A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
14. lis 2008

luzz to byl pšikanec 😀
kulií verlis vy jste ale dřistalky 😀

kuliskaa
14. lis 2008

Síí pííš 😀 😀

kuliskaa
14. lis 2008

Jj do řitě se dává jedině Agolutin-čistý hormon žlutého tělíska............ 😉 😉

lucenek
14. lis 2008

čekám na hanze má mi masírovat nohy a prdelku .....

kuliskaa
15. lis 2008

Se máš 😀 😀

Tak holky jdu na ní v kašli se nezastavím a mluvit mi moc taky nejde nevím,nevím........chřipka podělaná,pak jdu švárovi na narozky k segře takže se uvidíme dupky až v pondělí paaaaaa 😉 😵

luzza
autor
15. lis 2008

já chci taky namasírovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luzza
autor
15. lis 2008

ale masér je v práci 😒

lucenek
15. lis 2008

sakra luzz tak přijeď 😀

magika
16. lis 2008

Ahoj baby,zdravím po noční,teda dneska to byla paráda,mám dnes ještě jednu,mohlo by to takhle být ještě jednou 😀 😀 ,jsem od půl drufý byla vytuhlá 😀
Jo a máme okna...makando,ale budem muset uklízet 😀

lucenek
16. lis 2008

mag konečně ale ten bordel ti nezávidím by mě jeblo...prach a tak...ale zas máš to přijednom jako vánoční úklid 😀

magika
17. lis 2008

Tak zdravím z druhé noční...je pěkkně blbá,je sice relativní klid,ale máme tu alkáče v abstáku a je naprosto šílenej,má děsný haldy,ječí a vstává a celej se třese 🙄 ...a to je třetí den na dávkovači s Tiapridalem,kterej si teda mrtěkrát vytrhnul,respektivě rozpojil,takže jsme mu píchli halouš a asi tři apauriny ataeda zatim jen s minim.efektem 😝 ...už teda aspoň nevstává,ale něco tam furt krafe,jse zvědavá,kdy se mu udělá hladinka 😕
Jinak doma se uklízí o sto péro,tedy hlavně můj manža-je šikulínek.Až se vyspím po noční,tak mu konečně ponmůžu.Je fakt,že rovnou vygruntujem na Vánoce 28.11. je první adventní neděle,tak začnem s výzdobou.Daneček se na to už těší 😅

verlis
17. lis 2008

Ahojky vsem sestrickam, tak Kuli jj testik jsem si delala, ale i mudr mi prave rekl ze je mozne ze se ty testiky u me proste neprojevuji ale uz od vcera mam nafoukle bricho a vcera vecer jakoby zaspineni, jen tak lehce dobezova, ale priznaky odpovidaji, takze to vypada na zitra 41 DC 😉 Tak hura do dalsiho kola, to uz mam i Siofor tak jsem zvedava jak na cloveka, ktery se rano nenaji a jdou na neho mdloby bude pusobit tohle svinstvo, kdyz mam cukr uplne normalni,ale kvuli tem PCO to proste zkusime, tak uvidim. JInak dneska rano zase tesik negativni tak uz tomu verim i s tema predzvestama a budu ocekavat mrsenu mrchatou, a jupiiiii na Vanoceeeeee 😵 😵 😵

verlis
17. lis 2008

Jo a jeste ne napadlo teda KULI a delala sis u male tehu testik a byl aspon pozitivni? TEda? Kurna holky proc je to tak slozity sakris, a teda 40 denni cykly, jsou taky pekne na prdlacky, stejne se clovek nemuze ridit tim ze nedostanu kramy jsem v tom, to ani nahodou prave naopak, rekne si no jo to zase budu cekat 14 dni nez to dostanu a normalni zenska ma za tu dobu snad dva cykly 😀 😀 😀 Jo a ptam se proto protoze kdybych byla tehu tak nesmim brat ten Siofor takze se ted bojim ale snad dva ruzny testy nebudou mluvit blbost ze jo, ach jo 😠

