samozřejmě dvojčecí káru 😅
podrobnosti později 😉 musím vyřídit všechnu poštu 😉 😀

kuliskaa
14. kvě 2010

tak to je fajn... nic to není vid?? 😉

sarii
14. kvě 2010

Luzz... tak supr, že jste to tak zmákli 😉 !!! A kde jste to byli? Takový komfort 😕 ...

Lucenku... a jak Váš pejsek 😕 ???

lucenek
14. kvě 2010

Luzz supééér holky čikofný jedny 😵 😵 😵
sarii hojí se to ale pomalu...a novinka jsou to spáleniny.... ☹ takže odložené očko atd.....

luzza
autor
17. kvě 2010

sarii
ústí nad labem... v téže nemocnici pracuju 😉

luzza
autor
17. kvě 2010

náš pokoj 🙂

luzza
autor
17. kvě 2010

herna 🙂

luzza
autor
17. kvě 2010

erární kára 😀