kuliskaa
17. lis 2008

Jojo Verlis,někdy si připadám jak mimozemš.jo u malé jsem měla slabounkou čárku zkusila jsem ještě jeden a to samé...nevím nějak jsem to věděla prsa a všechno,ale menckou jsem se řídit nemohla měla jsem necelý týden po......... 😅 😅

elennka
17. lis 2008

Zdravím sestruše... celý prodloužený víkend jsem odpočívala, protože je mě stále 😒 😒

lucenek
17. lis 2008

mag teda se nenudíš..mi to silně připomíná naši jip 😀 😀 😀 pády v ebrietě subdurály jak prase a ejhle bez následku krom absťáku po dobu pobytu no jo chlastem krní mozek a když nateče tak tam má dost místa 😀 😀 😀
verlis to ti neporadím já takový problémy neměla an i je neznám
elen si nemocná?

lucenek
17. lis 2008

kdepak je naše doublemamuše? 😀

viona
17. lis 2008

Ahoj,
u nás ráno skoro chumelenice a teď svítí sluníčko 😕 to počasí si dělá srandu 😠
Verlis,já měla před Víťou taky 40-ti denní cykly a taky mě to točilo,,měla jsem na snažení jen jedenáct pokusů z dvanácti ročně 😀 😝 😠 já vždycky testovala už pětatřicátej den,kdyby náhodou a stejně jsem to pak vždycky dostala,až pak najednou jsem se na to jeden měsíc vyprdla,že stejně mrcha příjde a testovala jsem až někdy 45. den a byly tam//,takže Kuli,Verlis,nevěšte hlavu holky,ono to určitě brzo vyjde,držim palce 🙂

elennka
17. lis 2008

Lucenek.. nejsem nemocná, ale pár dní mě není moc dobře a jsem strašně unavená +bolesti hlavy... no něco asi z clostilu... s těmi cykly.. já je mám běžně 40-60 dnů a stejně s vyvoláním... ☹

kuliskaa
17. lis 2008

JSEM TAKY VŽDYCKY NA NERVY Z CLOSTÁKU DNES HO KONČÍM NA ŠTĚSTÍ,ALE PREJ SE V TĚLE DRŽÍ AŽ ROK 😒 😒

kuliskaa
17. lis 2008

Já hlavu Vio nevěším,ted jsem byla na Imunoru,Homeopatika,sem tam brufen a clostak...to by to dítě vypadalo...jsem pořád a stále nemocná-tak jak by se tělo mohlo soustředit na těhu 😢 😢

lucenek
18. lis 2008

elen a nebylo by lepší chvíli necoostilovat? teda prd tomu rozumím, ale ty a kuli musíte být předávkované hormonama jak sviňa

kuliskaa
18. lis 2008

To jsme!!- ja stím tímto cyklem sekám... ☹

lucenek
18. lis 2008

možná kdybyste fakt vysadily vyčistily tělo....ale víte jak

luzza
autor
18. lis 2008

ahoj všem zlatíčka
mám velikou absenci...
jsem ještě furt bez noťase...
ale jinak je u nás všechno v pořádku...
jen mám děsný absťák po Koníkovi ☹

lucenek
18. lis 2008

uf sem ráda 😵 😵 😵
brouku ty táhneš na druhej trimestr 😲 😲 😲
komu jsi čorkla ty týdny???? 😀

luzza
autor
18. lis 2008

lucíku 😀
ty týdny jsou moje 😀
je tu něco nového??? 🙂 🙂
zítra vás zkusím dočíst... 😉

lucenek
18. lis 2008

ee myslím ale taky nedočítám z nedostatku time
jsou tu nocé sestřuše 😀
co píďalky, jak se maj?

luzza
autor
18. lis 2008

píďalky se mají dobře 🙂 🙂
my všichni se máme OK 🙂
takže mi chybí jen koník 🙂

lucenek
18. lis 2008

no dýýýýť
to je fajn a kdy ti noťas začne fungovat ať můžem dřistat????